בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> שמאניזם > תורת המאיה - קורסים, הרצאות וייעוץתורת המאיה - קורסים, הרצאות וייעוץתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> שמאניזם
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> מיסטיקה

תיאור הפעילות:

קורס חכמת המאיה - ידע הזמן והמרחב- 2012/13

קורס מאיה בהנחיית שני שמש. הנכם מוזמנים להיחשף אל הידע של תורת המאיה ככלי לביטוי מלא של מהותנו הפנימית, ולהיות אקטיביים יותר בבריאת ובבחירת מציאות חיינו, דרך כלים להרחבת התודעה, שינוי תפיסת הזמן והגברת יכולותינו להיות נוכחים בכל רגע נתון בשמחה ובשלווה. כחלק מהקורס נלמד לפתוח את מפות המאיה ככלי לאבחון וריפוי. לכל אחד תעשה מפה וכמו כן נלמד לעשות גם לאחרים. מפות המאיה מכילות מערכות מידע אשר נמצאות בד"נא שלנו. בפתיחת המפה אנו מבינים עם איזה ידע הגענו לכאן, אילו דברים רצוי לעבוד עליהם, אלו פוטנציאלים טמונים בנו, מהוא הכח המדריך אותנו, מהו התומך, מהו המאתגר ובאיזה מצב אנו הכי מאוזנים. הנכם מוזמנים להכנס לעולם המופלא של שומרי הזמן, לחוות את הזמן ללא זמן, ללמוד ולהתפתח בכף ולהנות ממה שרק יש.


תוכן הקורס
* שינוי תודעת הזמן. וסוג הידע שהביאו עימם המאיות. * למידת לוח הצ`ולקין המקודש על מנת לשנות את תפיסת הזמן שלנו ולייצר חשיבה רב מימדית. * נזכר ב20 סמלי המאיה: דרקון, רוח, לילה, זרע, נחש, מגשר עולמות, יד, כוכב, ירח, כלב, קוף, אדם, הלך שמים, קוסם, נשר, לוחם, אדמה, מראה, סערה ושמש. * נחווה את 13 הטונים,(המקצבים): טון 1 - הטון המגנטי של המטרה, טון 2 - הטון הירחי של האתגר, טון 3 - הטון החשמלי של השירות, טון 4 - הטון העצמאי של הצורה, טון 5 - הטון הקוונטי של הזוהר, טון 6 - הטון הקצבי של האיזון, טון 7 - הטון המהדהד של ההתכוננות, טון 8 - הטון הגלקטי של היושרה, טון 9 - הטון השמשי של הכוונה, טון 10 - הטון הפלנטרי של ההתגלמות, טון 11 - הטון המשקף של השחרור, טון 12 - הטון הקריסטלי של שיתוף הפעולה וטון 13 - הטון הקוסמי של הנוכחות. * פתיחת חותם גלקטי: נלמד לאבחן את עצמנו והסובבים בעזרת מפות המאיה ככלי אבחוני וטיפולי. * יצירת תפילת הקין האישי. * למידת הקין: המאתגר, המדריך,התומך, והנסתר. * למידת לוח 13 הירחים: המאפשר חיבור לתדר הירחי ורטטים מעודנים. * חיבור לגל האישי כהרחבת התפיסה המוחית. * למידת לוח האאהב: הלוח החקלאי של המאיות. * חשיבות הידע בתקופה קריטית זו ושינוי תודעתי המתאפשר בעקבות צבירת ידע זה. * האנרגיות הזמינות לנו היום בשנת 2012. * נחווה את אנרגיות המאיה: דרך מודרות (תנועת המאיה), ציור מאיה, מדיטציה, משחק, טקס וחיבור לחיות הטוטם.
הקורס נפרס על פני 10 מפגשים, 3 שעות כל מפגש.
מפגשים ניתנים גם ביחידים וגם בקבוצות.

תורת המאיה- ידע הזמן והמרחב.
תורת המאיה המגיעה ממרכז אמריקה הוא הינו עולם עשיר בצורות, צבעים, רטטים, תנועות, מספרים וצלילים. כאשר הבסיס של הידע מאפשר את שינוי תפיסת הזמן: מתפיסת זמן לינארית בה אנו חיים היוצרת פיזור אנרגטי לתפיסת זמן ספירלית הפותחת בפניניו את אין סוף האפשריות המתקיימות כל רגע נתון. תרבות המאיה היא אחת התרבויות המפותחות ביותר על כדור הארץ. מבחינה מתמטית, אסטרולוגית, אמנותית, אדריכלית ותודעתית. למעשה המאיה זוהי חכמה שלמה, מלאה בידע. ראשית יש את הפילוסופיה שעומדת מאחוריה ושנית את אופי הריפוי או התהליך שהאדם עובר. כמאובן שהידע והריפוי הם בלתי נפרדים כי עצם העיסוק בידע מהווה תהליך של ריפוי. כך שכל לומד מאיה עובר עם עצמו ריפוי מאוד עמוק שלאחר מכן יכול להשתמש בכלים אלו למען אחרים.
תרבות המאיה הגיעה ממרכז אמריקה מקסיקו גואטמלה וחצי האי יוקוטן. המאיות שהו כאן מהמאה ה3 למאה ה16. זוהי תרבות שלמה שכמעט נעלמה. כל הידע שלהם נשמר בכתובים ובתוך הפירמידות שבנו במהלך שהותם על כדור הארץ. בידם היה ידע מאוד גבוה שרק עכשיו האנושות מוכנה להיפתח אליו. החשיפה לידע זה חשובה במיוחד בזמנים משמעותיים אלו, זמנים בהם הזמן מואץ, כדור הארץ עובר שינוי ואנשים מוכנים לעבור טרנספומציה. המאיות התחילו לתעד כ 14 מיליארד שנים לאחור, כאשר היה להם כ 17 לוחות שנה אך הלוח החשוב ביותר הוא לוח הצ`ולקין שזהו דגם גאומטרי המתאר את ההתפתחות האנושיות והמאפשר את שינוי תפיסת הזמן.
הבסיס של הידע מדבר על שינוי בתפיסת הזמן, זאת אומרת שכיום במימד השלישי (המימד בו אנו חיים), הבנוי מרוחב, עומק וגובה, אנו נעים על גבי ציר של זמן המכיל עבר, הווה ועתיד. תנועה על גבי ציר זה נקראת תפיסה לינארית. בתפיסה זו, מחשבתו של האדם (כמעט של רוב בני האדם) נעה ממינוס לפלוס, כלומר - כדי להגיע לעתיד, אני חייב תמיד לחשוב מה חסר לי. בשביל להיות בפלוס (ביש) עלי להיות קודם במינוס. לדוגמא: כדי שיהיה לי תפוח, עלי לחשוב קודם שאין לי תפוח והוא ממש חסר לי. כאשר מחשבתנו נעה ממינוס לפלוס, אנו נמצאים במחשבה של חסר, כמעט רוב זמננו. תמיד נמצא מה חסר לנו. לעומת זאת, המאיות הביאו עימם אלטרנטיבה אחרת, המבינה שהזמן איננו לינארי אלא ספירלי. תפיסת זמן זו מכילה שינוי משמעותי במחשבה ובאופן שבו אנו מתרגמים את המציאות. ראשית, תפיסת זמן זו גורמת לנו בכללותה תמיד להיות בפלוס, משום שכאשר אנו נעים על גבי הספירלה, אנו מסוגלים לתפוס כיצד הכול קיים במקביל וכיצד יש רק יש (עלי רק לבחור במציאות שבה אני חפץ). שנית, תפיסה זו מאפשרת לנו להיות במחשבה תוצאה שווה אפס זמן (כלומר, שהמחשבה שלנו בוראת את המציאות בין רגע) וכמו כן כל הראיה שלנו משתנה לראיה שהיא יותר רב מימדית, המאפשרת לראות את אין סוף האפשרויות המתקיימות בכל רגע ממש. ידע המאיה נשען על צורות גאומטריות מקודשות ומספרים, כאשר הצורות עצמן מכילות ריפוי. בעת לימודי המאיה אנו מתרכזים בלוח המקודש של המאיה, לוח הצ`ולקיו, זהו הלוח הספירלי. בעבודה עם הצ`ולקין אנו לומדים לצור תפיסת מחשבה וזמן שונים לגמרי ממה שאנו מכירים. תפיסת זמן זו מרחיבה את המבנה המוחי שלנו וגורמת לנו לראות את הדברים בצורה הרבה יותר רחבה אך ממוקדת בו זמנית.
בקורס אנו אנו נלמד לפתוח את מפות המאיה ככלי לאבחון וריפוי. לכל אחד תעשה מפה וכמו כן אנו נלמד לעשות גם לאחרים. מפות המאיה מכילות מערכות מידע אשר נמצאות בד"נא שלנו. בפתיחת המפה אנו מבינים עם איזה ידע הגענו לכאן, אילו דברים רצוי לעבוד עליהם, אלו פוטנציאלים טמונים בנו, מהוא הכח המדריך אותנו, מהו התומך, מהו המאתגר ובאיזה מצב אנו הכי מאוזנים. הנכם מוזמנים להכנס לעולם המופלא של שומרי הזמן, (שם נוסף של המאיה), לחוות את הזמן ללא זמן, ללמוד ולהתפתח בכף ולהנות ממה שרק יש.
לפרטים, להרשמה וידע נוסף: שני שמש- מורה, מטפלת וחוקרת את ידע המאיה.

שני שמש: חייה את דרך המאיה, מקיימת קורסי מאיה, למבוגרים, בכל הארץ, מטפלת ומייעצת מתוך מפות המאיה, מקיימת חוגי ילדים של אומנות מתוך חכמת המאיה, מלמדת פיסול, אמנית פעילה ומתעסקת בקונג פו.

צוות המדריכים:

.שני שמש חייה את דרך המאיה, מקיימת קורסי מאיה, למבוגרים, בכל הארץ, מטפלת ומייעצת מתוך מפות המאיה, מקיימת חוגי ילדים של אומנות מתוך חכמת המאיה, מלמדת פיסול, אמנית פעילה ומתעסקת בקונג פו.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו, כפר סבא, ירושלים,
  • שעות פעילות:
    משתנה

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים