בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > לימודי אימון, קורס הכשרת מאמנים, קואצ`ינג

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

לימודי אימון, קורס הכשרת מאמנים, קואצ`ינג

  |  1700 - 708880תיאור הפעילות:

בשנים האחרון יש מקצוע חדש – אימון. כל אדם שני נהייה מאמן. מה זה אימון? האם באמת כל אחד יכול להיות מאמן? מי צריך אימון? האם כל אחד יכול להיות מתאמן? מה בין קואצ`ינג לייעוץ? מה בין קואצ`ינג לפסיכולוגיה? איפה עוברים הגבולות?
ככל שמקצוע האימון תפס יותר מקום והרויח מודעות ציבורית - כך יותר שאלות צצו ונהייה יותר טשטוש של הגבולות בין התחומים.

אז רגע של סדר.

אימון Coaching אינו פסיכולוגיה וגם אינו ייעוץ. הוא אינו מתעסק בעבר או בגורמים האישיותיים שהביאו את המתאמן למקום בו הוא נמצא וגם אינו מייעץ לו איך נכון לעשות ומה לעשות בכדי לצאת ממנו.

אימון מתעסק בהרגלים, באדם שנמצא כאן ועכשיו ומתלונן על כך שהוא רוצה משהו אך לא מצליח לעשות אותו. כבר הרבה זמן שהוא מפנטז על משהו ועדיין זה לא קורה. הוא מנסה שוב ושוב וזה עדיין לא קורה. הוא בא ומבקש עזרה מהמאמן בכדי למצוא את המעצור, לשחרר אותו בכדי שזרימת חייו תהיה טובה יותר אל עבר הגשמת רצונותיו וחלומותיו.
המאמן יעבור איתו את הבירור,
יבדוק איתו מה הוא המעצור התוקע,
ימצא איתו את מה שיכול להחליף הרגל תוקע בהרגל מקדם,
ילווה אותו בתקופה של שינוי ההרגלים התוקעים בהרגלים חדשים עד להטמעתם ועד שהם יהפכו להיות האוטומט.

נקודת המוצא של האימון Coaching היא שאם תמשיך לעשות את מה שעשית – תמשיך לקבל את מה שקיבלת – בכדי לקבל תוצאות אחרות, משהו חייב להשתנות.
ההרגלים שלנו הם אוטומטים ורוב האנשים אינם עוצרים לברר מהיכן הם הגיעו אלינו. הנטייה היא לחשוב שההרגלים שלנו הם אנחנו. זאת הנחה שגויה מיסודה. הרגלים ניתנים לשינוי בכל שלב בכל גיל ולכן הם לא אנחנו, הם הבגדים שאנחנו לובשים. פשוט תמיד לבשנו אותם עד שנידמה שהם תפורים לנו לגוף. הרגלים הם אוסף התנהגויות, מחשבות שהורגלנו אליהם מסיבות אלה או אחרות.
את חלקן קיבלנו בירושה מהורינו, את חלקם אספנו באופן אקראי מחוויות שפגשנו בדרך. הם הפרשנות שנתנו לאירוע באותו זמן נתון.

בראייה בוגרת של כאן ועכשיו ובעזרת המאמן יגלה המתאמן שחלק מההרגלים עדיין משמשים אותו וחלקם כבר לא מתאימים לאורח חייו או לאורח חייו כמו שהוא רוצה לחיות אותם.
רגע ההבנה ורגע שחרור המעצורים הוא חוויה גם למתאמן וגם למאמן – תחושה של רווחה, של ערך עצמי, של מסוגלות.
השאיפה של האימון היא להעביר את האדם לניהול עצמי. מאדם שהרגליו האוטומטים מפעילים אותו, לאדם עצמאי, מנהיג את חייו שחי מתוך בחירה והרגלים של צמיחה.
כי כל אחד יכול ולכל אחד מגיע להיות מאושר – גם לך...

ההחלטה להתחיל תהליך אימון אינה כה דרמטית. ברוב החברות, או עם רוב המאמנים, תוכל לקבל אם תרצי/ה פגישה ראשונה ללא תשלום והתחייבות, שתאפשר לך להתרשם מהחברה, מהמאמן ומהתהליך הצפוי.
אם יש תחום בחייך, שלאורך זמן אינך שבע רצון ממנו, אולי כדאי סוף סוף להפסיק להסתפק בדחיות, הסברים ושכנועים עצמיים ש "בעתיד, יהיה בסדר...", ולתת צ`אנס אמיתי ליצירת שיפור ואולי אף פריצת דרך ממשית בתחום באמצעות תהליך אימון Coaching. אם המאמן הוא מקצועי והגון והתהליך יתבצע בצורה נכונה, גם אם לא תקנה את כל עולמך כתוצאה מהאימון, במידה מאוד גבוהה של וודאות תחול התקדמות ותקבל תובנות משמעותיות שייסייעו לך לקדם את תחום זה בחייך.

מצד שני יש מס` דגשים שכדאי להקפיד עליהם, כדי שניתן יהיה להפיק תוצאות מרביות מהתהליך:
כדאי תמיד לעבוד עם חברה רצינית ואמינה, המעסיקה מספר מאמנים מאשר עם אדם פרטי. כך במידה ותהיה מעוניין בבחירת מאמן אחר מסיבות שונות, תינתן לך האפשרות לעשות זאת.
כדאי לברר ולשאול על הנסיון המקצועי, הרקע וההכשרה של המאמן והחברה.
כיום נכנס נושא האימון לתהליך חקיקה שיבצע הסדרה חלקית של הנושא, לפחות בהיבט של הקורסים הרבים להכשרת מאמנים שצצו בתחום לאחרונה.
כדאי גם להפעיל שיקול דעת ולראות האם מעבר להכשרתו המקצועית, מגיע המאמן עם נסיון מוכח והצלחות אישיות בתחום בו הוא נותן את האימון.
נסיון חיים רלוונטי, יאפשר למאמן לכוון את המאומן ולהדריך אותו טוב יותר, ולמאומן לקבל ממנו ייעוץ ולראות בו דמות סמכות ללמוד ממנה ולקבל השראה או דוגמא אישית.
מעבר ליכולות המקצועיות, חשוב לבדוק האם יש כימיה ותחושת נוחות בסיסית בין המאומן למתאמן. מאחר והאימון עוסק בהבטים מעשיים של החיים, כדאי גם למצוא מאמן בעל קווים כלליים דומים של תפיסת חיים, על מנת שלא יווצר פער משמעותי בתהליך העבודה. לדוג` מאמן בעל גישת חיים רוחנית, בעל אוריינטציה עסקית, בעל גישה דתית יהודית וכו`.
ונק` אחרונה חשוב כי לפני יציאה לתהליך אימון, יפנה המתאמן משאבי זמן וכסף שיאפשרו לו להשלים תהליך אימון שלם של מספר פגישות ידועות מראש. אמנם האימון פועל בצורה ממוקדת לתוצאות קצרות טווח, אך למעט מקרים חריגים הוא לא עוסק ביצירת ניסים... ועל מנת שהעבודה תתרחש ברצינות ובעומק חשוב לאפשר לתהליך האימון מרחב פעולה, ולהתמיד בו, בשביל לקבל את התוצאות המיטביות.
לקביעת מפגש היכרות ללא תשלום אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 1-700-70-88-80 או באמצעות

צוות המדריכים:

כולם מאמנים את החברות, הארגונים והאנשים המובילים במשק
ניסיון והשכלה בתחום האימון על כל מרכיביו.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  1700 - 708880

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  תל אביב-יפו,, תל אביב, הרצליה, קרית שמונה ואילת
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
  ראשון- חמישי
  בוקר/אחה"צ
 • מחיר:
  3000- 9000
מפגש אימון אישי במתנה הדפס קופון לחוג זה
 • מתחילים
 • בנים ובנות מעורב
 • נוער
 • מבוגרים
 • גיל הזהב
(33458)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים