בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> הפעלות >> ימי כיף לעובדים > גיבוש חוויתי למוסדות וארגונים - גיבוש צוות באמצעות מוסיקהגיבוש חוויתי למוסדות וארגונים - גיבוש צוות באמצעות מוסיקהתחומי פעילות:
חוגים >> הפעלות >> ימי כיף לעובדים
חוגים >> לימודי מוסיקה >> מוסיקה-שונות

תיאור הפעילות:

אמני ג`אז מתאמנים כל חייהם ביצירה בצוות, אילתור בזמן אמת, ספונטניות, הקשבה ויכולת תגובה מהירה בו ברגע – כל התכונות הדרושות לאיש צוות מיומן בכל ארגון.

איריס ועופר פורטוגלי הופכים את כל המשתתפים באירוע למקהלת גוספל לכל דבר – חוויה מענגת ומעשירה כאחת, גם לאנשים חסרי כל רקע מוסיקלי. בעיבוד, לכל אחד תפקיד פשוט, לכאורה חסר חשיבות. העוצמה וההצלחה תיראה רק בעבודת הצוות, כשכולם יבצעו את היצירה ביחד תוך כדי תאום מושלם. דרושה הקשבה תוך מחוייבות עצומה של כל משתתף ליצירת סינרגיה. תוך זמן קצר, הופכים כל הנוכחים למקהלת גוספל, המורכבת ממחלקות שונות, שלכל אחת תפקיד מיוחד וכלים לביצועו.
הסיפוק מתקבל מהתוצאה הסופית - גאוות יחידה לעומת אגו של הצלחת הפרט בלבד.

הסדנא מותאמת לצרכי הארגון.

ניתן לצרף מופע לסיום היום החוויתי

צוות המדריכים:

המנחים
איריס ועופר פורטוגלי, מאמני הג`אז המובילים בארץ, עם 20 שנות נסיון בתחום ובעלי ניסיון אקדמי רב, מגישים סדנאות לצוותים וקבוצות.

איריס פורטוגלי, מתופפת וזמרת, בוגרת Berklee College Of Music, ראש מחלקת הקול בביה"ס רימון לג`אז ומוסיקה בת זמננו, מנהלת מגמת המוסיקה בתיכון חדש בהרצליה.

עופר פורטוגלי, פסנתרן, מנהל מוסיקלי ומעבד, מבכירי המורים בביה"ס רימון.
מנהל את מקהלת הגוספל המקצועית שהקים לפני כשש שנים, את אנסמבל הגוספל של בי"ס רימון ותיכון קרית שרת, וכן מנצח של תזמורת הביג בנד בתיכון.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    ראשון לציון,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים