בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > אימון אישי בגישה רוחנית

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


אימון אישי בגישה רוחנית

  |  03 - 9702461054 - 4513939תיאור הפעילות:

מאמנת אישית ועובדת סוציאלית, עוסקת בליווי ובהכוונה של בני נוער ומבוגרים בתהליכי העצמה ומימוש הפוטנציאל האישי, בתחומי החיים השונים. מטפלת ברייקי, קלפי מודעות, דמיון מודרך ובשחזור גלגולים.
אימון אישי בראייה רוחנית מבוסס על ההנחה שאין מקריות בחיינו, ולכל אירוע שקורה לנו יש סיבה. גם אם נראה שאירועים מסוימים הם מחוץ לשליטתנו ובחירתנו הם עדיין הוזמנו על ידינו כדי שנוכל ללמוד ולהפיק מהם תועלת בחיינו.

בתהליך האימון אנו מבררים מדוע אנו מושכים אלינו ארועים שליליים ומהו הרווח שלנו מאירועים אלה. בתהליך האימון נלמד כיצד להפוך אירוע שלילי בחיינו לאירוע חיובי ובאיזה אופן לשמר אותו בחיינו לאורך זמן.
מכיוון שהאמונות העמוקות יותר שלנו יכולות לעמוד בסתירה למשאלות המודעות שלנו, אנו בודקים את הדפוסים המעכבים גם ברמה העמוקה יותר של התת מודע, , מתחברים לרצון הפנימי האמיתי שלנו ומפנים מקום לזמן לעצמנו לאירועים טובים ומקדמים.

חלק מהעבודה נעשית באמצעות דמיון מודרך, כדי להעלות מחשבות מהתת מודע למודע בצורה אסוציאטיבית. שיטה זו נועדה לשפר את יכולת המיקוד במחשבות שלנו ו"לשתול" בהן חוויות ותחושות חיוביות ומעצימות.
על מנת להעצים את אפקט החווייה, האדם חווה את רגשותיו במלוא עוצמתם ע"י שילוב מרבי של החושים - רואה בצבעים חדים, שומע את הקולות, מרגיש את הטעם, מריח את הריח. הדבר מאפשר נגיעה במהות ההווייה אל אותו מקום נכסף שאליו האדם שואף להגיע ואז הדמיון באופן הדרגתי הופך למציאות.

האימון מאפשר :
* יצירת תקשורת אפקטיבית ויעילה במערכות יחסים
* שיפור יכולת התמודדות עם קונפליקטים
* שיפור בתהליכי קבלת החלטות
* העלאת דימוי ובטחון עצמי
* פיתוח כישורי אסרטיביות ומנהיגות.
* התמודדות במצבי לחץ ומשבר
* התמודדות בפרשות דרכים אישיות ומקצועיות
* שחרור פחדים כעסים וחסימות מן העבר
* התמודדות עם פחדים, כעסים, שיפוטיות וביקורתיות עצמית בהווה.
* שחרור מדפוסים של תלות, אשמה ודאגנות יתר.
* קבלת כלים למימוש פוטנציאל אישי והגשמה עצמית.
* שיפור מערכות יחסים בין הורים ומתבגרים.
* הדרכה וייעוץ הורי.

מנחה סדנאות ל"מיגנוט שפע ומשאלות". סדנה ייחודית וחווייתית זו, מלמדת אותנו את הסודות האמיתיים למיגנוט השאיפות והמשאלות שלנו. היא מאפשרת לנו להכניס לחיינו שפע, אהבה, ברכה והצלחה.הסדנה כוללת שיטות בתקשורת עם התת מודע מתחום ה-NLP ודמיון מודרך.
באמצעות הסדנה אנו למדים מדוע חשיבה חיובית איננה מספיקה למשוך את המציאות הרצויה וכיצד הופכים אותה לתדר חיובי מועיל הן ברמה הפנימית והן המעשית. אנו למדים לטהר את עצמנו מתדרים שליליים, לחזק את העוצמות הפנימיות שלנו, לשפר את ההקשבה להדרכה הפנימית, למגנט את ההווייה הנכספת וליצור תודעת שפע פנימית אינסופית.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  03 - 9702461054 - 4513939

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  שוהם,ת"ד 4081
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  שוהם
 • שעות פעילות:
 
 • נוער
 • מבוגרים
(36860)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים