בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מחשבים ואינטרנט >> גרפיקה ממוחשבת > לימודי תלת מימד 3Dmax לנוערלימודי תלת מימד 3Dmax לנוערתחומי פעילות:
חוגים >> מחשבים ואינטרנט >> גרפיקה ממוחשבת

תיאור הפעילות:

נער בן 14 מעביר שיעורים פרטיים בתוכנת התלת מימד 3dMax המחיר- חצי מהמקובל בשוק הלימודים מתאימים במיוחד לנערים/נערות בחטיבה או תיכון. לדוגמאות חפשו את Ofek Angel בפייסבוק
תלת-ממד הוא תחום של אמנות גרפית ממוחשבת, שבו משתמשים במחשבים ותוכנות תלת-ממד כדי ליצור תמונות ואנימציה ממוחשבת בעלות פרספקטיבה המחקה מראה תלת-ממדי.
תהליך יצירת תמונה תלת מימדית הינו תהליך מורכב: ראשית על האמן להגדיר אובייקטים תלת-ממדים ולמקם אותם במערכת צירים. שנית יש להגדיר את החומרים מהם עשויים האובייקטים. שלישית יש להגדיר את מקורות האור. לסיום על האמן להגדיר את מקום המצלמה. לאחר שכל ההגדרות הללונקבעו המחשב מבצע חישוב המכונה Render. חישוב זה עשוי לקחת בין שבריר שניה לבין שעות רבות,כתלות במורכבות הסצנה, ובסופו מתקבלת התמונה.
אחת התוכנות הפופולריות ליצירת תלת מימד הינה 3D Studio Max והיא נמצאת בשימוש רחב היקףבתעשיות משחקי המחשב, הפרסומות וההדמיות האדריכליות. התוכנה משמשת גם ליצירת אפקטיםמיוחדים בקולנוע ואנימציות תלת מימדיות.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  נווה ים
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ראשון לציון,
 • שעות פעילות:
  אחה"צ

 • מחיר:
  45
 • הצג טלפון

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים