בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > קורס אינטראקציה לחיזור יעיל

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

קורס אינטראקציה לחיזור יעיל

  |  077 - 2155501054 - 4588183תיאור הפעילות:

רוצה לדעת את שפת החיזור הסמויה בין גברים לנשים?
רוצה להיות חופשי לבחור ולכבוש את האישה שאתה רוצה?
רוצה ללמוד שפה חדשה לחיזור נכון אחרי נשים?
רוצה לקדם את עצמך למאסטר בחיזור?
מטרת קורס אינטראקציה הינה פשוטה: ללמד אותך את כל מה שנדרש על מנת שתוכל בקלות - וללא פשרות - להכיר, לעניין, למשוך, לשכב או לייצר מערכת יחסים לטווח ארוך עם האישה שאתה רוצה.
גבר, דמיין לעצמך שבכל מצב בחיי היומיום אתה יכול בקלות לפתוח באינטראקציה קולחת עם הבחורה שלפני רגע נעמדה לידך. קוראים לה מיכל, בת 27, פנויה. אחרי כמה דקות של שיחה קצבית ומרתקת, אתה תבקש ותקבל את הטלפון שלה ובהמשך תזמין אותה לדייט. בסוף הפגישה תוכל להתנשק איתה נמרצות בפתח ביתה, להתמזמז איתה במכוניתך ואף לעלות יחד איתה הביתה, איך שתבחר. בהמשך תוכל להפוך אותה למאהבת, ידידה אפלטונית או בת הזוג שלך, איך שתבחר. כשזה יקרה, אתה בטח יודע שתרגיש על גג העולם. אתה תחוש מאושר, מסופק, רענן, מלא אנרגיה, חי, שבע רצון, נרגש, נינוח, מלא השראה ואף מאוהב. כך מרגישים 10% מהגברים באוכלוסיה, אלו שיודעים כיצד לחזר נכון אחרי נשים.

אם אתה לא חש כמו הגברים האלה, ובדומה לרוב הגברים מוצא את עצמך מול נשים חש רגשות כמו חוסר אונים, תסכול, יאוש, מרמור, אכזבה, אי נחת, מבוכה, אובדן עצות, בדידות, כעס, עוינות, עצבנות, ניתוק, פגיעות ואולי אף כבר הגעת למצב הקיצוני של פסימיות ואדישות כלפי עניין הנשים בחייך, יש לי חדשות מצוינות עבורך. מעכשיו, אתה יכול להשיג בקלות וללא פשרות את הנשים שאתה רוצה. אתה רק צריך ללמוד איך עושים זאת נכון ואיך לגרום להן לרצות אותך, בלי תלות בנתונים הפיזיים שלך, בהישגיך בחיים עד כה או במצבך הפיננסי והתעסוקתי כיום.

הירשם עכשיו לקורס אינטראקציה המעניק ידע, כלים, עקרונות, טכניקות ומיומנויות חיזור פרקטיות ויעילות אחר נשים. למעלה מ- 300 גברים כבר עברו את הקורס ועשו מהפך בחיי המין והאהבה שלהם, והכל בעזרת שימוש ב`קונספט האינטראקציה` בין המינים של תומר קורון, מפתח השיטה. תכני הקורס נשענים על יסודות מביולוגיה אבולוציונית, רוחניות, פסיכולוגיה חברתית, סוציולוגיה ומספר כלים מעולם האימון. גישה הוליסטית זו לעולם החיזור מספקת את האיזון המדויק שבין ההתפתחות הפנימית (מחשבות ורגשות) ולהתפתחות החיצונית (תקשורת והתנהגות). יעילות השיטה נבחנה והוכחה במשך שנים עי" תומר וע"י מאות תלמידים שהצליחו, וכמובן שגם אתה תיווכח ביעילותה במו עיניך. הקורס משלב לימודים תיאורטיים ומעשיים, כגון תרגול חי בשטח מול עשרות נשים חדשות.

המטרה פשוטה: ללמד אותך את כל מה שנדרש על מנת שתוכל בקלות - וללא פשרות - להכיר, לעניין, למשוך, לשכב או לייצר מערכת יחסים לטווח ארוך עם האישה שאתה רוצה. במהלך הלימודים תלמד לתקן את הטעויות שאתה עושה היום ותקבל מערך גדול של כלים ושיטות שיגבירו את הביטחון העצמי שלך ואת יכולתך לכבוש נשים בקלות.

מלא את פרטיך בתיבה המופיעה בתחתית דף זה ותקבל מידע נוסף בקרוב! פרטי הפנייה נשמרים בדיסקרטיות מלאה ואינם מועברים לשום צד שלישי.

להלן מבחר פרקים מתוך קונספט האינטראקציה
* מבנה תהליך החיזור בין המינים וביולוגיה אבולוציונית
* מושגי מפתח של שפת החיזור הסמויה
* פיתוח גישה מנצחת להשגת נשים
* תורת הפתיחים
* התגברות על אמונות, פחדים ומכשולים חוסמים
* הפגנת ערך עצמי, תורת הסגירות
* תורת הקבוצות
* מבנה התקשורת הבין מינית
* עקרונות השיחה והפלרטוט
* עיצוב סגנון אישי באמצעות הופעה חיצונית
* חיזור יעיל באינטרנט
* הפיכת ידידות חדשות וותיקות למאהבות
* מעבר מוצלח של כל שלבי הדייטינג
* קידום החיזור לעבר מגע אינטימי
* התגברות על התלבטויות ומבחני נשים
* סקס כובש
* מיניות ואנרגיה גברית ועוד.

מנחה: תומר קורון – מומחה לחיזור, מרצה, מנחה סדנאות ומפתח `קונספט האינטראקציה` בין המינים

למי? אם אתה גבר פנוי בגילאי 18-50 שאוהב ורוצה נשים, אז בשבילך (בלי קשר למראה שלך ולמצבך החברתי-כלכלי)

היכן? ת"א

אחראיות? – תומר קורון לוקח את האחראיות לשביעות רצונך המלאה ומוריד ממך את הסיכון שבהרשמה לקורס. לכן, אתה מקבל הצעה שאי אפשר לסרב לה. במידה ולא תהיה מרוצה מכל סיבה שהיא בתום היום הראשון, תקבל את כל כספך בחזרה, ללא שאלות מיותרות!

מאחר והקורס מועבר בקבוצות קטנות, מספר המקומות מוגבל. מומלץ להקדים ולשריין מקום מראש.

ניתן ללמוד את התכנים גם בקורס אישי (אחד על אחד) בליווי צמוד של תומר קורון.

מלא את פרטיך בתיבה המופיעה בתחתית דף זה ותקבל מידע נוסף בקרוב!

ניתן גם לקבל פרטים במשרד 077-2155501 או בנייד 054-4588183
פרטי הפניות נשמרים בדיסקרטיות מלאה ואינם מועברים לשום צד שלישי.

צוות המדריכים:

מנחה: תומר קורון – מומחה לחיזור, מרצה ומנחה סדנאות
מייסד קונספט האינטראקציה

תומר הינו מומחה לחיזור, מרצה ומנחה סדנאות בהן הוא מוביל גברים פנויים בכל הגילאים להצלחה רומנטית ומינית עם נשים. תומר פיתח תהליך חניכה ייחודי בשם קונספט האינטראקציה המהווה שילוב של כלים מדיסצפלינות שונות כגון פסיכולוגיה חברתית, סוציולוגיה, לימודי מגדר וקואוצ`ינג. בעזרת הכלים והשיטה שפיתח הוא מסייע לגברים להתגבר על מחסומים ופחדים מרכזיים כגון פחד הגישה לנשים חדשות, פחד מדחייה, פחד מלעג חברתי ועל מכשולים נפוצים נוספים. התהליך המקצועי מתמקד ומתעמק בכל שלבי החיזור בין הגבר לאישה ומעניק כלים פרקטיים לשיפור הביטחון העצמי, התקשורת הבין-מינית, ההופעה החיצונית, שפת הגוף ועוד.

בחודשים האחרונים פיתח תומר תהליך משלים וכיום הוא מסייע ומוביל גם נשים לעבר הצלחה עם גברים, בעודו פותר את הבעיה המרכזית של נשים רווקות - `היעלמות` ו`בריחת` הגברים המובחרים אותן הן באמת רוצות.

תומר הינו בעל תואר ראשון בהצטיינות במדעי ההתנהגות מן האוניברסיטה העברית בירושלים, בעל תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת תל אביב ולומד לקראת תואר מוסמך במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב. בנוסף לכך, תומר מנחה סדנאות בפסטיבלים מרכזיים בישראל ומשתתף בדרך קבע בכנסים, סמינרים, הרצאות, סדנאות וקורסים מקצועיים בתחומי עיסוקו.

בתום התואר הראשון בשנת 2002, תומר רכש ניסיון הדרכה עשיר במהלך שהותו בארה"ב, ובשובו לארץ רכש את ניסיונו באבחון אישיותי ב"מכון תימה", אחד ממכוני האבחון הבכירים בישראל. מאוחר יותר, לאחר ששימש כמחנך ומורה במקצועות מדעי החברה בתיכון "הגמנסיה העברית הרצליה" בתל אביב, הקים את אינטראקציה.

תכנים נוספים של מפרסם זה...

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  077 - 2155501054 - 4588183

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,ז`בוטינסקי 106
  מרכז
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  24-25/12/09
  שישבת
10% הנחה הדפס קופון לחוג זה
 • מתחילים
 • בינוניים
 • מתקדמים
 • חניה
 • שיעור נסיון
 • פעילות בשבת
 • מחיר למשפחה
 • בנים לבד
 • מבוגרים
(36442)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים