בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הריון וגיל הרך >> מוסיקה לגיל הרך > מוסיכיפ לפעוטות ויוגה לילדים מיוגה מול הפארקמוסיכיפ לפעוטות ויוגה לילדים מיוגה מול הפארקתחומי פעילות:
חוגים >> הריון וגיל הרך >> מוסיקה לגיל הרך
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה

תיאור הפעילות:

במיוגה, שיעורי מוסיכיף לפעוטות בגילאי 2-3 וכן יוגה לילדים מגיל 4-6
השיעור מיועד לקטנטנים ה"נושקים" לשנתיים ועד לגיל 3. אנו עובדים בקבוצה קטנה, וחווים חוויה משותפת להורה ולילד. במהלך הפעילות נחשפים המשתתפים לצלילים ומקצבים שונים ולסוגי מוזיקה מכל העולם.
נלמד להכיר את מגוון הכלים המוזקליים, הריטמיים והמלודים וכן אביזרים שונים המעצימים את ההנאה, את חדוות היצירה ואת החוויה כולה.
יוגה לילדים - דרך מצוינת לילדים להכיר את גופם המשתנה מדי יום וללמוד כיצד להרגיע את מוחותיהם שלא נחים לרגע.

בשיעורי יוגה הילדים יחקרו את גופם על ידי תרגול תנוחות יוגה (אסאנות), יחקרו את נשימתם על ידי תרגולי נשימת פראניאמה ויחקרו את התודעה הפנימית - "המיינד" שלהם על ידי תרגול ריכוז והתמקדות, מדיטציה וטכניקות הרפיה. על ידי תרגול יוגה מפתחים הילדים את יכולת הכושר הפיסי שלהם, הם מתחזקים ומתגמשים בסביבה של חברה לא תחרותית. כמו כן הילד יפתח בטחון עצמי, השראה, מודעות עצמית ויכולות תקשור. שיעורי היוגה כוללים תנוחות, תנועות בשילוב עם הפילוסופיה על מנת לפתח בטחון עצמי, כבוד לעצמך ולאחרים, יכולת התמקדות ויציבות פיסיתצוות המדריכים:

עופרה כהן. מדריכת חוגי מוסיכיף מנוסה לתינוקות ופעוטות. בעלת תואר ראשון בשילוב אומניות בחינוך - אוניברסיטת לידס בוגרת המדרשה למוסיקה במכללת לוינסקי ובסמינר הקיבוצים. וכן בוגרת קורסים רבים בהתפתחות המוטרית של הפעוט.

עדי גנות - בוגרת ותיקה "הכשרת מדריכים ליוגה ושיאצו לילדים"
מבית התוכנית "מגע אוהד", המוכר ע"י ארגון מורי היוגה בישראל.
מסג`-תרפיסטית.
בוגרת לימודי טיפול במגע לילדים עם בעיות קשב וריכוז בשילוב שיאצו ומשחקי תנועה של מכללת מירב - מכבי טבעי.
בעלת תואר ראשון במדעי התנהגות
בעלת ניסיון עשיר ורב שנים בעבודה עם ילדים. היוגה מציעה מגוון רחב של תרגילים, החל מתרגילים פיזיים, תרגילי נשימה, ריכוז והקשבה, המשפיעים על התפקוד הפיזי, רגשי ומנטאלי של הילד ותורמים למיקוד, יצירתיות וחיוניות. דרך היוגה לומדים שיטות לפיתוח קשב בכיתה, למבחנים ועוד, וכן ליצירת אווירה הרמונית בכיתה. החיבור בין היוגה לבין הילדים הוא פשוט וטבעי.

ילדים הם פתוחים וסקרנים מטבעם, ונכונים לקבל דברים חדשים להתנסות, לחקור ולגלות. תודעתם צלולה ולבם פתוח. הם אוהבים להתחפש ולהשתנות, להיות לרגע מישהו אחר. זו הסיבה שיוגה מושכת אותם.

אני כמדריכה ליוגה לילדים מאמינה, שיוגה היא כלי לימוד רב עוצמה, שבאמצעותו לומד הילד מתוך חוויה פנימית. תרגול יוגה מלמד את הילדים להיות גמישים בגוף ובמחשבה ולהתמודד עם מצבים משתנים.עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    כפר סבא,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים