בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגי טבע >> חוגי סיור > חוגי סיירות - שרוןחוגי סיירות - שרוןתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי טבע >> חוגי סיור

תיאור הפעילות:

הבסיס לפעילות חוגי הסיירות הנו החוג הבודד המאוגד באזור. החוג הבודד מונה בן 10-15 חניכים ומודרך על ידי מדריך בוגר או זוג מדריכים צעירים (בכתות י"א-י"ב) או מדריך בשנת שרות. בכל אזור בין 20 ל-25 חוגים, עליהם אחראי רכז אזורי ומזכירה.
הפעילות בחוגים מיועדת לחניכים בכתות ה` עד י"ב. הקבוצות נבנות על בסיס גילאי ופעילותן מתבססת על מפגש שבועי (פעולה) בן שעתיים-שלוש, טיולים חודשיים בני יום וחצי ועל מחנות בני 3-5 ימים בחופשות הארוכות מבית הספר.
הפעולה השבועית היא עמוד השדרה של החוגים ועליה מבוסס הקשר הרציף בין המדריך לחניכים ובין החניכים עצמם. בפעולה מועברים תכנים שונים, הקשורים למטרות חוגי הסיירות כפי שפורטו, על ידי משחקים ובאופן חוויתי ומהנה
הטיול החודשי והמחנה הם הכלי דרכו נוצר הקשר הבלתי אמצעי בין החניכים ובין הטבע ומהווה "שדה אימון" ליכולות האישיות של החניך והמשותפות של הקבוצה. בטיולים ובמחנות מועברים תכנים שמטרתם הכרות עם אזור הטיול על המיוחד בו ( לדוגמא - הגיאולוגיה, הבוטניקה, הזואולוגיה, האקולוגיה, ההיסטוריה של האזור) וכמו כן תכנים הקשורים למיומנויות סיירות כגון ניווט, התמצאות, מעבר מכשולים, שדאות, והישרדות.
בטיולים מועצמת מאוד ההתמודדות האישית והקבוצתית ותוך כך נבנים הלכידות, האחריות והבגרות של החניכים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    רעננה, מבשרת ציון,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

  • גולשים שצפו במודעה זו חיפשו גם:
שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים