בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימודי מוסיקה >> פיתוח קול > פיתוח קול לכל הגילאיםפיתוח קול לכל הגילאיםתחומי פעילות:
חוגים >> לימודי מוסיקה >> פיתוח קול

תיאור הפעילות:

זמר אופרה מאוד מנוסה , כבר למעלה מ-13 שנה בתחום , מלמד פיתוח קול לכל הרמות ולכל הסגנונות! עם הרבה סבלנות, באווירה כייפית ונעימה.

צוות המדריכים:

אלון הררי-קונטרה טנור
יליד 82, סיים בהצטיינות את לימודי התואר הראשון והשני בביה"ס למוזיקה ע"ש בוכמן מהטה,אוניברסיטת ת"א ,
זוכה מלגות אמריקה ישראל(05-06,07-08,09-10) מלגות ביה"ס ע"ש בוכמן-מהטה(02-07) ומלגת הצטיינות לתואר שני ע"ש קולטון(07-09).
זכה בפרס ראשון בתחרויות האקדמיה במחלקת הזימרה(2004), זוכה פרס "התגלית הצעירה" בתחרות ע"ש הילדה צאדק שנערכה בוינה,אוסטריה(2005).
הקליט עם חברת ההקלטות העולמית "בריליאנט קלאסיקס" את האופרה "אפולו והיקינטון" של מוצרט בניצוחו של ניקול מאט(2006).
בשנת 2008 הגיע אלון לגמר של תחרויות האביב, בשנת 2010 הגיע אלון לגמר בתחרות הזימרה היוקרתית "פרנ`צסקו וינאס" בברצלונה, ספרד,והגיע לגמר של התחרות הבינלאומית "מוסיקה סאקרה" ברומא, והופיע בשידור ישיר בינלאומי בערוץ הוותיקן.
בשנת 2007 אלון הופיע את הופעת הבכורה שלו בבית האופרה הלאומי של ליטא בתפקיד הראשי של אורפאו, באופרה "אורפאו ואאורידיצ`ה" של גלוק,ומייד לאחר הופעה זו הוזמן להופיע גם בעונה 07-08 וכמו כן בעונה 08-09.
בעונה 09-10 הופיע עם דני אטינגר והסימפונית ראשון לציון ב"כרמינה בורנה" , ועם הקאמרטה ירושלים בניצוחו של אבנר בירון ב"דידו ואיניאס" וב"סטאבת מאטר" של ויואלדי ופרגולזי.
הופיע בבית האופרה הלאומי של ליטא בתפקיד אורפאו , אלון נתן את הופעת הבכורה שלו בבית האופרה של מינסטר,גרמניה בתפקיד אאוסטזיו מתוך רינלדו של הנדל,וכמו בבית האופרה של דורטמונד,גרמניה בתפקיד תולומאו מתוך "יוליוס קיסר" לשבחי הביקורת..
אלון הופיע בעונה זו(11-12) בפסטיבל הנדל היוקרתי שנערך בהאלה בגרמניה באופרה "אוטונה", יופיע השנה גם באופרה הלאומית הפינית שבהלסינקי עם "יוליוס קיסר" מאת הנדל,
וכמו כן גם באופרה הישראלית בתפקיד אורפאו מתוך "אורפאו ואאורידיצ`ה" של גלוק

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו,
  • שעות פעילות:
  • מחיר:
    100 ש"ח
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים