בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > אימון אישי בונה - לבנות חיים טובים יותראימון אישי בונה - לבנות חיים טובים יותרתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות

תיאור הפעילות:

אימון אישי בונה (קואצ`ינג) - להתגבר על קשיים ולבנות חיים טובים יותר.
מהו אימון אישי בונה?
אימון אישי בונה (קואצ`ינג) הוא התהליך היעיל ביותר שמאפשר להתגבר על קשיים ולפתח יכולות אישיות לבניית עתיד טוב יותר. באימון לומדים לפעול בדרך המתאימה לכם, עבור הדברים החשובים לכם. את התהליך מלווה מאמן אישי מקצועי ומיומן, המקשיב, מעודד, מכוון, תומך ומפרגן.

למי מתאים אימון אישי?
אימון אישי מתאים לבוגרים, זוגות ומתבגרים שמרגישים שהם דורכים במקום, לא ממשים את יכולותיהם, מתקשים להתמודד עם דילמות ובעיות- ומחפשים כלים ליצירת שינוי.


מה ניתן לשפר באמצעות אימון אישי בונה?
אימון אישי בונה, מקדם קשת רחבה של תחומים חשובים בחיים ומאפשר יצירת איזון בריא ביניהם: התפתחות אישית, בטחון ודימוי עצמי, תקשורת וחברה, זוגיות ומשפחה, ניהול אישי (ניהול זמן ותקציב, קבלת החלטות, ביצוע משימות וכדומה), קריירה ומיומנויות ניהול, גוף ובריאות, פנאי, הנאה ועוד.

כמה זמן נמשך אימון אישי?
בדרך כלל אימון אישי הוא תהליך בן 10-15 פגישות הנמשך על פני כ 3-4 חודשים.

צוות המדריכים:

יוסי וילנסקי, מאמן אישי מוסמך, מזמין אתכם לאפשר לעצמכם את השיפורים והשינויים המתאימים לכם. אני אהיה שם לצידכם ובשבילכם - מביא איתי למפגשים אהבה גדולה לאנשים, השכלה עשירה ומגוונת וניסיון עשיר באימון, הנחייה וניהול בכיר. אני מאמן בוגרים ומתבגרים, זוגות ומנהלים צעירים בתחילת דרכם.

לאימון והנחייה הגעתי לאחר למעלה מעשרים שנה של ניהול בכיר בארגוני הייטק. כמנהל פיתחתי את מיומנויות התקשורת הבין אישית והתמחיתי בשילוב בין הניהול המשימתי לבין קידום וטיפוח העובדים על מנת לרתום אותם למען המשימה במוטיבציה גבוהה. הכלים שרכשתי כמנהל ווכמאמן מאפשרים לשלב באימון עשייה והווייה, מחשבה ורגש, תהליך שיטתי עם יצירתיות וגמישות.

נשוי למעלה משלושים שנה, אב גאה לשלושה בוגרים (ושני כלבים - גם זה נחשב), חובב צילום, מוזיקה, קריאה, טבע ובעיקר - אנשים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    כפר סבא,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים