בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך > סדנה בדמיון מודרך להעצמה אישיתסדנה בדמיון מודרך להעצמה אישיתתחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> אלטרנטיבי-שונות

תיאור הפעילות:

בסדנה תלמד שיטת דמיון מודרך ככלי הוליסטי טיפולי. הסדנה בת שמונה מפגשים שבועיים, כל מפגש שלוש שעות. בכל מפגש יועבר תהליך דמיון מודרך אחד לכל הפחות. הסדנה תלווה בקלפים טיפוליים, מעגל שיתוף, ציור אינטואיטיבי וכתיבה.
מטרת הקורס: הקניית כלי טיפולי, ליצירת שינוי אישי בחיים, על ידי השימוש בדמיון מודרך.

מהו דמיון מודרך?

דמיון מודרך הינה גישה הוליסטית אשר מאפשרת לנו להגיע למקומות העמוקים שבנו ולגלות את עצמנו בדרך חדשה. השימוש בדמיון מודרך הינו קל כך שניתן לבצע תרגילים פשוטים באופן יומיומי ולשפר בעזרת הכלי המדהים הזה את איכות החיים היומיומית.
דרך דמיון מודרך אנו יכולים ללמוד כיצד לרפא את עצמנו בדרך נעימה וייחודית: החל מחיזוק יכולות, ניקוי וריפוי משקעי העבר, חיבור ישיר בין גוף לנפש, העצמת האנרגיה היומיומית שלנו ואפילו הסתכלות ובניית העתיד שאנו רוצים.
דמיון מודרך הינה דרך חיים, תרגול יומיומי שמאפשר העלמת פחדים, כעסים, מטענים רגשיים, לחץ, מרכיבים אשר מעכירים על איכות החיים הקיומית שלנו.
דמיון מודרך עובר דרך הלא מודע שלנו, בסדנה נלמד כיצד משפיע החלק הלא מודע שבנו על חיינו בכל התחומים: עבודה, חברים, משפחה, זוגיות. נבדוק את דפוסי ההתנהגות אשר לא מאפשרים לנו להתקדם ונמוסס אותם. נבנה תהליכי תקשורת פתוחים יותר בכל ערוצי החיים שלנו. תקשורת פנימית עם עצמנו ותקשורת עם היקרים לנו ואחרים אשר לוקחים חלק בחיינו. נפתח את המודעות שלנו לגבי מרכיבי החיים ונבנה את ההווה והעתיד שלנו כפי שאנו רוצים שיהיו.
בתהליכי דמיון מודרך עובר המונחה תהליך בו הוא נכנס למצב של הרפיה. במצב זה גלי האלפא שבמוחנו נפתחים ונוצר ערוץ תקשורת פתוח שמאפשר שינוי וקבלה של דברים חדשים ורצויים. מצב זה שבו גלי האלפא נפתחים הוא מצב שבין ערות לשינה. אנו ערים למה שקורה אך יכולים להשתמש בדמיון על מנת להתפתח ולגדול. התהליכים מתבצעים בישיבה על כיסא, או שכיבה על מזרון, כך שניתן לבצע אותם בכל עת ומקום, ללא צורך בהכנה והתארגנות מוקדמת.

צוות המדריכים:

הילה קורן, Master Practitioner בדמיון מודרך ו NLP. מנחה סדנאות בדמיון מודרך ו NLP להעצמה אישית, הגשמת מטרות ושיפור התקשורת האישית והבין אישית. מנחה תהליכי מודעות ודמיון מודרך במסגרת אישית וקבוצתית, מעבירה הרצאות לקהילה במקומות שונים בארץ בנושא שיפור איכות החיים והעצמה אישית. כותבת מאמרים ומפתחת תהליכים חדשים בתחום.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    רמת השרון,
  • שעות פעילות:
  • מחיר:
    800 ש"ח
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים