בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> סדנאות ופנאי >> סיורים וטיולים > מסלול תרבותמסלול תרבותתחומי פעילות:
חוגים >> חוגי טבע >> סיורים וטיולים
חוגים >> הפעלות >> ימי כיף לעובדים

תיאור הפעילות:

"מסלול תרבות" היא קבוצה המארגנת טיולי תרבות במערב אירופה העוסקים בתרבות, באמנות ובארכיטקטורה של הערים הגדולות והמרכזיות בעולם, מנקודת מבט המתעכבת על המאפיינים של העיר, ועל התרבות העכשווית כנובעת מההיסטוריה הארוכה והמפוארת שלה.

"מסלול תרבות" היא קבוצה המארגנת טיולי תרבות במערב אירופה. הטיולים של "מסלול תרבות" מובחנים מסיורים מודרכים רגילים בתכליתו של המסע. בהרפתקאות שלנו, הנסיעה עוסקת בתרבות, באמנות ובארכיטקטורה של הערים הגדולות והמרכזיות בעולם, מנקודת מבט המתעכבת על המאפיינים של העיר, ועל התרבות העכשווית כנובעת מההיסטוריה הארוכה והמפוארת שלה.

הסיור יכלול ביקור במקומות מרכזיים ומוכרים, כגון מונומנטים, רבעים מרכזיים ומוזיאונים חשובים, מנקודת מבט אחרת. כמו כן יכלול הסיור ביקור במקומות מוכרים פחות, מרכזים חדשים יחסית של העיר, אשר התפתחו בשנים האחרונות ומבטאים את האופי הצעיר שלה, כגון שווקים, גלריות קטנות, ומרכזים מסחריים.

מתוך רצון למצות את החוויה התרבותית של ערים אלה, ולתת תמונת מבט היסטורית ורחבה על העיר, כמאפיינת של התרחשות תרבותית שלמה, הסיור יכלול גם קונצרטים ומופעים ייחודיים המתרחשים בעיר, דיון בקורתי על סך התרבות המתעכב גם על השירה, הספרות והפילוסופיה שצמחו מתוך עולמה הפנימי של העיר.

מטרת הסיורים של קבוצת "מסלול-תרבות" היא להותיר את המשתתפים צופים אקטיביים, עם תחושה והבנה עמוקה של ההקשרים התרבותיים וההיסטוריים של העיר ולהעניק כלים להתבוננות עצמאית.

צוות המדריכים:

המדריכה, לי וינברג, אמנית ומשוררת פעילה, בעלת תואר ראשון באמנות ובשפה וספרות צרפתית מטעם אוניברסיטת חיפה ומטעם Central Saint Martins College of Art and Design, london, היא עוזרת לאוצרת הראשית במוזיאון חיפה לאמנות, עוסקת במחקר האמנות העכשווית וכתיבת הקטלוגים המלווים לתערוכות. מדריכה בכירה במוזיאוני חיפה, ובונה תכניות ללימוד תולדות האמנות, ציור, רישום ופיסול.

מי שחווה הדרכה של לי, נשאר לא רק עם פליאה ותדהמה מהעוצמה החבויה בסוגיות עליהן לי מקיימת דיאלוג, אלא גם עם תחושת הזדהות והבנה אמיתית לתהליכים שהביאו ליצירת תרבות זו כפי שהיא. ללי הכישרון והיכולת להעביר את העומק, היופי המשמעויות הגלויות והנסתרות של האמנות, באופן שמשאיר את המקשיבים, נרגשים, ומלאי השראה ליופי שבה

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

אם הגעתם לפה אולי תתעניינו גם ב:

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    חיפה,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים