בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> אלטרנטיבי-שונות > קורס חלומות

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

קורס חלומות

  |  050 - 5670118תיאור הפעילות:

קורס פיענוח חלומות
התפתחות והעצמה אישית באמצעות החלום

דלת העץ הישנה חורקת קלות בעוד דמות מסתורית חומקת לתוך ביתנו, אנו גולשים אל תוך מפל המים הגבוה בעולם ופתאום החבל משתחרר, מפלצת בעלת שמונה ראשים רודפת אחרינו - וכל ראש הוא של בן או בת הזוג, אנו פורסים כנפיים ועפים לנו להנאתנו ופתאום הכנפיים נמסות ואנו נופלים ונופלים ונופלים...ומתעוררים במיטה בזיעה קרה!

בניגוד לדעה הרווחת כולנו חולמים - ובכל לילה! גם אם אנו חושבים שאיננו חולמים אנו חולמים אך פשוט לא זוכרים שחלמנו.
חלומות מהווים דרך לתת מודע שלנו לתת דרור לדברים החבויים עמוק בתוכנו, למחשבות, לרגשות, לפחדים ולתקוות שלא בהכרח אנו מודעים לקיומם או להשפעתם עלינו.

בקורס פענוח חלומות, נכיר בחלום ככלי הפותר בעיות פסיכולוגיות עמוקות או יומיומיות הקורות במהלך חיינו, נלמד להבחין בין סוגי חלומות ונלמד פירושים וסימבולים שיאפשרו לנו לפתור ולהבין חלומות שלנו ושל אחרים. אבל זוהי רק ההתחלה! בהמשך הקורס נקבל כלים להגיע לשליטה על חלום!

החולמות הן המכשפות המודרניות, הן אלו הלומדות לשלוט בחיים, למשוך שיעורים, תהליכים ואנשים נכונים לחיים ולעיתים אף לחולל ניסים. להיות חולמות היא משימה לא קלה הדורשת משמעת ואנרגיה, או במילים אחרות: ידע, הכרת החוקים הקוסמיים ושוב משמעת. את המשמעת נקבל בדרך של מסגרת וליווי אישי כאשר הקבוצה תורמת להעצמה האישית ולחיזוק תהליך ההתמדה וההתכוונות.

את האנרגיה הדרושה לחלימה אנו מפתחים במהלך הקורס ולומדים מצד אחד כיצד להעצים את האנרגיה שלנו: דרך מדיטציות, חלומות, תזונה ושימוש נכון בהעצמה נשית (מצטער, אבל אנו הגברים פחות מצוידים להעצמה "גברית" אנרגטית). ומצד שני אנו לומדים כיצד להחזיר לעצמנו את האנרגיה שהתפזרה במהלך חיינו -אותה איבדנו לאנשים חפצים ומאורעות שכבר אינם בחיינו אבל זיכרונם עוד גובה מאיתנו מחיר כבד. נלמד מהם החוקים הקוסמיים, "הכללים" שבעזרתם ניתן לחסוך אנרגיה וכיצד ניתן לנקות את עצמנו מהמכשולים האנרגטיים שאנו יוצרים לעצמנו.

אנו נתרגל מודעות בחלום ובכך נכיר במציאות נוספת, מציאות אנרגטית בעזרתה מתבצעת בפועל החלימה. בחלום, אנו משתחררים מהתבנית הפיזית ולכן מסוגלים לראות את העולם "במערומיו", כפי שהוא באמת -ללא הגדרת החומר הכובלת.

בואו להפוך חלום למציאות

קורס פענוח חלומות כולל:
חלומות נבואיים ופסיכולוגיים
שפת החלום ופתרון חלומות
איך לעורר את החלום
סימבוליקה של החלום
שליטה על החלום, שערים ומסעות בחלום
חלימה וחלומות צלולים
העצמה נשית והעצמה אנרגטית
גוף האנרגיה ותפקידו בחלום
עבודה עם מדריכים רוחניים ומציאת מדריך רוחני בחלום
תרגולים לזכירת חלום
ליווי אישי לאורך כל הדרך
ועוד...

הקורס מיועד לכל מי שרוצה להעצים את החיים ולהיכנס למישור מיוחד ומרתק של מציאות אחרת, מציאות אותה אנו בוראים לעצמנו תוך שליטה מקסימלית בהווית החיים שלנו

שימו לב
ההשתתפות בקורס חלומות מקנה זכות בלתי מוגבלת להשתתפות חוזרת בשיעורי חלומות
שנלמדו במהלך הקורס.

חשוב לציין שהמסע הרוחני אינו מסתיים לאחר עשרה מפגשים. זו רק התחלה. אלו הממשיכים את תהליך ההתפתחות וההעצמה האישית, ימשיכו לקבל ליווי גם לאחר סיום הקורס.

מקום הקורסים:

תל אביב: רחוב חובבי ציון (כיכר דיזינגוף)
ראש העיין והסביבה: קיבוץ עינת.
כפר סבא/רעננה והשרון: "מכללת בית ברל" מכללת בית ברל 44905.
ירושלים: "מרכז רבדים": רחוב הרכבת 23 ירושלים.

צוות המדריכים:

מנחה הקורס: שגיא מנדלבוים
החל את דרכו בתקופת הצבא במפגש מקרי עם מורה ייחודית, שהוליד שלוש שנים של חניכה לא שגרתית ללימודי טארוט. במהלכו נלמדו לא רק טארוט כי אם גם מיסטיקה ורוח.
כיום עוסק בהומיאופתיה קלאסית, ובעל נסיון של 16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות.

את דרכי הרוחנית התחלתי בתקופת הצבא. שם, אמנם לא היה דבר מעניין םיובלדנמ איגש והייתי "עוד ממר"מניק שחייו מתוכננים בקפידה", אולם מפגש מקרי עם מורה ייחודית הובילה לשלוש שנות חניכה לא שגרתית מתחום הטארות, בהן למדתי לימודי טארות אינטנסיביים, חלומות ומשמעותם ואת תורת החלימה. בתקופה זו קיבלתי את הכלים הבסיסיים שפתחו את הצוהר אל תוך עולם הרוח שלא היה מוכר לי. אגב, לימודי הרוח שנערכו אז משמשים לי ככלי עזר בכל הקורסים אותם אני מעביר. לאחר תקופת החניכה, השתנה "נתיב" החיים שלי: עבדתי שלוש שנים כטכנאי חקר השינה במכון לחקר השינה בתל-השומר ובמקביל למדתי הומיאופתיה קלאסית בקולג` הישראלי אצל ד"ר רוזנטל. לאחר סיום הלימודים התפרנסתי בעיקר מטיפולים, מלימוד תורת הקלפים והחלומות ומפרויקטים שיווקיים שונים שקידמתי בתחום הרוח.
בראש ובראשונה אני מאמין כי הגורל איננו קבוע מראש. בשונה מגישות רבות הקיימות בהם מפרשים את הקלפים באופן פטליסטי למדי (בגיל 30 יהיו לך שני ילדים בעלי עיניים חומות וכיוצא בזה..) אני מאמין שבחירת האדם חופשית היא ולכן תפקידם העיקרי של הקלפים הוא להעלות את התת מודע, הקיים אצל כל אחד מאיתנו, למודע. כמו כן הטכניקה בעיני איננה העיקר. בשיעורים אני משלב את הידע הקושר את חבילת הקלפים ככלי הנועד לעזור לנו להתפתח, לצד סיפורים רבים מן המיתולוגיה היוונית אשר מצליחים להעביר באופן החזק ביותר, לדעתי, את משמעות הקלפים. בעזרת מסרים וסיפורים אלה ומשמעותם ניתן להרגיש מה באמת קורה בחייו של השואל הפונה לייעוץ בקלפי הטארות ולקבל כמובן מימד נוסף לגביו.

לשאלת רבים - אינני "עושה" קריאות קלפים
אלא מלמד את הרעיונות והאמונות העומדים מאחוריהם מאחר ואני מאמין כי הקלפים הנם כלי להתפתחות אישית ולא כלי לשעשוע. את אלו המחפשים עזרה אני מזמין לעבור תהליך מעמיק של עבודה עם חבילת הקלפים ולמצוא את הפתרון שהם מחפשים בתוך עצמם.
ולסיום, אני מאמין כי קריאת הקלפים הנה אומנות בה אנו נדרשים לראות כיצד עולם הרוח בא לידי ביטוי בעולם החומר ומה קורה בתהליך היווצרות זה. כי הרי בסיכומו של דבר כל "ההתחלות" מקורן בעולם הרוח ורק שאלה אחת נותרת פתוחה: האם התחלות אלה יצליחו באמת להתממש בעולם החומר?

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  050 - 5670118

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  א-ה
  בוקר/ערב
 • מחיר:
  ארבעה תשלומים של 400 שח
 
 • מתחילים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • בנים ובנות מעורב
 • מבוגרים
(42086)

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
 • עשה זאת בעצמך, תחביב, תחביב לכל עת
 • שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
  בניית אתרים