בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> מודעות > קורס שילובים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


קורס שילובים

  |  050 - 464464103 - 5461621תיאור הפעילות:

הכשרת מטפלים רב-תחומיים
"שילובים" הינו קורס ייחודי המיועד להכשיר מטפלים חדשים ולשכלל את היכולות הטיפוליות של מטפלים מתחומים שונים.

תכנית קורס "שילובים" משלבת ידע ממבחר שיטות טיפול מתקדמות:

1. מוח אחד
2. ביואורגונומי
3. קינסיולוגיה חינוכית
4. שיקום אנרגטי
5. מגע בריאות
6. דמיון מודרך
7. רפואה סינית
8. תרגילי מוח
9. תמציות צמחים
10. תזונה ותוספי מזון
11. תמציות באך

מוח אחד הינה שיטה מופלאה שפותחה על-מנת לאפשר את שחרור החסימות הרגשיות שמונעות את מיצוי מלוא הפוטנציאל של האדם. שיטה זו רואה את האדם כמכלול, ותהליך הטיפול מתבצע עם מלוא ההוויה של המטופל. השיטה משתמשת בבדיקת שריר כדרך לתקשורת עם תת המודע של המטופל, וכך ניתן לקבל תשובות חדשות ומדויקות אשר מאפשרות שחרור מתח על הנושא המטופל כמו גם שינוי אמונות מגבילות ובריאת מציאות חיים חדשה ורצויה.

הביואורגונומי, שיטת אבחון וריפוי חדשנית, מבוססת על ההכרה כי רוב המצוקות הפיזיות והרגשיות, מקורן בגופים האנרגטיים המקיפים את האדם. באמצעות טכניקת עפעוף ניתן לאבחן בדייקנות את הבעיות האנרגטיות ולרפא במהירות את המערכות האנרגטיות, הרגשיות והפיזיות של המטופל.

הקינסיולוגיה מתייחסת אל האדם כאל ישות שלמה של גוף, רוח ונפש. תורה זו כוללת בתוכה נושאים רבים וביניהם: מגע בריאות – שיפור הזרימה וההרמוניה של ערוצי האנרגיה בגוף; וקינסיולוגיה חינוכית – שיפור יכולות למידה, בעיות קשב וריכוז והגברת השקט המוטורי.

שלושת השיטות שמהוות את הבסיס לקורס שילובים – הקינסיולוגיה, הביואורגונומי ומוח אחד – משתמשות ב"גלאי אמת" לשליפת מידע מתת המודע של המטופל, ובאמצעותו מאבחנות את מקור הקושי ואת דרכי הפיתרון.
"גלאי אמת" זה מקנה לשיטות את האפקטיביות המרשימה שלהן ואת היכולת להכיל ולצרף כלים מובחרים משיטות נוספות – שילוב היוצר הליך טיפולי שלם הגדול מסך החלקים מהם הוא מורכב.

קהל היעד:
• אנשים המעוניינים לרכוש מקצוע חדש ומבוקש.
• מטפלים קונבנציונליים ואלטרנטיביים המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ולזכות ביכולות חדשות ורבות עוצמה.
• אנשים המעוניינים להתפתח ולצמוח, ולשפר את איכות חייהם וחיי יקיריהם.
• הורים, מורים ומטפלים של ילדים בעלי קשיי קשב וריכוז, חרדת בחינות, היפראקטיביות, לקויות למידה, בעיות מוטוריקה וקואורדינציה והפרעות התנהגות.

קורס "שילובים" מהווה מסע של שינוי, צמיחה והתמרה.

הקורס מקנה לבוגריו יכולת לטפל בכל סוג של קושי רגשי או פיזי.

הקורס מקנה את הזכות להשתתף במפגשי תרגול והעשרה ללא תשלום.

לבוגרי הקורס יוענקו שתי תעודות של לימוד הקורסים של שיטת מוח אחד מטעם יוצרי השיטה Three in One concept California, תעודה על השתתפות בקורס ביואורגונומי מטעם המרכז לביואורגונומי ותעודת מטפל מוסמך מטעם "הגשמה והוויה – הכשרת מטפלים רב-תחומיים".

צוות המדריכים:

מרכז "הגשמה והוויה" הוקם על-ידי יעל ישראלוב, ששמה לעצמה מטרה לחלוק את הידע הרב שצברה בתחום הריפוי ההוליסטי עם אנשים רבים ככל האפשר, ובדרך זו להעצים את כישוריהם ויכולותיהם.

יעל ישראלוב היא בוגרת החוג לכלכלה באוניברסיטת תל-אביב. לאחר שנים רבות של יזמות וניהול עסקים, מצאה יעל את ייעודה האמיתי: ריפוי הוליסטי.

יעל היא מורה ומדריכה מוסמכת בשיטת מוח אחד מטעם יוצרי השיטה Three in One concept California, מטפלת ומורה לביואורגונומי, וכן מטפלת במגוון שיטות נוספות לרבות רייקי, E.F.T, הילינג, קינסיולוגיה לימודית, תרגילי מוח, דמיון מודרך, פרחי באך, ארומתרפיה, מודעות, תזונה וצמחי מרפא.

לאחר 17 שנים ומאות מטופלים שחייהם השתנו מקצה לקצה, מתמקדת יעל בהכשרת הדור הבא של המטפלים בארץ, בהוראת השיטות מוח אחד וביואורגונומי ובהעברת קורסים ייעודיים לטיפול בלקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז והפרעות התנהגות, כמו גם קורסים להכשרת מטפלים בפסיכותרפיה רוחנית רב-תחומית.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  050 - 464464103 - 5461621

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  ראשון 16:30-20:30
  חמישי 09:30-13:30
 
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • מבוגרים
(41478)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים