בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> מאמן כושר אישי > פעילות גופנית לנשים בהריוןפעילות גופנית לנשים בהריוןתחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> מאמן כושר אישי
חוגים >> הריון וגיל הרך >> הריון ולידה

תיאור הפעילות:

פעילות גופנית לאישה ההרה או/ ו לאחר לידה, עבודה בדגש על יציבה נכונה וחיזוק שרירי השלד(הפנימיים והחיצוניים).מחקרים מראים כי לעיסוק בפעילות גופנית במהלך הריון יש מספר יתרונות כגון: קיצור משך הצירים, הפחתת הסיכון לניתוח קיסרי והתאוששות מהירה לאחר הלידה.
על אף המיתוס, חשוב לדעת שככלל פעילות גופנית אינה מזיקה לעובר. מומלץ לעבוד על מנת לשמר ולא לשפר! במהלך ההריון ניתן לבצע מגוון רחב של פעילויות גופניות, אולם, יש להימנע מפעילויות בהן קיים סיכון למגע, נפילות או צלילה.
הריון נחשב כאחד האירועים הכי מאמצים גופנית, שאישה עוברת במהלך חייה. העיסוק בפעילות גופנית בזמן הריון נדון רבות בקרב מומחי הרפואה כיוון שההשפעה היא לא רק על בריאות האם, אלא גם על תוצאות ההריון. מחקרים מראים כי לעיסוק בפעילות גופנית במהלך הריון יש מספר יתרונות כגון: קיצור משך הצירים, הפחתת הסיכון לניתוח קיסרי והתאוששות מהירה לאחר הלידה.הריון מלווה במספר שינויים פיזיולוגיים שחשוב לקחת בחשבון בבניית תוכנית אימון לאישה הרה. שינויים אלה משנים את המטבוליזם ומערכות נוספות, המאפשרות גדילה והתפתחות של העובר תוך שמירה על הומיאוסטזיס (שיווי משקל).

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  א-ה
  5:00 - 22:00
 • מחיר:
  180 - 200
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים