בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> בישול ואפייה >> סדנאות בישול > חוגי בישול לילדים בכפר סבא - שולי בישוליחוגי בישול לילדים בכפר סבא - שולי בישוליתחומי פעילות:
חוגים >> בישול ואפייה >> סדנאות בישול
חוגים >> הפעלות לילדים >> בישול לילדים

תיאור הפעילות:

חוגי הבישול של שולי בישולי נוצרו מתוך אהבת המטבח והילדים. השקעתי מאמץ רב ביצירת שיעורים שיספקו מגוון וטעימה קטנה מהחוויה הקסומה אותה יכול הילד ליצור, בדיוק כמו הגדולים. חוג הבישול בא להראות לילד שגם הוא יכול, בהתמדה ובסבלנות, להגיע לתוצאות שיסחטו מחמאות מאמא, אבא והאורחים.בכל מפגש נלמד להכין מאכל שונה שיפגיש את הילד עם תרבות, שיטה או סיפור אחר. בין היתר נעסוק ב: מאכלי עמים, מאכלי חגים, מועדון ארוחת הבוקר ועוד. האוכל מהווה ערוץ ליצירתיות והבעה עצמית של הילד. יחד עם הלימוד הקורא לעקוב אחר מתכון, מעודדים הילדים להתנסות ולהוסיף את חותמם האישי.


בעולם אקטיבי בו המזון המהיר והאוכל המתועש תופסים נתח נכבד מהתפריט היומי, החשיבות לתזונה מאוזנת ובריאה, כזאת שתורמת לבניית הגוף וחיזוקו, עולה. פעילות ספורטיבית לבד אינה מספיקה עוד וללא תזונה נכונה היא משולה לרכב ספורט משוכלל, ללא מנוע. תזונה נכונה ומאוזנת ופעילות ספורטיבית משלימים האחד את השני.

הבישול הינו תהליך יצירתי המפתח את הדמיון וטומן בתוכו סיפוק והנאה אדירה. הבישול מאפשר לילד הצצה ונגיעה בעולמם של הגדולים. המסע המופלא אל הטעמים, הריחות והצבעים מחזק את הביטחון העצמי של הילד ומעניק לו מספר רב של ערכים נילווים.צוות המדריכים:

אני שולי בישולי אוהבת ילדים אוכל וצחוק.

גדלתי בין הרים של שניצל ופירה וסירי ענק שאפשר היה להתחבא בתוכם. הייתי מסתובבת במטבח הגדול של סבא אהרון טועמת מהכל ושואלת את הטבחים מה יש בסיר הזה ומה שמו בסיר ההוא. כשאף אחד לא ראה הייתי מרימה את המכסה וטועמת. אני זוכרת איך אבא היה לוקח אותי בבוקר עם הטנדר כדי שאעזור לו לחלק את הסירים בין חדרי האוכל השונים. אהבתי לראות את החיוך על פניהם של הילדים כשהיו אוכלים את האוכל שהכינו הטבחים במטבח של סבא ואבא שלי.
.
התחלתי לבשל בגיל צעיר מאד. פעמים רבות מצאתי את עצמי מבשלת לאחיי ולי מתוך מתכון או הדמיון. התנסתי בטעמים ובשילובים שונים ומשונים. פעמים רבות הצלחתי ולפעמים הבנתי מהפרצופים שבמתכון היה יותר מידי דימיון. אהבתי את הרגשת הסיפוק שבאה בעקבות ההצלחה ולמדתי מהפעמים בהם ניכשלתי.
.
מאז לא הפסקתי לבשל. למדתי טבחות בתדמור ולימודי תואר ראשון במינהל בתי מלון ומסעדנות באנגליה. בישלתי בצרפת ואיטליה ולמדתי מעט מסודות המטבח הסיני מחברותיי ללימודים.

במהלך השנים גיליתי שיש בי יכולת להתחבר לעולמם של הילדים באופן טבעי, לדבר אתם בגובה העיניים, להקשיב להם ולהנות אתם ביחד. עבדתי עם ילדים במסגרות חינוכיות שונות. נכנסתי יותר ויותר לעולמם. הוקסמתי מהכנות, האמיתיות והיכולת להנות מהדבר הפשוט ביותר ולהפוך אותו לעולם ומלואו.

משם הדרך לשילוב אהבותי הגדולות היתה ברורה.

פתיחת מסגרת של חוגי בישול לילדים בו יוכלו ללמוד ולהתנסות מתוך חוויה של הנאה. מקום בו יוכלו לראות שאם רוצים אפשר להצליח במשימות של גדולים ולהנות מכל רגע ורגע.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    כפר סבא,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים