בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגי טבע >> סדנאות בטבע > סדנאות וקורסי הישרדותסדנאות וקורסי הישרדותתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי טבע >> סדנאות בטבע
חוגים >> חוגי טבע >> סיורים וטיולים

תיאור הפעילות:

קהל יעד:
נשים, גברים, מבוגרים, צעירים, אנשים פרטיים וקבוצות, טיילים ותרמילאים.
מטרת הקורס:
הענקת המיומנויות וכלי ההישרדות הבסיסיים הנדרשים כדי להימנע ממצבים מסוכנים, לשרוד בתנאים קשים בציוד מינימאלי ולהיחלץ ממצבי חירום בהם נשקפת סכנת חיים עד לחילוץ או חילוץ עצמי.
אורך ומקום הקורס :
קורס ההישרדות המרוכז נערך במתכונת של שלושה ימים מרוכזים בחוות נעמ"א שבנגב הממוקמת על גדות נחל פטיש שבצפון הנגב ומנוהלת ע"י דן דן בולטין (ממדריכי "השרדות בעם").
הקורס המרוכז כולל את כל התכנים הבאים: תכנים תיאורטיים והכשרה מעשית בשטח, ובמהלכו לנים המשתתפים שני לילות בשטח ובחווה עצמה.
השהייה המרוכזת בשטח מאפשרת לדמות מצבים השרדותיים רבים עימם נדרשים החניכים להתמודד. היא כוללת לימוד מקצועי ומעמיק של טכניקות הישרדות פרקטיות וחיוניות לשימור החיים, שילמדו את המטייל לשרוד בנתוני אקסטרים תוך שימוש בערכת הישרדות מינימאלית. בנוסף, הסדנא המרוכזת היא גם הזדמנות לחוויה ייחודית בטבע, בתנאי השטח הטבעיים של מדבר יהודה והטבע הפראי של נחל חבר ונחל פטיש.
אודות היזמים:

עומר יעבץ- מנכ"ל משותף
עו"ד ובעל משרד עורכי-דין עצמאי, 46, נשוי ואב לשניים, נכה 100% כתוצאה מפציעה בזמן שירותו הצבאי בסיירת מטכ"ל במלחמת לבנון הראשונה.
נחשב מומחה מוביל בענייני נכים בישראל בכלל, וזכויות נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה בפרט. יעבץ עוסק שנים רבות במסגרות ציבוריות ופרטיות בקידום ענייני הנכים מתוך תחושה של שליחות וחובה, כדי להטיב את מצב הנכים בישראל ומשמש כיום כנציג לשכת עורכי הדין לכנסת בענייני נכים.

חנוך בודין- מנכ"ל משותף
יזם, בעל תואר ראשון בחינוך ותואר ניהול עסקי בכיר מאוניברסיטת ת"א, עוסק בעשרים השנים האחרונות בתפקידים בכירים בשוק ההון וביזמות.
בודין, יליד קנדה, עלה לארץ עם משפחתו בגיל צעיר וגדל בבאר שבע. כתוצאה מפציעה במלחמת לבנון נקטעה ידו הימנית וכחלק מהליך השיקום בבית הלוחם החל להתאמן בשחייה. הוא הגיע במהרה להישגים מרשימים ברמה הארצית והבינלאומית, לרבות 8 מדליות במשחקים הפאראלימפיים ותארים של שיאן ואלוף עולם.

צוות המדריכים:

ארז מלצר, מנהל מקצועי ומדריך
יוצא סיירת מטכ"ל, יליד 71, בן מושב כפר הס, נשוי ואב לשניים, מהמומחים המובילים בארץ בהדרכות סיור והישרדות ועוסק בכך במסגרת גופי הביטחון השונים החל משנות ה-90. בוגר קורס הנחיית קבוצות בשיטת
Out Door Training (ODT) & Out Door Education ממכללת וינגייט.
בנוסף, מנחה מלצר סדנאות פיתוח צוות באמצעות חוויה ואתגר ומוביל מסעות בארץ ובעולם. בעבר היה מלצר אתלט בכיר וחבר נבחרת ישראל באתלטיקה קלה.

דן דן בולוטין, יועץ מקצועי ומדריך
יוצא סיירת מטכ"ל, בוגר אוניברסיטת תל אביב בביולוגיה ובעל תואר שני באתנו-בוטניקה. במסגרת לימודיו לתואר שני, חקר את צמחי הרפואה והמאכל של שני שבטים, הקיצ`וואה והווהארנים, בג`ונגלים של האמזונס באקוודור. כשסיים את התואר השני הקים חברת טיולים "הרפתקאות" עם חברו צור שיזף.
בנוסף, בולוטין הוא מרצה, צלם טבע, כותב במגזינים כמו "מסע אחר", טייל (מהמנוסים בארץ), מטפס הרים (ארגן עם דורון הראל את משלחת טיפוס למקלו 2 בהרי ההימליה) ומדריך טיולים בחברת "אקו" ומארגן משלחות ברחבי העולם עם לילך, זוגתו.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו,
  • שעות פעילות:
    גמיש

  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים