בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י > טאי צ`י מסורתי וצ`י גונגטאי צ`י מסורתי וצ`י גונגתחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> טאי צ'י
חוגים >> כושר ותנועה >> תנועה מודעת

תיאור הפעילות:

קבוצת למידה ותרגול טאי צ`י בסגנון יאנג המתאפיין בתנועה "ארוכה".
קבוצת למידה ותרגול טאי צ`י צ`ן (הסגנון הראשוני של טאי צ`י) המתאפיין במעברים רכים בין תנועה מהירה ואיטית, ב"השתרשות", ושילוב בין תנועה ארוכה לקצרה.
צ`י גונג- פרוש המלולי של צמד מילים זה הוא עבודה על הצ`י (אנרגיית החיים)
זהו תרגיל המלמד שליטה על הצ`י בעזרת הכוונה, תנועה, נשימות ותנוחות גוף. הדבר מוביל לשיפור החיות, הבריאות, חיוניות הגוף ולפתח עוצמה.
הצ`י קונג עובד בעוצמה על נוזלי הגוף כולל הדם, לימפה, נוזל המפרקים ונוזל השדרה. על ידי תרגול הצ`י קונג, אדם יכול לרפא את עצמו ולחזק את גוף ע"מ למנוע מחלות. הצ`י קונג מעלה בנו את המודעות לעצמנו (גוף ונפש) ולסביבה ולו פן מדיטטיבי.


הטאי צ`י הינה אמנות לחימה סינית עתיקה המושתת על היסודות הפילוסופיים של הטאואיזם. באמנות זו התנועות מבוצעות באיטיות, תוך דגש על טכניקות נשימה. אימון בטאי צ`י מביא את המתאמן לשליטה טובה יותר בגופו ולבריאות טובה. מסיבה זו אנו מוצאים בסין אזרחים רבים, בגיל הזהב לצד צעירים, העוסקים באמנות תנועה ייחודית זו. הטאי צ`י מסתעף מהזרם הפילוסופי הטאואיסטי הדוגל בהשתלבות האדם כחלק מהטבע, זרימה הרמונית עם הסובב את האדם ובשקט נפשי.

"שקט כמו ההר, זורם כמו הנהר הגדול"

•סגנון צ`ן הינו פורמט המיועד ללחימה. לכל תנועה, ולו הקטנה ביותר יש משמעות קרבית ואפליקציה לחימתית אותה מתרגלים בזוגות.

סגנון לימוד זה מביא לשיפור משמעותי ביכולת הלחימה של המתאמן, הבנה עמוקה יותר של מישורי תנועה ומעברי הכוח בגוף, והעצמה אינטנסיבית ביותר הגורמת לכך שכל תנועה של הלוחם תהיה בעלת פוטנציאל קטלני. כמו כן, באמצעות סגנון צ`ן לומדים לנצל את המקסימום מכל התקפה ותנועה, ולמזער את האנרגיה שמוציאים למינימום ההכרחי. מקסימום

•במישור הפנימי, למידה של סגנון צ`ן מעשירה את עולמו הפנימי של המתאמן בו, ומאפשרת לו ללמוד אופי התמודדות חדש. באופן מופלא וגאוני, הסגנון התנועתי של צ`ן מהווה `ספר פתוח` לאבחון נפשו ואופיו של המתאמן. לפיכך, המתאמן לומד להכיר את עצמו, את עוצמותיו וחולשותיו, כיצד להתמודד עימן ולנצל אותן באופן המיטבי.


צוות המדריכים:

כפיר פבזנר מתרגל טאי צ`י מזה 12 שנה, בוגר מסלול הדרכה של המכללה לאומנויות הלחימה הסיניות ושל מכללת וינגייט.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  קרית גת,
 • שעות פעילות:
  ימי ו` 7.00-8.00 8.00 - 9.30
  ימי ו` 9.45-11.15
 • מחיר:
  280
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים