בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > סדנה לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה - מכון רעות

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


סדנה לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה - מכון רעות

  | 072-3235130
תיאור הפעילות:

רוצה לגלות איך לנהל את חייך ברוגע ובאסרטיביות? אם אתה מתפרץ בכעס ללא שליטה או דוחס את הכעס בפנים,אנחנו,מכון רעות ברחובות,המומחים מספר 1 בטיפול בשליטה וניהול כעסים,הכתובת שלך לשינוי. הסדנא(68) לשליטה בכעסים שתיפתח ברחובות ב-13 באוגוסט 2020 מלאה וסגורה. נפתחה ההרשמה לסדנא שתיפתח אחריה ב-19.10.20 ותימשך 10 מפגשים בימי שני בערב,סה"כ מעל 28 שעות. בידיים הכי טובות ומנוסות תלמדו באמת לשלוט בכעסים ולנהל אותם בדרך הכי יעילה.
רוצה לשלוט בכעס במקום שהוא ישלוט בך?
אם קורים לך מצבים רבים שבהם אתה כועס, מתפרץ או דוחס את הכעס וקשה לך לנהל את כעסיך ביעילות, אם מערכות היחסים שלך עם האחרים סובלות עקב כך ממריבות וויכוחים רבים, אם אתה מצטער וסובל מהמצב וקשה לך לשנות בעצמך, אם הבנת שאין יותר טעם להאשים את האחרים בסביבה שלך ובטח לא את בת/בן הזוג או הילדים, אם אתה רוצה ללמוד להישאר רגוע-אנחנו במכון רעות ברחובות, המומחים מספר 1 בטיפול בשליטה וניהול כעסים, הכתובת שלך לשינוי.

אל תישאר לבד! בוא לטיפול אישי או לסדנא לשליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה, ותשנה את חייך! לא מוכרחים לסבול. אפשר וניתן לשנות!!
אנחנו יודעים שגם אתה לא מרוצה מזה וגם מערכות היחסים שלך, בעיקר עם היקרים לך, סובלות מכך.

יש לנו שיטה ייחודית המוכיחה את יעילותה ועוצמתה שוב ושוב ומציעים לך הצעה שתשנה את חייך. אנחנו יכולים לעזור לך ללמוד דרך חדשה שבעזרתה תצליח להתמודד ביעילות עם הכעסים שלך,בלי לפגוע בעצמך ובלי לפגוע באחרים, ולהישאר רגוע. דרך זו תאפשר לך ביטוי עצמי וניהול כעסים בדרכים אסרטיביות ובונות. לאחר הסדנא תוכל לבטא באופן חופשי את כל אנרגית החיים שלך במלואה כאדם שלם ולבנות יחסים מספקים ובטוחים עם כל הסובבים אותך.

הסדנא מיועדת לאנשים המבטאים את כעסיהם בהתפרצות בלתי נשלטת או הנמנעים בכלל מביטוי כעסיהם.

כעס הינו רגש אנושי ולגיטימי ולכן, חשוב ללמוד לבטאו באופן יעיל ואסרטיבי.

הסדנא כוללת זיהוי המקורות הפנימיים, החשיבתיים והרגשיים ולימוד דרכים וטכניקות יעילות לביטוי ולשליטה בכעסים, מיומנויות תקשורת אסרטיבית וניהול מו"מ ופתרון קונפליקטים.

הסדנא מתנהלת על ידי מתן הסברים תיאורטיים, הפעלות חווייתיות, משחק תפקידים, דמיון מודרך, תרגול, משוב הדדי, דיון משותף ואינטראקציה בין המשתתפים ועוד.
הסדנא בהנחיית אריאלה מלצר עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, מומחית בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים, פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ובעלת ניסיון רב של 35 שנים.

אנחנו יכולים לעזור לך ללמוד דרך חדשה שבעזרתה תצליח להתמודד ביעילות עם הכעסים שלך ולהישאר רגוע. דרך זו תאפשר לך לבטא את עצמך בצורה אמיתית ואותנטית, עם כוח פנימי חדש, ברוגע, בכבוד ובדרכים אסרטיביות ובונות, בלי לפגוע בעצמך ובלי לפגוע באחרים.

הסדנאות לשליטה וניהול כעסים (67) והסדנא הבאה (68) שייפתחו ברחובות ב- 27.7.20 וב- 13.8.20 מלאות וסגורות. הסדנא הבאה אחריהן שניתן להירשם לה ולשריין מקום תיפתח ב-19.10.20 ותתקיים ברחובות 10 מפגשים בימי שני בערב בין השעות 19:00 עד 21:30, למעט המפגשים הראשון והאחרון שהם ארוכים יותר, 4 שעות כל אחד. סה"כ מעל 28 שעות! יתכן ותיפתח סדנא חדשה נוספת לפני כן ולכן, מומלץ לשלוח מייל ולהירשם לרשימת ההמתנה. אם מסיבה כלשהי יוטל סגר ו/או לא יהיה ניתן לקיים את הסדנא באופן פרונטלי, הסדנא תתקיים באמצעות אפליקצית זום.
וכך מעידים בוגרי הסדנאות שלנו:

"... למעשה, מאז שרכשתי את הכלים החדשים ואת מיומנויות התקשורת אשר הוקנו לי בסדנה, הפסקתי לריב עם אשתי והתחלתי להקשיב תוך הבנה שכל צד רואה את האמת שלו, וכי המטרה בוויכוח היא לא לשכנע כי אני צודק, אלא בראש ובראשונה להבין באמת את הצד השני, ורק לאחר מכן לנסות להבהיר את עצמי.
מיומנויות אלו גרמו לשינויים מפליגים בחיי. מבעל אשר חלקו בבית היה לבצע את המטלות אשר אשתי הטילה עליי, הפכתי לשותף מלא באחריות על הנעשה בביתנו. האווירה בבית, הדרך בה אשתי מתייחסת אלי, יחסיי עם הילדים (אשר אליהם התייחסתי לעתים כפי ששנאתי שאבי התנהג אליי) עברו מהפך אשר ממנו איהנה עד שארית חיי...." (אילן)

"...אז למדתי לעצור שנייה...ממש שנייה בכדי לחשוב, בכדי להבין, בכדי להפנים, בכדי להרגיש איך לא ליצור אווירה קשה ומתוחה אם זה בבית, בעיקר, או בכביש או בעבודה או סתם על חבר וכן, לפעמים גם על הילדים.
למדתי להיות מי שאני בלי להעניש את עצמי. למדתי מה לעשות או להגיד ובמיוחד, איך להתנהג.
היום בדיעבד אני יכול להגיד שאם לא הסדנא הזאת הייתי בטח אותו קריזיונר, אותו אחד שתמיד צועק ואף פעם לא מנסה להקשיב ואף פעם לא מקבל שום דבר. אני חב לכם המון תודה והוקרה. אוהב את כולכם" (טומי)

"..אני חושב שזה חשוב, שכל אחד יעשה את המסע הזה, בין אם יש לו בעיית שליטה בכעסים או לא. לפי הרגשתי, עשיתי בסדנה דרך, שאנשים עושים בטיפול אישי במשך כמה שנים טובות. אחד הדברים החזקים יותר, שנתתם לי זו היכולת לא להסכים ועדיין לכבד את הצד השני ואת הדעה השנייה...
אני רוצה שתדעו, שמי שפוגש אתכם, כבר לא נשאר אותו דבר כמו לפני הפגישה אתכם. שלכם באהבה" (משה)

הסדנא הבאה לשליטה בכעסים (68) וניהול כעסים תיפתח ברחובות ב- 13.8.20 ותתקיים בימי חמישי בערב בין השעות 18:30 עד 21:00, למעט המפגשים הראשון והאחרון שהם ארוכים יותר, 4 שעות כל אחד. סה"כ 28 שעות!
מספר המקומות מוגבל עד 9 משתתפים בתקופת הקורונה. אין טעם להתלבט יותר. אל תחכו למשבר הבא. המשבר הבא בפתח, זו רק שאלה של זמן. חבל, כל בני המשפחה סובלים. מהרו לשריין מקום בסדנא. פרטים נוספים באתר מכון רעות.

כל סדנא נמשכת 10 מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי, למעט המפגש הראשון והאחרון הארוכים יותר, סה"כ 28 שעות .
הסדנאות מתקיימות במכון רעות ברחובות.
התקשרו לטלפון של מכון רעות ברחובות וכבר תתחילו את השינוי של חייכם.
היכנסו לאתר מכון רעות, ותוכלו לקבל את כל האינפורמציה על הסדנא ועדויות ממקור ראשון של משתתפים שעברו את תהליך השינוי בעזרת הסדנא. לשאלות ופרטים נוספים התקשרו לאריאלה מלצר.
מחכה לך באתר מכון רעות מתנה ממני - סדרת הטיפים "כל הסודות לשליטה וניהול יעיל של כעסים".

אז בואו ותשנו את חייכם מקצה אל קצה ותגלו איך לנהל את חייכם ברוגע ואסרטיביות.
שלכם
אריאלה מלצר

רוצים לגלות איך לנהל את חייכם ברוגע ובאסרטיביות? קבלו כבר עכשיו במתנה את סדרת הטיפים לשליטה וניהול כעסים וכבר תגלו איך החיים שלכם יכולים להשתנות. היכנסו לאתר מכון רעות, מלאו את פרטיכם ותקבלו גישה מיידית לסדרת הטיפים

צוות המדריכים:

אריאלה מלצר -

מנהלת ובעלים של מכון רעות מיום היווסדו בנובמבר 2001. אריאלה פסיכותרפיסטית, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ומגשרת, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית ( M.S.W ) מטעם אוניברסיטת בר אילן ומומחית בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים.
אריאלה בעלת וותק וניסיון רב של 35 שנים כמנהלת, כמדריכה וכמטפלת. ניסיון זה מבוסס על עבודתה במרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה, בתחנה לייעוץ נישואין וטיפול במשפחה בלוד ובקליניקה פרטית. היא מטפלת זוגית מוסמכת בגישת האימאגו שפותחה ע"י ד"ר הרוויל הנדריקס. למדה פסיכותרפיה באוניברסיטת תל-אביב, מרצה ומנחת סדנאות לארגונים ולציבור הרחב.

אריאלה מומחית בטיפול בקונפליקטים זוגיים ובבעיות נישואין, משברים זוגיים, נישואים שניים, קנאה מוגזמת, משברי בגידה, מאבקי כוח ושליטה בין בני זוג, פרידה וגירושין. בעיות במשפחה, יחסי הורים-ילדים, יחסים בין דוריים, משפחות חד הוריות ועוד.
אריאלה פיתחה דרך התערבות ייחודית לטיפול בבעיות שליטה וניהול יעיל של כעסים המבוססת על הניסיון והידע הרב שצברה במהלך השנים. דרך זו מיושמת הן, בעבודתה הפרטנית והן בסדנא לשליטה בכעסים ותקשורת יעילה.

כמו כן, אריאלה מטפלת בקשיים ומשברי חיים של הפרט. אחד מתחומי מומחיותה הוא סיוע לפנויים/פנויות בבעיות ביצירת קשר זוגי והפיכתו לקשר קבוע ומספק.
אריאלה מנחה בקו תרפיה את הסדנאות לשליטה בכעסים ולתקשורת יעילה, סדנת זוגיות, וסדנא לפנויים ופנויות – לקראת קשר זוגי.

1 | 2 |

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    | 072-3235130


 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • פייסבוק:
 • כתובת:
  רחובות, יעבץ 15 רחובות
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  נס ציונה, רחובות
 • שעות פעילות:
  הפתיחה ב -19.10.2020
  ימי שני 19:00 עד 21:30 בערב
 • מחיר:
  2972 ש"ח ב-4 תשלומים
 
 • מבוגרים
(46159)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים