בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימוד ריקוד >> ריקודי בטן > ריקודי בטן בראש פינה עם שוש פרידמן השושנהריקודי בטן בראש פינה עם שוש פרידמן השושנהתחומי פעילות:
חוגים >> לימוד ריקוד >> ריקודי בטן
חוגים >> סדנאות ופנאי >> הפעלות סדנאות ופנאי-שונות

תיאור הפעילות:

ריקודי בטן בראש פינה עם השושנה שוש פרידמן. החוגים במתנ"ס ראש פינה - קבוצות למתחילות ולממשיכות-מתקדמות!


בואי לרקוד עם השושנה – שוש פרידמן
חוויה סוחפת של מסע יופי רוחני, נשי וחושני לאהבת הגוף והנפש.

יש לך הזדמנות להעניק לעצמך חוויה קסומה, נשית וחושנית! הריקוד הזה הוא סיפור אהבה... הוא שלך ובשבילך... כשאת רוקדת – את האישה היפה בתבל! בואי לרקוד, להניע ולהרטיט את מיתרי הגוף והלב.. בואי להתחדש. בואי להיות. בואי להתענג ולהעניק לעצמך שעת קסם נשית
מלאת רוך ורכות עגולה...

נפתחות שתי קבוצות - האחת - למתחילות מן הצעד הראשון: תכנית הלימודים מתאימה לכל אישה מעצם היותה אישה!!! אין צורך ברקע קודם או בניסיון - לומדים הכול מן הצעד הראשון: תנועות הבסיס ומבחר צעדים במחול המזרחי, ריקוד עם אביזרים, ועוד. מוקדשת עבודה גם ליציבה נכונה, קואורדינציה, גמישות, חיזוק שרירי רצפת האגן ועוד.

השנייה - ברמת ממשיכות-מתקדמות - אליה מתקבלות נשים שלמדו שנת לימוד מלאה לפחות בהנחיית השושנה. ממשיכים ומעמיקים בתכני לימוד מגוונים, לומדים ומרחיבים אופקים על ז`אנרים בריקוד (קלאסי, בלאדי, שעבי, סולו תופים ועוד), מתעשרים בידע בתחום המוסיקה האוריינטלית, ולומדים כוריאוגרפיות לריקודים עם וללא אביזרים, וקומבינציות מגוונות.

צוות המדריכים:

השושנה-שוש פרידמן, מורה מוסמכת בכירה, מנחה חוגים וסדנאות למחול מזרחי-ריקודי בטן מזה 10 שנים באולפני המחול החשובים בצפון. שוש בעלת רקע בתחומים רבים: מחול, חינוך, אמנות פלסטית, הנחיית קבוצות, תיאטרון, וטלוויזיה. היא משתמשת בתחומי הידע הללו, ומשלבת אותם בעשייה שלה בהוראת המחול המזרחי. שוש מנחה סדנאות וחוגים בדרך יחודית, שבה מתקיים בהרמוניה השילוב של נושאי תוכן עשירים עם תחום הטכניקה במחול.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    קרית שמונה,
  • שעות פעילות:
    מתחילות-ראשון 19:00-20:15
    מתקדמות-ראשון 20:30-22:00
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים