בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> מודעות > לידה מחדש- הרצאהלידה מחדש- הרצאהתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> אלטרנטיבי-שונות

תיאור הפעילות:

הרצאה על ההתדרים החדשים של 2010 התומכים ב`לידה מחדש` וטרנספורמציה רגשית. דרך חיבור לתדרים אלה אנו לומדים לחוות את המציאות מתוך עוצמה אישית, ביטחון וחופש
שנת 2010 מביאה עימה תדרים של לידה מחדש וטרנספורמציה רגשית. יותר ויותר אנשים נפרדים מתדרי הצמצום ומתחברים אל תדרי שפע והתרחבות. זהו שלב של `לידה מחדש` בו אנו לומדים לחוות את החיים מתוך עוצמה אישית, ביטחון קיומי וחיבור לרגש האותנטי ולתפקיד הנשמתי. תהליך זה הוא ביטוי ליכולת האנרגטית המתעצמת לחיות חיים אותנטיים, לא מתוך קיבעונות ופרדיגמות העבר, אלא מתוך הבשלה של `אני` חדש, הפועל בסקרנות, בחופשיות ובביטחון אל מול ההזדמנויות והאתגרים שהחיים מזמנים.

בתאריך 4 בפברואר 2010 (יום ה`) בשעה 19:00, תתקיים ב`מרכז אדוה` הרצאה בנושא `לידה מחדש`. ההרצאה תעסוק בתדרים הבריאתיים שמלווים את שנת 2010, בתהליכי הלידה מחדש שרבים מאיתנו חווים ומהם הכלים הנשמתיים והרגשיים שלהם אנו זקוקים על מנת להשלים טרנספורמציה זו.

ההרצאה בתשלום סמלי של 25 ₪ בלבד והיא פתוחה לקהל הרחב ולכל מי שמתעניין בתהליכי התפתחות תודעה ובשינויים הבריאתיים המתקיימים בתקופה זו בעולמנו ובחיינו. את ההרצאה תעביר אדוה ברנפלד, מפתחת שיטת `כוח התודעה` להתפתחות תודעתית.

להרשמה ולפרטים נוספים ניתן לפנות במייל info@advacenter.org או בטלפון 052-5087788.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  יום ה, 4 בפברואר 2010
  19:00-20:30
 • הצג טלפון

 • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים