בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגים טיפוליים >> תרפיה באומנות ובדרמה > תרפיה בקול ובתנועהתרפיה בקול ובתנועהתחומי פעילות:
חוגים >> חוגים טיפוליים >> תרפיה באומנות ובדרמה
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות

תיאור הפעילות:

תהליך ריפוי יצירתי בקול ותנועה.
מסע מעמיק של היכרות עצמית וחקירה אישית באמצעות הקול והגוף בו נלמד להכיר רבדים נסתרים של אישיותנו,להביע את עצמינו ולהתמודד עם מה שעולה בחיי היומיום. באמצעות הקול והגוף נלמד להקשיב לתודעתנו, לרגשותינו, לגופנו ולקולנו הפנימי,להכיר אותם, לחדש את הקשר ביניהם ולתקשר אותם. דרך כך אנו עוברים תהליך של טרנספורמציה פנימית עמוקה וריפוי ונוגעים ברבדים עמוקים יותר של פנימיותנו, מהותנו ויעודנו.


תרפיה בתנועה ובקול

נלמד להכיר רבדים נסתרים של אישיותנו ולהביע את עצמינו ממעמקים באופן אותנטי. כך לגלות את עצמינו מחדש ולחדש את הקשר עם נביעת המקור ועם שמחת היצירה והביטוי החופשי של מכלול חלקי האישיות. ביטוי זה יפתח לנו את הדרך למזג את ה"שחור והלבן" בתודעתנו ובאישיותנו ולברוא פלטה נרחבת של צבעים.כך אנו הופכים את עולמנו הפנימי ליצירה מוסיקלית קולית ותנועתית מתקשרת ומשפיעה.

רגש, גוף ותודעה הם שלושת הדלתות דרכן אפשר להיכנס למעמקי הנשמה ולהתחבר אל התמצית האמיתית של מי שאנחנו, אל קולנו האותנטי ואל יעודנו. הקול הוא האמצעי לאיחוד הקצוות ובעשותו זאת הוא מצליח לגעת במהות האמיתית והעמוקה שמעבר להם. בנקודה הזאת מתרחשת בריאה. על ידי הביטוי הקולי נבראת יצירה שנובעת ממעמקים ונכנסת למעמקים.

ניתן לקרוא עוד על שיטת קול בתנועה באתר "סינפסה" בקישור שנמצא למטה.

צוות המדריכים:

יעל כהן סקלי: מטפלת מוסמכת בקול בתנועה, מורה לקול בתנועה, מדיטציה קולית, פיתוח קול בשיטת קול בתנועה, אימפרוביזציה, יוגה, פיתוח שמיעה ויסודות המוסיקה למתחילים.
זמרת יוצרת, אמנית קול בתנועה ואימפרוביזציה.
תלמידתה של סמדר אימור ובוגרת תוכנית ההכשרה למנחים ומטפלים ב"קול בתנועה" בבי"ס "סינפסה", מטפלת מוסמכת בשיטת ריפוי אנרגטי e.m.f, משתלמת באימון אישי על פי יסודות תורת הקבלה. בוגרת קורס מורים לבריגהו יוגה בבי"ס "הצליל הפנימי", משתלמת בחינוך מוסיקלי במכללת לוינסקי ובוגרת בית הספר "רימון" למוסיקה.

מלמדת גם:
שיעור פרטי בקול בתנועה, שיעור פיתוח קול, שיעור פיתוח שמיעה ויסודות המוסיקה למתחילים או שיעור קבוצתי בקול בתנועה ובמדיטציה
על כל אחת מהפעילויות הנל ניתן לקרוא בקישור הבא:

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  לייד פינת הרואה נגבה
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  גמיש

 • מחיר:
  לפגישה של כשעה ורבע 150 שח
 • הצג טלפון

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים