בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> הילינג > סדנא לטיפול אנרגטי בצפון דרך עץ החייםסדנא לטיפול אנרגטי בצפון דרך עץ החייםתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> הילינג
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> קבלה

תיאור הפעילות:

עץ החיים של הקבלה הינו דיאגרמה המייצגת את המוחלט, היקום והאדם. עץ החיים מראה את הכוחות הפועלים ביקום והקשרים ביניהם. מכיוון שעץ החיים הינו תמונה מיקרוקוסמית של היקום (והאלוהות), הוא מתאר את כל הכוחות הפועלים גם באדם.


עץ החיים יכול לתאר את המבנה של כל מערכת שלמה, ארגון או תת-ארגון, מכאן שניתן להשתמש במפה זו על מנת לטפל בצורה אנרגטית בכל מערכת שלמה (אדם, עסק, מבנים כלכליים, מערכת יחסים וכו`).

בסדנא נלמד כיצד לשייך כל מערכת שלמה למבנה של עץ החיים ודרכו לטפל בה. נשתמש באדם, ממשל, תהליך הלידה-גדילה-מוות, כסף, רוחניות ועסק כמערכות לבחינה של תפקוד העץ והדרך לטפל בכל אחת ממערכות אלו. בנוסף ננתח את המערכת הפסיכולוגית של האדם, נמפה אותה על העץ ונבחן כיצד לטפל בבעיות פסיכולוגיות שונות.
משך הסדנא כ-18 שעות (שישה מפגשים)

צוות המדריכים:

יגאל עופרי למד במשך שנים רבות פילוסופיות אזוטריות, מאגיה, קבלה וטארוט. כיום הינו מתקשר ומטפל בביואורגונומי ותטא הילינג. בסדנא זו יגאל משלב את עץ החיים עם הטיפול הביואורגונומי. הסדנא מתאימה לכל מי שכבר מטפל באנרגיה (ביואורגונומי, רייקי וכו`).

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    בית שאן,
  • שעות פעילות:
    בימי חמישי החל מ 4/11/10

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים