בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגי טבע >> אטרקציות בטבע > סיורים בירושליםסיורים בירושליםתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי טבע >> אטרקציות בטבע
חוגים >> חוגי טבע >> סיורים וטיולים

תיאור הפעילות:

סיורים בירושלים לבני כל גיל ובכל רמה.
ערים רבות יש בעולם, אך אין עוד עיר אשר תדמה לירושלים. היסטוריה עשירה ספוגה באווירת קדושה אל מול עיר בירה מודרנית ותוססת, אתרים קדושים לצד שווקים צבעוניים, סמטאות שקטות ומפותלות לצד רחובות ראשיים עם אלפי תיירים. קל להתאהב בירושלים, לשם כך אין צורך במורה דרך. אם תתנו לעיר להוביל אתכם ותסחפו אחריה מובטחת לכם חוויה אדירה. אך אם בכל זאת ברצונכם להכיר את העיר לעומק, את ההיסטוריה שלה, את האנשים הגרים בה ואת האוכל המשובח של מסעדותיה – אתם בהחלט צריכים מורה דרך ורצוי מאד שזה יהיה מורה דרך טוב המתאים לכם ולרצונותיכם.
כאן אני נכנס לתמונה. קוראים לי ישי שביט ואני אוהב ירושלים אמיתי. אני אוהב את התושבים שגרים בה, את העיר העתיקה והעיר החדשה, את שוק מחנה יהודה ואת שוק הבישול הרע, בקיצור – אין כמו ירושלים. כמורה דרך אשר מתמחה בירושלים אני מנסה להדביק את הקבוצות והיחידים אותם אני מדריך באהבה זו.

צוות המדריכים:

אז ככה, קוראים לי ישי שביט ואני מדריך בנשמה שלי. אני יליד 1975 ומגיל 15 אני כבר עוסק בהדרכה. בתחילה הדרכתי במסגרת תנועת נוער, אח"כ במסגרת שנת שרות ובצבא ולאחר מכן כמעט בכל מסגרת אפשרית. הדרכתי הפעלות של שעה וסיורים של שבועיים, הדרכתי חיילים ותלמידים לצד תיירים אמריקאים או ניגריים, הדרכתי סיורים עירוניים ומסעות בשטח למיטיבי לכת. בקיצור במהלך חיי הדרכתי כבר קבוצה או שתיים… אני מאמין שכל אחד יכול להיות מדריך אבל רק מעטים יכולים להיות מדריכים טובים. מדריך טוב בעיני הוא מדריך אשר יכול לקשר בין הקבוצה לבין האתר בו היא מבקרת. לשם כך על המדריך להיות בעל ידע רב אותו עליו לברור היטב ולהעביר הלאה רק את מה שמתאים לקבוצה אותה הוא מדריך. עליו להיות קשוב למטיילים, לרצונם, למידת העייפות שלהם, לידע המוקדם איתו הם באים ועוד. בקיצור מדריך מקצועי בעיני הוא ידען גדול אשר יודע מה ואיך להעביר לקבוצה הניצבת מולו ומה לחסוך ממנה ולהותיר לסיור הבא.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  קרית היובל
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ירושלים,
 • שעות פעילות:
  לפי תיאום מראש

 • מחיר:
  על-פי הסיור המבוקש
 • הצג טלפון

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים