בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> אייקידו > יאמאביקו אייקידויאמאביקו אייקידותחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> אייקידו
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי

תיאור הפעילות:

אימוני אייקידו בראשון לציון בקבוצה קטנה איכותית ומשפחתית, המאפשרת יחס אישי והתאמת האימון לכל תלמיד.
יאמאביקו אייקי (yamabiko aiki) הוא סגנון אייקידו מודרני, המעניק פרשנות רעננה וחדשנית לתורתו של מייסד האייקידו, מוריהיי אואשיבה. בשונה מהאייקידו המסורתי, יאמאביקו אייקי אינו מבוסס על תנועות וטכניקות קבועות ומוגדרות, אלא על מספר עקרונות בסיס, פיסיים ומנטאליים, המהווים את מהות האומנות. האימון שלנו הוא אימון חוקר, שבו אנו מנסים למצוא כמה שיותר דרכים ליישם את עקרונות הבסיס, הן בלחימה והן ברבדים אחרים של חיינו.
המונח יאמאביקו פירושו: ההד בין ההרים. זהו מונח שמייסד האייקידו, מוריהיי אואשיבה, השתמש בו פעמים רבות בנסותו לתאר את המהות העמוקה ביותר של אומנותו. ההד הוא תמיד מיידי, רענן ומשקף את כל פעולותינו.

נקודת המוצא שלנו היא האייקידו הקלאסי, אך לתפיסתנו, יש להתאים את עקרונות האייקי למציאות המודרנית שסביבנו על מנת לתת תוקף לפילוסופיה מעמיקה זו. על כן בנוסף לאייקידו הקלאסי, אנו מאמצים רעיונות וטכניקות מאומנויות לחימה שונות ומפתחים טכניקות חדשות, מתודיקת אימון וטקטיקה התואמות את המציאות המודרנית המשתנה ללא הרף.

ביאמאביקו אייקי אנו חוקרים את חמשת מימדי הקרב : כלי נשק ארוכים (מוט עץ, חרב), כלי נשק קצרים (סכינים, חרבות קצרות), לחימה בידיים ריקות מטווח רחוק(אגרופים, בעיטות), טווח בינוני (לכידות, בריחים והטלות) וטווח קרוב (היאבקות, לחימה על הקרקע), כל זאת לאור העקרונות הבסיסיים המהווים את מהות האומנות.

האימונים מיועדים לאנשים אחראיים ובוגרים בנפשם שלא מחפשים סממנים חיצוניים או פנטזיות ששאובות מסרטי פעולה. הערכים המנחים אותנו בדרכינו הם: פשטות, כנות, יצירתיות וידידות.
האימונים ביאמאביקו אייקי אינם על בסיס תחרותי ומתאימים לנשים ולגברים כאחד.


עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  מערב ישן
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ראשון לציון,
 • שעות פעילות:
  יום א : 21:00-23:15
  יום ד : 21:00-23:15
 • מחיר:
  260/160
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים