בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> הילינג > קורס תטא הילינג, בהנחיית שונטלקורס תטא הילינג, בהנחיית שונטלתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> הילינג
חוגים >> פיתוח אישי >> מודעות

תיאור הפעילות:

רוצה שינוי אמיתי בחיים? זוהי הזמנה ללמוד ליצור את מציאותך מחדש ולזמן דברים חדשים לחייך
תטא הילינג הוא כלי מעמיק ועוצמתי שבאמצעותו ניתן לשנות ולרפא כל תחום בחיים ולזמן כל מה שרוצים למציאות! תדר תטא הינו מצב עמוק ביותר בפעילות המוח,אליו מגיעים בטכניקה מאוד מדויקת ופשוטה. תדר זה מאפשר גישה אל מעמקי התת מודע (היוצר את מציאותנו היומיומית) וחיבור אל אנרגיית הבריאה,המאפשרת זימון ,יצירה ושינוי בכל תחום! בקורס נלמד לאתר אמונות, מחשבות, זיכרונות, ודפוסים החוסמים / מעכבים אותנו בחיינו ולהחליפם בכאלה המעצימים אותנו.

בעבודה מתוך תדר זה נוכחים לדעת שניתן לשנות כל דבר וכל תחום בחיים (אם באמת רוצים); ריפוי מחלות, יצירת שפע של כסף והזדמנויות, זוגיות ואהבה, עבודה, שחרור מהתמכרויות והרגלים מיותרים כגון: הפסקת עישון, ירידה במשקל, הרגעת חרדות ודאגות, שחרור כעסים ופחדים ועוד.

הנכם מוזמנים להעלות את תדר חייכם, ולממש את זכותכם המולדת לידע ושפע אינסופי: לברוא, לעצב ולחיות חיים מלאי אהבה, שמחה, הרמוניה, בריאות, הגשמה ושפע אינסופיים.

בסיום הקורס תוכלו לטפל וליצור שינוי בעצמכם ואצל אחרים

מועדי המפגשים: 10-12.12.09, חמישי, שישי ושבת, בשעות 9:00-17:00.
עלות הקורס:1500 ₪

מדהים! משנה חיים! מומלץ בטוטאליות!

צוות המדריכים:

שונטל ממן - מנהלת את מרכז בריאה - המרכז ליוגה ומודעות, ומפתחת שיטת היוגה הזורמת. מטפלת מוסמכת בשיטת ריבאלאנסינג, רייקי מאסטר, מטפלת ומורה לתטא הילינג.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  זכרון יעקב,
 • שעות פעילות:
  10-12.12.09
  חמישי-שבת, 9:00 - 17:00
 • מחיר:
  1500 ש"ח
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים