בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> הריון ולידה > קורס הריון בסופי שבוע "נושאות חיים"קורס הריון בסופי שבוע "נושאות חיים"תחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> הריון ולידה
חוגים >> הריון וגיל הרך >> קורס הכנה ללידה

תיאור הפעילות:

עוד הרבה לפני ההכנה ללידה אפשרי לעודד את הפונטציאל של תקופת ההריון ולהפוך אותו לחויה מעשירה ומרגשת עבור בני הזוג ועבור החיים החדשים הנוצרים ברחם. מחקרים מדעיים וקליניים כיום מצביעים לעבר העובדה שישנה חשיבות לאיכות זמן ההריון. קורס ההריון "נושאות חיים" מאפשר ידע כלים ותהליכים מרוממים ומעשירים לבני הזוג ואף לתינוקות הקטנים שבדרך, כל זאת באקולוגיה מקסימה בגליל.
תקופת ההריון היא חלון הזדמנויות עבור העובר ועבורכם, ההורים בדרך. העולם שלך, האם, והעולם של תינוקך קשורים באופן אינטימי ביותר במהלך ההריון בכל רמה של הוויה – הגופנית, הרגשית, המנטלית, הרוחנית. איכות החיים והרווחה שאת חשה ואתם מצליחים לקיים הן מתנות האהבה שלכם לתינוק. בקורסי "נושאות חיים" בני הזוג מקבלים ידע וכלים להתנהלות המאפשרת לתקופה זו להיות חוויה טובה ומזינה עבור המשפחה הצעירה שנוצרת. בין תכני הקורס: הבנת נקודת מבטו של העובר, על ההתפתחות הפיזית והנפשית בזמן ההריון, התקשורת הראשונית והחשובה עם העובר, תחילתו של רצף בריא, האימון בסינון השפעות כאשר התקופה נושאת גם אתגרים וסטרס ועוד. אנו מאמינות כי התחלה טובה לחיים היא שער חשוב מאין כמוהו לכל המשך החיים, וההשקעה בתחילת הדרך היא הדבר הנכון ביותר לכל תינוק ונושאת פירות מעצימים ומתוקים.

צוות המדריכים:

מור נווה - מנחת סופי שבוע של הכנה להריון, קורס הריון נושאות חיים והכנה ללידה. ממקימות מעטפת ההולדה.מקדמת את המודעות לתחום של הפסיכולוגיה הפרהנטלית והפרינטלית בארץ. יוצרת סדנאות, כותבת מאמרים ועורכת הרצאות להורים, צוותים רפואיים ומקצועיים באשר לתקופה החשובה של תחילת החיים. מור עוסקת במחקר אקדמי אך גם תרבותי אנתרופולוגי ואיזוטרי של ראשית החיים. משלימה כעת מסלול קליני בפסיכולוגיה פרהנטלית ופרינטלית באוניברסיטת סנטה ברברה (SBGI) המשוייכת לאוני` שיקאגו לפסיכולוגיה. מור משתמשת בנסונה בהנחייה בתנועה, דמיון מודרך ותרפיה במגע בשיטת "תדרים בתנועה." אם לשני בנים צעירים, מטר ולהב. לפני שהיתה אם עסקה ביפאנולוגיה ובהסברת תרבויות מזרח אסיה (בעלת תואר BA בלימודי יחסים בנל"א והתמחות בתרבות יפאן).

מור נעזרת בצוות מיומן נוסף במפגשי ההריון

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  כרמיאל,
 • שעות פעילות:
  הקורס נערך בסופי שבוע
  יום שישי 10:00 עד שבת ב- 17:00
 • מחיר:
  מחיר סוף שבוע כולל לינה, ארוחות וכיבוד
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים