בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> אומנויות לחימה >> אומנויות לחימה-שונות > סיישין קיטאידוסיישין קיטאידותחומי פעילות:
חוגים >> אומנויות לחימה >> אומנויות לחימה-שונות

תיאור הפעילות:

סיישין קיטאידו היא שיטה יחודית המשלבת בין העוצמה של אמנויות לחימה יפניות לבין החופש ויכולת ההבעה של גישות מערביות לתנועה.
אנו מציעים איכויות מגוונות של אימונים החל מאימוני סיישין רכים ופנימיים, דרך אימוני קיטאידו דינאמיים ורבי הבעה וכלה באימוני בו-ג`יטסו (לחימה עם מקל).

בסיישין קיטאידו באים לידי ביטוי העקרונות התנועתיים והחכמה הגופנית של אמנויות הלחימה המזרחיות, ולדבר יש השפעה עמוקה על הגוף והנפש של המתאמן. אימון סיישין קיטאידו מתייחס לקשת רחבה - החל ביעילות הטכניקה, דרך עושר הביטוי שתנועה מאפשרת, וכלה בתהליך של גילוי עצמי והליכה אל מעבר לגבולות ולדפוסים מוכרים.
האימון בסיישין קיטאידו מבוסס על תנועה גדולה, פתוחה ומשוחררת. תנועה שכזו מאתגרת אותנו להפיק מעצמנו את המיטב שלנו. תנועה שכזו גם מאפשרת, לאחר שהצלחנו להסיר מעט מהמתח והכבדות שמגבילים אותנו, לחוות את עצמנו ואת הסובב אותנו באופן חדש, חופשי יותר.
השיטה ייחודית במגוון האיכויות שהיא כוללת. תנועה יאנגית, דינאמית ותנועה שקטה, פנימית. תרגילים מובנים ומדוייקים ותנועה שהיא הרבה יותר חופשית וספונטנית.

צוות המדריכים:

אביב טטרסיק
אביב טטרסקי מתאמן בסיישין קיטאידו מאז 1993. בעל דרגת Instructor בקיטאידו וחגורה שחורה בבו-ג`יטסו (לחמה עם מקל). אביב חי שנתיים ביפן שם למד שיאצו והתאמן בשינטאידו. מלמד שיאצו בבי"ס "מגע" להכשרת מטפלי שיאצו ומטפל בקליניקה פרטית.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  ירושלים,
 • שעות פעילות:
  יום א` 19:40-21:15
  יום ב` 18:00-20:00
  יום ג` 8:30-10:00
  יום ד` 18:00-20:00
  יום ד` 20:00-21:30

 • מחיר:
  60 ש"ח לאימון בודד
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים