בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגים טיפוליים >> תרפיה באומנות ובדרמה > מטפלת בפסיכודרמה בתל אביב אורלי גבעמטפלת בפסיכודרמה בתל אביב אורלי גבעתחומי פעילות:
חוגים >> חוגים טיפוליים >> תרפיה באומנות ובדרמה

תיאור הפעילות:

קבוצת הילדים במבטים עובדת בטכניקה ייחודית שפותחה במקום בה משתלבות עבודה פרטנית על כל ילד רגשותיו,העצמת ביטחונו, שינוי בתפקיד בו התקבע כמו הביישן, האגרסיבית, הביקורתי.
עבודה פרטנית זו משולבת בעבודה קבוצתית המאפשרת יצירת קשרים חברתיים, למידת טכניקות למשא ומתן, התנסות בדרכים שונות לפתירת קונפליקטים ועוד.


פסיכודרמה לילדים ונוער.

ילדים ובני נוער נתקלים במגוון קשיים בתוך הקבוצות החברתיות שלהם. יש והם מתקשים להשתלב, יש והם חסרי שקט ומשתלבים באגרסיביות, יש ודימוי הגוף שלהם בולם אותם, יש וחוויה אישית שעברו כמו גירושים של ההורים ערערה את ביטחונם – הסיבות הן רבות ומכולן עולה הצורך הבסיסי להיות חלק מהמעגל החברתי, שייך.
נקודה נוספת שעולה בקשר עם ילדים ובני נוער היא הקושי שלהם להיפתח ולבטא את מצוקותיהם.
מסיבות אלה פיתחנו מודל ייחודי שנעזר בסיפורים טיפוליים המותאמים לכל קבוצה ולמגוון הבעיות האישיות של כל משתתף בה. הסיפור מוליך את הקבוצה לעבודה משותפת, להקשבה אחד לשני , ללמידה של דרכי התקשרות מגוונות . כל ילד\ה או נער\ה מזהה את תפקידו בחיים דרך הדמויות בסיפור, מי שקט כמו דמות בסיפור ומי ביקורתי כמו דמות אחרת . מגוון התפקידים שבסיפור מאפשר לילד\ה לנער\ה להתנסות בתפקידים אחרים ולעשות שינוי בתפקיד איתו באו. תפקיד שקיבע אותם בחברה ולא אפשר להם שינוי.
בסוף המפגש מתקיימת שיחה בה משתף כל במחשבותיו ורגשותיו.
הילדים ובני הנוער לומדים להשתמש בטכניקות הפסיכודרמה ולפתח את התקשורת ביניהם. השינוי בא לידי ביטוי מחוף לקבוצה בבית ובבית ספר.

המודל מותאם לקבוצות בגלאים 7-9, 9-12, 12-14, בכל קבוצת גיל עובדים במינונים שונים על הכרות , יצירת קשר, דרכים למשא ומתן, להשתלבות בקבוצה, חיזוק הביטחון ועוד.

ההנחייה הטיפולית נעשית ע"י אורלי גבע וד"ר אילנה אליקים במבטים.

צוות המדריכים:

לימודי הכשרה בפסיכותרפיה התנהגותית-קוגניטיבית (C.B.T ). התמחות בילדים ונוער
לימודי פסיכותרפיה בגישה דינאמית במכון מגיד מיסודה של האוניברסיטה העברית
בירושלים.
לימודי תעודה לחינוך מיוחד בסמינר הקיבוצים
תואר שני (MASTER OF ARTS IN EXPRESSIVE THERAPIES)
מטפלת באמנות בהבעה ויצירה .התמחות בפסיכודרמה.
עבודת התיזה עסקה בתרומת הכפיל לעבודה עם נפגעי נפש שיקומיים

מטפלת בפסיכודרמה במחלקת הנוער בבי"ח אברבנל.עבודה בקבוצות וטיפולים פרטניים במבוגרים ונוער עם הפרעות אישיות,דיכאון,חרדה,הפרעות אכילה ,בעיות התנהגות,הפרעת הסתגלות ועוד.
עבודה בקליניקה פרטית-טיפול פרטני וקבוצתי. התמחות בילדים ונוער

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  תל אביב
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  שני ורביעי מ-17.00

 • מחיר:
  650 ש"ח לארבעה מפגשים
 • הצג טלפון

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים