בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > קורס דיבור מול קהל באנגלית (Public Speaking)קורס דיבור מול קהל באנגלית (Public Speaking)תחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי
חוגים >> שפות >> לימוד אנגלית

תיאור הפעילות:

קורס דיבור בפני קהל באנגלית משלב הכשרה מתקדמת באמנות הנאום יחד עם בניית שטף ובטחון עצמי בשפה האנגלית. הקורס מיועד לישראלים בעלי אנגלית סבירה (כלומר- לא שפת אם) שצריכים להופיע מול קהל באנגלית.


הקורס מבוסס על הטמעת האנגלית דרך כמות גדולה של תירגול מול קהל תחת הנחיה צמודה התרגול מתאפשר בזכות שיעורים ארוכים יחסית (4 שעות למפגש) בהם מושגת היטמעות מלאה באנגלית.

תרגול מבוסס על דיבור מול קהל במגוון סימולציות מעולם העסקים – דיונים בוועדות, עבודת צוות, מצגות, משא ומתן, דיבייט ועוד. כל תרגיל כולל הסבר תיאורטי של טכניקות שכנוע והנימוסים המקובלים בחו"ל בתחום זה. לאחר מכן כל המשתתפים מתרגלים מול קהל (בלי תירוצים ובלי התחמקויות), ולאחר כל תרגיל כל משתתף מקבל משוב אישי מפורט עם המלצות לשיפור לפעם הבאה.

1. היכרות והתרגלות לאנגלית:
הצגה עצמית פורמלית ולא-פורמלית באנגלית
יסודות הדיבור מול קהל

2. שפת גוף בישראל ובחו"ל + מבוא להדרכה
העברת מערך שיעור
פיתוח טיעונים והסברים

3. איך להתכונן לנאום:
דיון פתוח בפאנל
איך להכין מצגת

4. איך להתכונן לנאומים בצוות:
דיבייט – נאומים בזוגות בעד ונגד (5 דקות)
העברת מצגות Powerpoint

5. התמודדות עם שאלות והפרעות
דיון בוועדה
משא ומתן פורמלי

6. העברת מצגות מתקדמת
מצגות פאוורפוינט (7 דקות)
תרגיל מסכם

שיעור השלמה: מכיוון שרבים מתלמידי הקורס נאלצים להחסיר שיעורים עקב נסיעות לחו"ל, יתקיים מפגש השלמה מרוכז ביום ו`, שבועיים אחרי סיום הקורס, שבו יעביר כל תלמיד מערך שיעור שלמד לטובת התלמיד/ים שהחסירו אותו. שיעור זה מכסה את כל החומר התיאורטי של הקורס במפגש יחיד.

צוות המדריכים:

גיא יריב מייסד ומנהל של בית הספר לדיבור מול קהל המקיים קורסים הכשרות ומחקר בנושאים הקשורים לרטוריקה, שכנוע ופחד במה.

גיא יריב זכה באליפות ישראל ברטוריקה, היה פיינאליסט אליפות אירופה בדיבייט וכן שופט ראשי באליפות אירופה לסטודנטים. לימד במכללה למינהל ובביה"ס למשפטים של מכללת נתניה. אימן את מועדון הדיבייט של אוניברסיטת תל אביב והכשיר את קורס הצוערים (דיפלומטים) של משרד החוץ.

בית הספר לדיבור מול קהל מועברים קורסים להתמודדות עם פחד קהל, לשיפור כושר הנאום והשכנוע, העברת מצגות, התמודדות עם בעיות משמעת, ומגוון קורסים באנגלית. הקורסים מיועדים הן למתקדמים והן למתחילים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  הבורסה ליהלומים
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  ימי ב בערב
  פתיחת הקורס ב 6.5.13
 • מחיר:
  2,900
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים