בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > אימון אישי` חיזוק בטחון עצמי, דימוי עצמי, אסרטיביותאימון אישי` חיזוק בטחון עצמי, דימוי עצמי, אסרטיביותתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי

תיאור הפעילות:

אימון אישי בונה (קואצ`ינג) לחיזוק ביטחון עצמי, שיפור דימוי עצמי ופיתוח יכולות לקיים תקשורת בינאישית אסרטיבית.
ביטחון עצמי הוא אותו גורם פנימי המאפשר לאנשים לממש את היכולות שלהם, להצליח, לשפר איכות החיים ולהיות שבעי רצון.ביטחון עצמי נמוך או דימוי עצמי ירוד פוגעים בתפקוד וגורמים לתחושה רעה ותסכול.

אימון אישי לביטחון עצמי עוזר לחזק גורמים אישיים כמו הערכה העצמית, דימוי העצמי וכמובן ביטחון עצמי וכתוצאה - לשפר את כל תחומי החיים: התנהלות עצמית, קריירה, זוגיות, משפחה, חיי חברה, בריאות, הנאה ועוד. כמו בכל אימון אישי, נתמקד בזיהוי יכולות אישיות ורצונות אישיים ובלימוד הדרכים לממש את היכולות על מנת להגשים רצונות. נשלב עשייה, תרגול, מחשבה, רגש ודמיון ו...נשיג תוצאות.

צוות המדריכים:

יוסי וילנסקי, מאמן אישי מוסמך ומנוסה, בעל למעלה 25 שנות ניסיון בעבודה עם אנשים וקבוצות, מאמן אישי וזוגי מוסמך, מנחה ומאמן קבוצות, מטפל בדמיון מודרך. מתמחה באימון אישי בונה לשפור ביטחון עצמי, דימוי עצמי, תקשורת בינאישית והערכה עצמית.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    כפר סבא,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים