בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > איינגאר יוגה קרית אונואיינגאר יוגה קרית אונותחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה

תיאור הפעילות:

שעורי יוגה בשיטת איינגאר המועברים ע"י יעל פרייס-שמשי (M.A), מורה מוסמכת לשיטה. השעורים בקרית אונו מתקיימים באווירה אינטימית וביתית, בקבוצות קטנות, תוך מתן יחס אישי והתאמת התירגול לרמת התלמיד.יוגה משמעותה `איחוד` – איחוד ההיבטים השונים של הגוף והנפש
יוגה בשיטת איינגאר הינה שיטה מדויקת ומובנית לתרגול תנוחות היוגה, המסייעת בחיזוק הגוף ובהרפיית התודעה. התרגול הוא פיזי ומנטאלי כאחד – הוא מפתח עוצמה, גמישות ויציבה נכונה לצד איזון, חיוניות ושלווה פנימית.
יוגה זו דרך חיים ולא רק שיטת תירגול, התורמת לשיפור איכות החיים ורווחתם.

צוות המדריכים:

יעל פרייס-שמשי: את היוגה גיליתי בשנת 1995. במשך שנים רבות רקדתי בלט והייתי מודעת לעבודת הגוף. לאחר שהתוודעתי ליוגה הבנתי, שזה לא עוד "חוג התעמלות", אלא פעילות התורמת לגוף ולנפש. שיטת תירגול בה לכל תנוחה יש משמעות עמוקה יותר - פיזית, רגשית ומנטאלית.
משנת 2000 אני מתרגלת יוגה אצל גבי דורון במרכז איינגאר יוגה בנווה צדק. במהלך השנים סיימתי קורס מורים ואני מורה מוסמכת להוראת איינגאר יוגה מטעם עמותת איינגאר יוגה בישראל.
למדתי במרכז האם בפונה שבהודו אצל איינגאר ובני משפחתו ואני משתתפת בקביעות בסדנאות אצל מורים בכירים מהארץ ומחו"ל.
אני בעלת תואר שני ותעודת הוראה מטעם אוניברסיטת תל אביב. במשך מספר שנים לימדתי בחטיבת ביניים ובבית ספר תיכון ולאחר מכן עבדתי כחוקרת ומנהלת פרוייקטים במכון לחקר הטרור. נשואה ללירן ואם לשתי בנות, נעם ולטם.
יוגה עבורי זו דרך חיים. דרך לפיה אני רוצה לחיות ולגדל את בנותי. כאשר הנני מתרגלת עם בתי הבכורה, אני רואה עד כמה היוגה טבעית לה ונכונה. אני מתבוננת כיצד היא מפתחת בה גמישות, חוזק ויציבות, תורמת לבטחונה העצמי ולשמחת החיים. או אז אני יודעת שעשיתי את הבחירה הנכונה.
אני מלמדת קבוצות בקריית אונו וכן מלמדת שעורים פרטיים.
לסטודיו מגיעים תלמידים מכל האזור - מרמת גן, גבעתיים, יהוד, אור-יהודה, קריית אונו, גני תקוה, פתח תקוה וגבעת שמואל.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    יהוד, פתח תקוה, רמת גן,
  • שעות פעילות:
    א`,ג`,ד`, ו` 08:30-10:00,
    א`, ב`, ד` 20:30-22:00
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים