בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימוד ריקוד >> ריקודים סלוניים > אלי מזרחי ריקודים סלוניים ירושליםאלי מזרחי ריקודים סלוניים ירושליםתחומי פעילות:
חוגים >> לימוד ריקוד >> ריקודים סלוניים
חוגים >> לימוד ריקוד >> טנגו

תיאור הפעילות:

אלי מזרחי, השופט הבינלאומי לריקודים סלוניים מזמין אתכם ללמוד את רזי הריקוד בדרך המהירה, הפשוטה והמהנה ביותר. שיטת הלימוד ייחודית ומתאימה לרקדנים מנוסים ולכאלה שלא רקדו מעולם.השיטה משלבת שעורים אישיים, קבוצתיים ומסיבות תרגול כל שבוע.בואו לגלות את הכוכב שבכם!!!
אנו מלמדים את כל הריקודים הסלוניים. ריקודים קלאסיים כגון טנגו, וואלס או פוקסטרוט וכן ריקודים לטיניים כגון רומבה, צה’ צה’, ממבו, סלסה ועוד.

נשמח להזמינכם לשיעור הדגמה ללא תשלום, זהו שעור פרטי קצר בו ילמדו אתכם מספר צעדים בסיסיים על מנת לאפשר לכם לחוש את חווית הלימוד של הריקודים הסלוניים וכן להתרשם מהסטודיו. השיעור יאפשר לנו גם להכיר אתכם וכך נדע איזה תוכנית ריקוד להציע לכם. התוכניות מותאמות באופן אישי ואין הכרח להגיע עם בן או בת זוג.

כל תוכניות הריקוד משלבות :

שעורים פרטיים בהם לומדים " אחד על אחד" עם המדריך את הריקודים שמעניינים ומושכים אתכם ונכונים לכם מבחינה מקצועית, עובדים על צעדים, טכניקה, הובלה ומובלות ועל תנועה הרמונית.

שעורי קבוצות כאשר הקבוצות הן קטנות על מנת שנוכל להעניק יחס אישי לכל אחד ואחד מהתלמידים. בשעורי הקבוצה נלמדים כל הריקודים הסלוניים ( בצורה מחזורית) והן מחולקות לפי הרמות השונות של התלמידים. ניתן להתרשם מלוח הקבוצות החודשי המפורסם באתר.

מסיבות תרגול המאפשרות פרקטיקה על בסיס דו שבועי. אנחנו יודעים שהבסיס הכי נכון וטוב ללימוד מוצלח הוא תרגול. המסיבות שלנו מאפשרות תרגול רציף ויעיל בפיקוחם המסור של המדריכים אשר משתתפים באופן אקטיבי במסיבה, משגיחים, מזכירים ומתרגלים עם התלמידים.

משך כל שעור 45 דקות, פרטי, קבוצה או מסיבה. ניתן גם לקחת שיעורים כפולים של שעה וחצי.

צוות המדריכים:

אלי מזרחי, שופט בינלאומי מטעם הפדרציה העולמית לריקודים סלונים (IDSF)רקדן, כוריאוגרף ומאמן מוסמך. מדליסט ופינליסט בתחרויות בארה"ב, קנדה ואירופה. החל את דרכו כרקדן במגוון להקות ריקוד בישראל בין השאר "כרמון", "בת שבע" ועוד. למד ורקד עם טובי המורים ברחבי העולם, בנה כוריאוגרפיות למחזות זמר כגון "כנר על הגג" ו "ברנשים וחתיכות" עבור התיאטרון הלירי של קנדה וכן עבור האופרה והפילהרמונית הישראלית, וכן כוריאוגרפיות לתוכניות טלוויזיה וסרטים כגון "מרחק נגיעה", "שלוש אמהות", "מוכרחים להיות שמח" ועוד. כיום אלי מופיע מופעי ראווה, מכשיר מדריכם לריקודים סלוניים, בעל רשת בתי ספר לריקוד תחת השם "אלי מזרחי – ריקודים סלוניים ולטיניים" ושופט זו העונה החמישית בתכנית "רוקדים עם כוכבים" של רשת הפקות.

בשנת 1996 השיק השופט הבינלאומי לריקודים סלונים את בית הספר הראשון שלו ברמת השרון. בית ספר זה זכה להצלחה גדולה, בעקבות הצלחתו פתח אלי מזרחי סניפים נוספים ברחבי הארץ..

תלמידי בית הספר לומדים על פי שיטה לימוד ייחודית המשלבת שיעורים פרטיים, שיעורי קבוצה ומסיבות תרגול הנערכות מדי שבוע. תלמידי בית הספר וכן אורחים מחוץ משתתפים בנשפים יוקרתיים, סדנאות, אירועים, ותחרויות ריקוד מפוארות הנערכות מספר פעמים בשנה, בארץ ובחו"ל.

כיום ישנם שלושה סניפים של הרשת בתל אביב, ירושלים וראשון לציון

בבית הספר לומדים את כל סגנונות הריקוד הקלאסיים כגון טנגו, וואלס, פוקס טרוט... וכן הלטיניים כגון סלסה, רומבה, ממבו, סווינג, מרנגה, סמבה ועוד... תלמידי הסטודיו נהנים גם מעדכונים שוטפים של האופנות האחרונות בעולם הריקוד בין אם זה הצעד החדש בטנגו היישר מארגנטינה ובין אם זאת הווריאציה העדכנית של הסווינג מהמועדונים בניו יורק. אחת לתקופה מועברות סדנאות מאסטר במגוון תחומים כגון: סווינג, טנגו ארגנטינאי, בצ`טה, וואלס וינאי ועוד

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
    מרכז העיר
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    ירושלים,
  • שעות פעילות:
    א -ה 16:00 עד 22:00

  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים