בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > שיעורי יוגה ברמת גןשיעורי יוגה ברמת גןתחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי

תיאור הפעילות:

האימון ביוגה פותח את ליבנו,מרפא את גופנו, ומאפשר לנו יציבות וחוסן פנימי. כשאנו מתאמנים ביוגה, אנו מאפשרים לעצמנו לחיות ממקום חדש, רענן, עם יותר יכולות הכלה ויותר כוח שבא מבפנים.

השיעורים ניתנים במרחב נעים ושקט ברמת גן עם מורה מנוסה, בעלת 15 שנות ניסיון בהוראת היוגה.
שעות וימים:

ראשון: 19:30- מתחילים / ממשיכים
שני: 18:30 - מתחילים/ ממשיכים
שלישי: 18:30 - מתחילים
רביעי: 8:30 בוקר - מתחילים/ ממשיכים
שישי: 9:00 בוקר - מתחילים / ממשיכים

בנוסף:
* יוגה אישית בגישה טיפולית: שיעורים פרטיים שתומכים בתהליכים שיקומיים כגון: שיקום לאחר תאונות וניתוחים, בעיות שלדיות, טיפולי פוריות, טיפולי כימותרפיה, ועוד. נשלב דמיון מודרך בזמן ההרפיה. כשהגוף והתודעה נמצאים במצב פתוח, רגוע ומקבל, הדימויים החיוביים נטבעים בתוכנו ומאפשרים ריפוי עמוק ומשמעותי.

שיעורי היוגה מתקיימים ברחוב קטן ושקט ברמת גן, בקרבת רחובות: ז`בוטינסקי/הרצל/הראה.

ויג`נאנה יוגה מלמדת שבעה עקרונות לתרגול, שעוזרים לשפר את היציבה, להרגיע את התודעה, ולחזק את הגוף מבפנים. נלמד להניע את הגוף ממרכזו, תוך שמירה על הצורה של הקשתות הטבעיות של עמוד השדרה. נשחרר מתחים מיותרים מהגוף ונלמד לשפר את הנשימה. נדגיש את הרפיית המאמץ ושחרור משקל הגוף אל האדמה, ונחזק את השרירים הפנימיים יותר הקרובים לשלד. ה"תודעה השקטה" בזמן האימון מאפשר התבוננות בעצמנו בתרגול, ממקום של רוגע, ערנות, וקבלה.

העקרונות המנחים כוללים את הרפיית הגוף, השקטת התודעה, ההתמקדות באמצעות הכוונה, ההשתרשות, החיבור, ההתרחבות והמודעות לנשימה.

צוות המדריכים:

מיה בוגרת 3 שנות קורס מורים בכירים ליוגה של אורית סן-גופטה במכון וינגייט, בשיטת ויג`נאנה יוגה. מנחה מפגשי מדיטציה, קורסי היכרות ביוגה, סדנאות, ושיעורים לקבוצות ובאופן פרטי ברמת גן ובתל אביב מזה 15 שנים. בנוסף התמחתי בהוראת יוגה- תרפיה לקבוצות בעלי מוגבלויות בספיבק ברמת גן, שם פיתחתי ויישמתי שיטות של עבודה לצרכים מיוחדים. בנוסף למדתי שיטת טיפול הוליסטית ייחודית, טיפול במגע עדין בקשב ל"נשימת החיים".
עוסקת באומנות הצילום.

התחלת דרכי: התחלתי ללמוד יוגה לפני 17 שנים בניו יורק. שם יכולתי להעריך את המתנות והאיכויות של אימון היוגה, במיוחד בתוך סביבה אנרגטית ורועשת, ובתוך עולם של תחרות וקצב מהיר. היוגה אפשרה לי לחוש את החופש בתוך גופי. כמה שנים לאחר מכן הוכשרתי כמורה ליוגה באשראם של שיווננדה בדרום הודו. בארץ המשכתי את לימודי היוגה עם אורית סן גופטה, שלימדה את היוגה ממקום של חקירה עמוקה, אומץ ומסירות לאימון. סיימתי 3 שנות קורס מורים בכירים ליוגה בוינגייט בשנת 2001.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  בקרבת רחובות הראה/הרצל/ז`בוטינסקי
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  רמת גן,
 • שעות פעילות:
  שני: 18:30 שלישי: 18:30
  רביעי: 8:30 שישי: 9:00
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים