בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> פיתוח אישי >> אימון אישי > איתי מיניאלי - מטפל ומאמן אישי, מנחה סדנאות מודעות וריפויאיתי מיניאלי - מטפל ומאמן אישי, מנחה סדנאות מודעות וריפויתחומי פעילות:
חוגים >> פיתוח אישי >> אימון אישי
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> דמיון מודרך

תיאור הפעילות:

איתי מיניאלי, מטפל הוליסטי ומאמן אישי לריפוי עצמי, התפתחות,שינוי, העצמה ושחרור, באמצעות מפגשים אישיים וסדנאות. בטכניקות שונות של פסיכותרפיה הוליסטית, אימון אישי, הילינג, דמיון מודרך ושיחות ייעוץ והכוונה.
על שיטת הטיפול של איתי
----------------------
טיפול ואימון לשינוי בחיים. יצירת מציאות חדשה, ריפוי גופני, רגשי, העצמת כוח החיים והתפתחות אישית. באופן המותאם במדוייק לכל אחד ואחת, נפתח כלים רגשיים ומעשיים לשינוי בתחושת בטחון עצמי, מסוגלות, זוגיות, קריירה, תהליכי קבלת החלטות, אהבה עצמית, מיניות, בריאות נפשית וגופנית ועוד.
ריפוי פצעים רגשיים, הבנת המכשולים שאנו מציבים לעצמנו בדרך לצמיחה האישית, הסרתם וקבלת ארגז כלים חדש לפתרון בעיות וליצירת מציאות.
במהלך השנים גיבשתי דרך ליווי ייחודית המשלבת טיפול פסיכולוגי מערבי קלאסי, עם חוכמת המזרח העתיקה. מתוך חקירה ולימוד של פילוסופיות סיניות ובודהיסטיות, לצד לימודים אקדמאיים וטכניקות שונות של תרפיה מהעולם ההוליסטי, יצרתי מפגשי אימון אישיים ועמוקים של שיחה, דמיון מודרך, הילינג אנרגטי ותרגילים לבית. יחד נחשוף את דפוסי החשיבה שאינם משרתים את ההתפתחות האישית ומונעים את ההנאה וההגשמה שלנו בחיי היומיום, נבין מה מקורם ונלמד כיצד ליצור מציאות חדשה, בריאה יותר, מהנה יותר.

אפשר לשנות את הכל, אם נפתח את הלב ונקשיב לו

הגיע הרגע שבו כל התורות המזרחיות והמערביות, המדע, האקדמיה והעולם הרוחני הישן והחדש התאחדו תחת הסכמה אחת:
אנו חיים את חיינו על פי צורות מחשבה, דפוסי התנהגות אוטומטיים ותפיסות חברתיות-תרבותיות או אישיות על העולם, על ה"עצמי" ועל הסביבה. באופן זה אנו ממציאים לעצמנו פירושים שונים למציאות וחיים על פיהם, אף שלעיתים הם לא קשורים כלל למציאות האמיתית ולמי שאנחנו בפנים. הבעיה מתחילה בכך שחלק גדול מאותם דפוסים וצורות מחשבה אינם מודעים לנו. חלקם נוצרו או התעצבו כשהיינו ילדים, אפילו תינוקות, חלקם בעקבות חוויות חיים עוצמתיות שנטבעו בתודעה, וחלק מהדפוסים מתגבשים מחדש ממש עכשיו. כך "מתחת לפני השטח" הם משפיעים על חיינו בכל התחומים: בתהליכי קבלת החלטות, בתחושת בטחון עצמי, מסוגלות, חברותיות, אהבה, זוגיות, קריירה, דימוי עצמי, בריאות נפשית וגופנית ועוד. המחשבות אינן "טובות" או "רעות" חלקן נושאות פרי ותוצאות רצויות, וחלקן פשוט כושלות ומכשילות אותנו שוב ושוב. כמו לנסות להפיל חומה עם הראש... והשאלה החשובה ביותר היא מה אני באמת רוצה, מה הלב שלי רוצה.


בשלב כלשהו כדאי שנבין שיש דרך טובה יותר, והפתרון פשוט כמו הנשימה.

לכל פעולה קודמת מחשבה, בין אם היא שטחית או מעמיקה, יזומה או לא מודעת.
אם נשנה רק את הפעולה מבלי לשנות את המחשבה מאחוריה הרי שנמצא את עצמנו במעגל אין סופי שמונע מאיתנו להגיע לתוצאה רצויה, לאושר פנימי ולשקט. שוב ושוב עם הראש בחומה רק בצורה אחרת, כשהשאלה החשובה ביותר היא מה אני באמת רוצה, מה הלב שלי רוצה.

זוהי הזמנה לכל מי שמוכן לשבור את המעגל, ולכל מי שמחפש שינוי אמיתי בחייו.

צוות המדריכים:

איתי מיניאלי
---------------
מתגורר בתל-אביב. מטפל, מאמן אישי, ומתקשר.
מנחה סדנאות מודעות, ריפוי עצמי ודמיון מודרך, תלמיד ואיש חזון.
בעל תואר B.A בפסיכולוגיה ובלימודי מזרח אסיה של אוניברסיטת תל-אביב.
במהלך השנים למדתי מתורות מזרחיות שונות דוגמת בודהיזם, דאואיזם, פילוסופיה סינית, לצד קבלה ולימודים מערביים אקדמאיים.
מגוון הסמכות מעולם הטיפול האלטרנטיבי (בארץ ובחו"ל), בהילינג, תקשור, טיפול במגע, מדיטציה, דמיון מודרך והנחיית קבוצות.

מורה למדיטציה ותנועה בבתי ספר למשחק "בית צבי" ו"תלמה ילין", מורה למדיטציה ודמיון מודרך בסטודיו Pure בתל-אביב, 3 שנות עבודה עם בני נוער בביה"ח "שניידר" (מחלקה כירורגית ואונקולוגית), תמיכה בקשרי הורים-ילדים ב"מרכז להורות עכשווית" ביפו, מדריך נוער בעמותת "עלם" תל אביב, ומנחה מדיטציות שלום במרכז "אהבנה/ Coma".

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  תל אביב
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  תל אביב-יפו,
 • שעות פעילות:
  א-ה
  10:00-20:00
 • מחיר:
  משתנה בהתאם לטיפול ומשכו
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים