בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי > ללה- ליאת ליווי התפתחותי לתינוקותללה- ליאת ליווי התפתחותי לתינוקותתחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> ליווי התפתחותי
חוגים >> >>

תיאור הפעילות:

שנת החיים הראשונה היא השנה בה מתפתחת המערכת המוטורית, התפיסתית והחושית, ותינוקך מבקש לגלות את העולם ולחקור את סביבתו. התפתחות תקינה ונעימה, מאפשרת לתינוק מגוון אפשרויות תנועה בסביבתו ומעניקה לו תחושת בטחון עצמי, סיפוק ומיצוי יכולתו.

ללה מעניקה לך זמן איכותי אמיתי עם ילדך. המפגשים מעניקים לך את האפשרות ללמוד כיצד ניתן לתמוך בשלבי התפתחותו של תינוקך, באופן שיאפשר לו להתקדם ולהתפתח תוך תחושת בטחון והצלחה ותוך העצמת הקשר בין ההורה והתינוק.
במסגרת זו נבחן ונעקוב אחר אבני הדרך החשובות להתפתחות תינוקך ויינתן מענה נרחב במגוון סוגיות ובהן:
-שכיבה על הבטן ושיפור יכולת הרמת הראש
-התהפכות מבטן לגב ומגב לבטן
- זחילה במגוון אפשרויות
- מעבר לישיבה יציבה תוך התנסות במגוון צורות ישיבה
-המעבר לעמידה והליכה
- שיווי משקל ויציבות.

בנוסף ניתן מענה נרחב בפתרון קושי ו/או עיכוב התפתחותי ובהן : קושי בהרמת הראש, קושי בהתהפכות/זחילה/ישיבה, הקלה על גזים ושינה, בעיות הנובעות מטונוס שרירי נמוך/גבוה (היפוטוניה/היפרטוניה), הפנית הראש לצד אחד (טורטיקוליס), יתר/חוסר רגישות למגע ועוד.

ללה מציעה לכם מפגשים בקבוצות קטנות, בהתאם לגיל ושלב ההתפתחות של התינוק החל מגיל לידה ועד שנתיים, והכל באווירה ביתית ונעימה. בנוסף ישנה אפשרות למפגשים אישיים.

שלום, שמי ליאת, בת 31, אמא ליובלי בן שנתיים וחצי.
אני עורכת דין במקצועי (LL.B בוגרת אוניברסיטת ת"א), אך מאז לידת בני אני "אמא במשרה מלאה".

עם המעבר לאימהות פניתי לתחום חדש ומרגש, הקמתי את "ללה", וכיום אני תומכת ומלווה התפתחות תינוקות, החל מגיל לידה ועד שנתיים, מוסמכת שיטת שלהב -Childs`Pace בשיתוף שיר"מ אסף הרופא.

אני מאמינה כי ההורה הוא חלק משמעותי ביותר בתהליך הצמיחה וההתפתחות ולפיכך הכלים וההדרכה אותם אני מציעה במפגשים יאפשרו לכם להמשיך ולתרגל את המפגש גם בביתכם.פרטים נוספים
ללה -– ליאת ליווי התפתחות תינוקות

צוות המדריכים:

עורכת דין במקצועי (LL.B בוגרת אוניברסיטת תל אביב)
מוסמכת כמלווה התפתחותית לתינוקות, שיטת שלהב - Childs`Pace בשיתוף שיר"מ אסף הרופא

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חולון,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים