בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> תחביבים > קוביה סדנא חוויתית בעצוב מוצרים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

קוביה סדנא חוויתית בעצוב מוצרים

  |  052 - 6282727050 - 9402140תיאור הפעילות:

כמה פעמים קרה לך שהמצאת רעיון מהפכני לגוף תאורה או לשולחן קפה מיוחד במינו, או שסתם התחשק לך ליצור אגרטל, אבל לא היה לך שום מושג איך להוציא את התכנית לפועל.
הקוביה, סדנא חווייתית לעיצוב מוצר, תפתח עבורך חלון אל עולם העיצוב. הקוביה מעניקה רקע תיאורטי ובסיס מעשי לתכנון וביצוע של מוצרים לפי רעיונות אישיים
כמה פעמים קרה לך שהמצאת רעיון מהפכני לגוף תאורה או לשולחן קפה מיוחד במינו, או שסתם התחשק לך ליצור אגרטל, אבל לא היה לך שום מושג איך להוציא את התכנית לפועל, והיא נעלמה בתהום הנשיה של הרעיונות האבודים? כמה פעמים אמרת לעצמך שהיית רוצה להבין עוד קצת בעיצוב, להיות מסוגל לייצר משהו בעצמך, לבנות משהו במו ידיך, אבל המחשבה על מבחני קבלה מפרכים ועל שנים ארוכות של לימוד עשתה לך רגליים קרות? אם התיאור נראה לך מוכר, יש לנו הצעה מסקרנת בשבילך.
הקוביה, סדנא חווייתית לעיצוב מוצר, תפתח עבורך חלון אל עולם העיצוב. הקוביה מעניקה רקע תיאורטי ובסיס מעשי לתכנון וביצוע של מוצרים לפי רעיונות אישיים. במשך 15 מפגשים שיתקיימו בבית האמנים בתל-אביב נתוודע אל מעצבים ועיצובים שהיו לנקודות ציון בעולם הזה, נבין את תהליך עיצוב המוצר על בוריו, נפגוש ונתנסה במגוון אופני ייצור. הקוביה נותנת לך כלים להגשים את החלומות הקטנים שלך במסלול מרתק של לימוד ועשייה

צוות המדריכים:

יריב קדוש בוגר בצלאל והאקדמיה לעיצוב בהולנד חזר לארץ אחרי שנים באירופה בהן שיתף פעולה עם מעצבים מן השורה הראשונה והציג בגלריות ובתערוכות שונות. בסוף שנות התשעים התמקם באמסטרדם ומשם שיתף פעולה עם חברות בין לאומיות בפיתוח מוצרים שונים כגופי תאורה ריהוט ועוד. בישראל נחשפנו בעקר לצעצועים שפיתח לטייני לאב ונמצאים כמעט בכל בית.
בין עבודותיו הרבות הקים יריב עבור אונסקו(הגוף התרבותי של האו"ם) מרכז עיצוב באפריקה.

ויטוריו ארביב בוגר האקדמיה לעיצוב תעשייתי בצלאל, בעל סטודיו לעיצוב תעשייתי המתמחה במתן פיתרונות שיווקיים בעיצוב. במהלך השנים לימד עיצוב בבתי ספר ואף היה ראש המחלקה במכללת אסכולה מימד. ויטוריו הציג בתערוכת בגלריות שונות בארץ כגון פריסקופ, גלריית החווה ומוזיאון תל אביב. בחו"ל הציג ויטוריו בגלריית פליסימו ובתערוכה נודדת של האו"ם.


פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  052 - 6282727050 - 9402140

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,אלחריזי 9
  גן העיר
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  א ,ג ,ד
  18:00-21:00
 • מחיר:
  3000
2850 הדפס קופון לחוג זה
 • מבוגרים
(39324)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים