בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוגי ספורט >> ספורט-שונות > חוגי פיינטבול ספורטיבי תחרותיחוגי פיינטבול ספורטיבי תחרותיתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי ספורט >> ספורט-שונות
חוגים >> ספורט אתגרי >> פיינטבול

תיאור הפעילות:

החוג מועבר פעם בשבוע, במשך כשעתיים בהדרכת מאמן פיינטבול מקצועי. לרבות ההכשרה לשחקן פיינטבול ספורטיבי מקצועי, הפעילויות בחוג מפתחות כושר גופני, משפרות זריזות וקואורדינציה ומפתחות חוש מנהיגות ותחרותיות. פעם לשש שבועות מתקיימות תחרויות בליגה לאומית ישראלית לפיינטבול ספורטיבי בשתי רמות: מתחילים ו- מתקדמים/מקצוענים, בהם משתתפים גם המתאמנים בחוג.
כל שיעור בחוג מתחלק לשלושה חלקים. בחלקו הראשון של השיעור עוסקים המתאמנים בתרגילי כושר גופני כללי ובפרט בפיתוח קבוצות שרירים הפעילות במשחק הפיינטבול. בחלקו השני של האימון המשתתפים לומדים ומתאמנים על טכניקת המשחק, טקטיקה ואסטרטגיה ובפרט על שיתוף הפעולה בין השחקנים בקבוצה. בחלקו האחרון של האימון עוסקים בפועל המתאמנים במשחק פיינטבול ספורטיבי תחרותי, מתאמנים ומתכוננים לתחרוחיות הליגה הלאומית.

בסניף החיפאי שלה "פיינטבול ישראל" מעמידה לרשות המתאמנים בחוג את שדה ה- speedball הגדול בארץ לפיינטבול תחרותי. במסגרת החוג ישנם מספר מסלולי אימון המותאמים לרמות שונות של המתאמנים ולכן אנו קולטים ילדים ונוער בכל הרמות. הנרשמים לחוג יכולים להיכנס למסגרת האימונים הן ללא קבוצה מגובשת מראש והן כקבוצות חברים. לאלה הבאים לבדם תמיד פתוחה האפשרות לבנות קבוצת שחקנים משותפת עם המתאמנים האחרים בחוג.
ההשתתפות בחוג אוטומטית וללא תשלום נוסף מזכה את המתאמן בחברות ב"מועדון הלוחמים" של רשת "פיינטבול ישראל", מה שמקנה לו הנחות והטבות משמעותיות בכל הקשור למשחק הפיינטבול, לרבות רכישת הציוד הנלווה והכדורים.

צוות המדריכים:

מאמני פיינטבול ספוטיבי תחרותי מקצועיים, שחקני נבחרת ישראל, מדריכי פיינטבול סניף חיפה.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  חיפה,
 • שעות פעילות:
  א` עד ו` בתיאום מראש

 • מחיר:
  220 ש"ח לחודש
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים