בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > אימון אישי-nlp במודיעיןאימון אישי-nlp במודיעיןתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי
חוגים >> פיתוח אישי >> NLP

תיאור הפעילות:

בואו להעצים כוחות נפש להתחזק מבפנים וליצור שינוי מהותי בכל תחום בחיים.

רוצים לחזק ביטחון עצמי? אסרטיביות?

מרגישים תקועים?

סובלים מהתמכריות? הפרעות אכילה?

נותנים לקליפות האגו לנהל אתכם על ידי פחדים,חרדות,כעסים?

רוצים ללמוד להשאיר את העבר מאחור ולחוות את ההווה מתוך בחירה?

להשתנות? להרגיש אהבה ולחיות מתוך שמחה ויצירתיות?

אימון אישי ב NLP במודיעין עם מירב אשכנזי יאפשר לכם לעבור תהליכי צמיחה,התחזקות ומימוש עצמי לצורך שינוי שיפור והעצמת כל נקודות החולשה והתורפה בהן אתם עדיין תקועים.
מירב אשכנזי מאמנת אישית ב NLP ,מורה ליוגה ומודעות עצמית,מלווה ומאמנת כל אדם שבוחר ללמוד להשתנות ולשנות את מציאות חייו.
בסדרת מפגשים בהם ממקדים מטרה,ממקדים את הקושי ונותנים כלים מעצימים לשיחרור לקבלה וכמובן לשינוי.
מירב מרכזת את כל שנות הניסיון שלה הן בתחום היוגה והן בתחום ההיתפתחות האישית ,שיטת הNLP ודמיון מודרך כדי לתת מענה וכלים שימושיים למתאמנים ולמטופלים איתם היא עובדת כדי שיקבלו את הכוח לכוון למקד ולשנות את החשיבה והרגש לקראת חיים מלאי קבלה אהבה, שלמות, חמלה, ושמחה.

בעזרת ה NLP ניתן ללמוד ולתרגל בפועל חשיבה ושפה חיובית שיוצרת הוויה שונה...לזהות את התבניות השגויות,את האמונות הבעיתיות ולהתגבר על הקושי לשנות הרגלים שמוטבעים עמוק בתת המודע.
דרך הכלים של ה NLP יוצרים שינוי גם בתת המודע לא רק בחלק הקוגנטיבי וכך משיגים בזמן הטיפול אמונות חדשות שניתן להרגיש אותן ותבניות חדשות שניתן ליישמן בכל עת וכל תחום.
מירב מאמנת ומלמדת יכולות של התבוננות והקשבה לאמת הפנימית של המאומן,טיפול שבבסיסו ערכים של אהבה ללא תנאים, הפחתת ביקורת עצמית והפיכתה לביקורת שבונה ומעצימה את המטופל לקראת השינויים אותו רוצה להשיג.

צוות המדריכים:

נחשפתי ל NLP אחרי שנים של הוראת יוגה ומודעות עצמית כשרציתי ליצור שינויים נוספים בחיים האישיים שלי.גיליתי שעליי לקבל כלים מאוד מדוייקים כדי להיות מסוגלת לשנות דפוסי חשיבה מהשורש שלהם בכדי שאראה שיפור בתחומים בחיי אותם רציתי לחזק.
מה שמיוחד באימון אישי לחיים ב NLP זה האפשרות להגדיר מטרה בצורה מדוייקת ולעבוד עליה ספציפית מספר מפגשים ליצור את הקשר עם התת מודע כדי לבצע את השינוי.למעשה עלינו לשנות אמונות כדי שנראה תוצעות שונות.אם יש בעיה בחייכם יש אמונה שנרכשה בעבר שלכם מסיבות שונות שמקבעת אותכם ותוקעת אותכם במקום שאתם חווים את הקושי,המוח שלנו לא אוהב שינויים האגו שלנו מעדיף את המוכר והרבה פעמים אנו מצדיקים את עצמנו מתוך הגנה על תבניות חשיבה שפשוט לא עובדות.כך מתמכרים לכעס,לפחד וחרדות,לסבל,לשנאה לעצב וכדומה....ההרגל לדרוש מהאחר להשתנות עבורנו או לנסות לשנות ולהתווכח עם המציאות יוצר מעגל אינסופי של סבל ויסורין.
אימון אישי ב NLP לא רק מחזק ומעצים את הכוחות והמשאבים האישיים שיש לנו כאנשים על הפלנטה הזאת אלה באמת מאפשר לעבור תהליכי שינוי רגשיים ומחשבתיים כדי שנשנה את בסיס האמונה השגוייה,כדי לאפשר לנו לקבל כלים לעצב את החשיבה למקד אותה כל יום בחיים מחדש.
שיטת הטיפול ב NLP מאפשרת שינוי מחשבות ואמונות ששורשם בעבר,בילדות ולכן כשרוצים להשתנות אין גבול לאפשרויות והטיפול נותן מענה לבעיות רגשיות גם עקב טראמות.
NLP משתמש בשפה ככלי לשינוי ומלמד את המאומן לדבר ולחשוב חיובי ויעיל,NLP משתמש בדמיון כדי לזרוע זרעים של שינוי בתת המודע זה החלק שבנו שצריך לשכנע שהשינוי אפשרי וטוב.NLP מלמד תרגילים פשוטים שמהווים כלים לכל החיים שקשורים בשינוי כל מרכיבי החושים כדי שהחוויה האישית וההוויה תשתנה.אימון וטיפול ב NLP עשיר מגוון ומאוד שמושי וניתן להתאימו למאומן,ניתן לעבוד על חיזוק בטחון עצמי,הפרעות אכילה,התגברות על פחדים,שיפור תקשורת בין אישית,ללמוד אהבה עצמית מהי וכיצד להכניסה לחיי היום יום.
מהנסיון שלי אימון וטיפול בעזרת שיטה זאת נותן ערך מוסף מטיפולים שונים שלא עוסקים בהקניית כלים לשינוי דרך התת מודע.
לכן אם את או אתה באמת רוצים להשתנות בלי תרוצים ומתוך קבלה עצמית ואהבה ללא תנאים קודם לעצמכם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר.אני עשיתי זאת נעזרתי ועדיין משתמשת במתנה הנפלאה הזאת כל יום בחיי.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    מודיעין,
  • שעות פעילות:
  • מחיר:
    משתנה בהתאם לצרכים
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים