בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הפעלות >> יום הולדת למבוגרים > דרמה ותנועה בעקבות סיפורדרמה ותנועה בעקבות סיפורתחומי פעילות:
חוגים >> הפעלות >> יום הולדת למבוגרים
חוגים >> סדנאות ופנאי >> הפעלות סדנאות ופנאי-שונות

תיאור הפעילות:

שעת סיפור שבה הילדים מופעלים כדמויות מהסיפור עם תחפושות ואביזרים. הפעלה ססגונית שמשלבת מוסיקה דרמה ותנועה בעקבות הסיפור. הג`אנרים הם: סיפורי מסורת ספרות, ילדים נבחרת ואגדות. פעילות שמתאימה כחוג שנתי, פעילות לקייטנה, לימי הולדת , למסיבות בגן ובכתות א`ב` עם הורים ולכיף בכל עת.
"סיפורי אליה" היא חברת הפעלות לילדים שמונה מדריכים מתחום הדרמה החינוך והתנועה. הם מספרי סיפורים שעובדים בגני ילדים, בתי ספר, מתנ"סים ספריות וכמפעילי ימי הולדת והפעלות לקייטנות. ההפעלות מבוססות על ספורים נבחרים. החברה פועלת כ7 שנים ומספקת בעיקר חוגים בגני ילדים והפעלות לקייטנות קייץ לגילאים 3- 8
כמו כן מקיימת מסיבות ימי הולדת ומסיבות הורים ילדים לגיל הרך (עד כתה ב`)
יש ברשותנו מיגון גדול של סיפורים להפעלה. הילדים משתתפים כדמויות מן הסיפורים באמצעות תחפושות ומשחקי דרמה ותנועה. ההפעלה מלווה במוסיקה.

צוות המדריכים:

המדריכים של סיפורי אליה באים מן התחומים :חינוך, משחק ,תנועה ,תחומים טיפוליים ,מוסיקה. כולם מנוסים בעבודה עם ילדים. הם עוברים הכשרה והשתלמויות במהלך כל השנה. מה שמקנה להם את המיומנות בעבודה עם ילדים ועם חומרי ההפעלה שדורשים יצירתיות וכריזמה .

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  בית שמש,
 • שעות פעילות:
  תלוי בסוג הפעילות בוקר ואחה"צ

 • מחיר:
  בין 250ש` ל600ש`
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים