בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך > המדריך לדמיון מודרך - סדנת 5 מפגשי מדיטציההמדריך לדמיון מודרך - סדנת 5 מפגשי מדיטציהתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך
חוגים >> סדנאות ופנאי >> בריאות

תיאור הפעילות:

סדנת מדיטציה ייחודית לריפוי גוף-נפש והתפתחות אישית
בהנחיית איתי מיניאלי
----------------------------------

בואו נפסיק לחפש ונכיר בעובדה שכבר מזמן מצאנו. התשובה הייתה שם כל הזמן.
יש בנו את הכוח להיות כל מי שנרצה להיות בחיים האלה,
הבחירה בידינו, והגיעה העת...

לצאת לדרך חדשה,
לפתוח את הלב לעצמנו,
להיפתח לאחר,
לאהבה חדשה,
לעוצמה פנימית,
לחופש,
לריגוש,
לריפוי,
ולגילוי...


מנושאי הסדנה:
-----------
התחברות לילד פנימי, שחרור דפוסים ואמונות, חבר נשמה, חמלה, "האחר כאני אחר", דמיון מודרך, חיבור לחיית טוטם (מן השמאניזם), יקום הבחירה חופשית, אחדות הניגודים, כיצד ניתן לשנות את העבר? יצירת שקט פנימי, ועוד

מתוך המאמר "מסע הנשמה":
--------------------------
יש נקודה מסוימת בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו, לאחר שכבר רדפנו אחרי הדברים ה"מקובלים בחברה", ולמדנו להכיר את העולם ברמה מספקת. אחרי שכבר נסענו לשם, וביקרנו את ההוא, ושמענו, ולמדנו, ואז... היא עשויה להופיע - רגע בו עולה צורך בחיפוש עמוק יותר, תחושה של מהות נעלמה, וכמיהה אחר ייעוד שנמצא עמוק בתוכנו ביסוד הווייתנו.

מרגע זה מתחיל מסע החיפוש העצמי, הפנימי, הרוחני, החומרי, בו אנו חוקרים את עצמנו ואת העולם מחדש. אנחנו מוכנים להטיל ספק באלוהים או דווקא להתחיל להאמין! מוכנים לטרוף את הקלפים ולשאול שאלות על הכל. יש שמחפשים אמת פנימית, יש שמחפשים אותה בחוץ.
רבים לומדים תורות רחוקות ואחרים מתעמקים בקרובות. חלקינו מתבודדים, חלקינו בוחרים במפגשים עם אנשים, עם טבע, עם מיסטיקה או סקפטיות. כל אחד בדרכו המיוחדת, אנו עוברים שיעורים ותיקונים רבים, דרך כאב ואהבה, דרך פחדים ושמחה, דרך פגיעה וריפוי ורגעים של הקשבה ושל התרגשות מיוחדת במינה לקולה הפנימי של נשמתנו.

אם אתה קוראת את השורות האלו, סימן שאתה כבר שם. כבר מחפש, כבר מוצא, צועד בדרך המרתקת אל עצמך, עד קצות היקום וחזרה אליך!
"המדריך לדמיון מודרך" מזמין אותך לעשות את קטע הדרך הבא בהתחברות למהות העמוקה ביותר שלך כאדם חופשי, כחלק מהיקום, מהטבע, כילד, כמבוגר, כאתה, כאחר, כאוהב, כאהוב, כנשמה אינסופית וכאחד יוצא דופן בדרכך המיוחדת.

צוות המדריכים:

איתי מיניאלי
--------------
איתי, בן 28, מתל-אביב. מטפל הוליסטי, מאמן אישי ומנחה סדנאות מודעות וריפוי. תלמיד ואיש חזון. B.A בפסיכולוגיה ובלימודי המזרח של אוניברסיטת תל-אביב. הכשרה נרחבת מעולם הטיפול האלטרנטיבי, בהילינג, תקשור, טיפול במגע, מדיטציה, דמיון מודרך והנחיית קבוצות.

ההשראה שלי בטיפולים ובסדנאות שאובה מעולם הפילוסופיה, חקר הנפש המערבי והפסיכולוגיה הקלאסית, לצד תורות המזרח, כגון בודהיזם, טאו, פילוסופיה ורפואה סינית, ומתוך מפגשים עם תרבויות שונות, מחוויות אישיות ומהטבע. את השילוב של כולם אני מרכז דרך השקפה הוליסטית, ויוצק לתוך תהליך אישי או קבוצתי באווירה תומכת ואוהבת.

אני רואה בעבודת ההתפתחות האישית של כל אדם את המפתח לשינוי העולם בו אנחנו חיים, ובהגשמה האישית של ליבו של כל אדם את הגשמת האלוהות עלי אדמות בדמותה של אהבה. שירה, ציור ואמנות או יצירה מכל סוג שהוא מהווים בעיניי כלי ריפוי ושחרור של האדם מדפוסי המחשבה המונעים את הגדילה הטבעית שלנו. את החופש שלנו.

"אדם בריא וחופשי הוא אדם שמתרגש מהחיים, ומוצא בכל רגע נתון את יופיים של הפרטים הקטנים".

באהבה,
איתי

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  שלישי
  20:15- 22:45
 • מחיר:
  480
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים