בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> כושר ותנועה >> יוגה > יוגה באר שבע - שאדו יוגהיוגה באר שבע - שאדו יוגהתחומי פעילות:
חוגים >> כושר ותנועה >> יוגה
חוגים >> כושר ותנועה >> תנועה מודעת

תיאור הפעילות:

מקור השיטה - השיטה מבוססת על משנתם של הכתבים היוגים העתיקים ופותחה במטרה להחיות את הרוח המקורית של היוגה, תוך התאמתה לתנאי החיים של המתרגל המודרני.

שאדו יוגה הינה שיטת תרגול עמוקה ומאתגרת, ועם זאת אחראית ובטוחה, המכינה את הגוף לתנוחות באמצעות טיפוח יציבה נכונה ובניית בסיס איתן לגוף.
הדגש בתרגול הוא על שיפור החוזק והיציבות הגופנית, הגברת יכולת הריכוז והשקט הפנימי, העצמת החיבור לאדמה, ופתיחת ערוץ חיבור ליכולת אבחנה ורגישות לגבי מה נכון לנו בתרגול.

למי זה מתאים?
מתאים לכל אלו אשר מעוניינים להתחיל ולתרגל את היוגה כמקור לחיזוק וחיבור אל הגוף, הנפש, והלב, ויכול לשמש כל מתרגל יוגה אשר מעוניין ליצר בסיס איתן לתרגול יוגה נכון, הימנעות מפגיעה בעצמו ורכישת עקרונות נכונים לתרגול עצמאי.

תוכן המפגשים:
מקור השם `יוגת הצללים` במונח הסנסקריטי chaya, שמשמעותו צל, שכבה או מעטפת.
באמצעות התרגול אני מפתחים את שימת הלב לתנועת המודעות בגוף ובתודעה ולמדים לעשות הבחנה בין המהות לבין המעטפת – "מקלפים" את הצללים וחושפים את האור שבפנים ...
התרגול כולל שלוש סדרות דינאמיות המבוססות על תנוחות יוגה, וכן על אלמנטים מעולם אומנויות הלחימה, מפעולות היום-יום, ומהמחול של שיווה.
מטרתן להכין את המתרגל המודרני מבחינה פיזית, עצבית ואנרגטית לתרגול האסאנות (תנוחות) הקלאסיות.

תרגול והפנמה של סדרות אלו מסייע בהכנת הגוף והתודעה לתרגול – חימום המפרקים, פתיחת כיווני התנועה בגוף, חיזוק הרגליים ופלג הגוף התחתון ופיתוח רגישות לאיך אנו נעים במרחב וליעילות התנועה שלנו.
וכן להימנעות מפציעות וסיכונים מיותרים הנובעים מכניסה נמהרת לתרגולים אשר הגוף עדיין אינו בשל לקבל על עצמו.

ישנם יתרונות רבים בהם נזכה `על הדרך` באמצעות תרגול נכון: ביניהם בריאות פיזית משופרת, חיוניות מוגברת, חוסן עצבי ונפשי, שקט נפשי, שחרור הדרגתי מדפוסים שליליים והתמכרויות למיניהן והתבהרות התודעה.
כל זאת דרך חיבור לתחושות בגוף, הכרה בגבולות הגופניים והנפשיים שלנו ולמידת הדרך החכמה להרחבתם...

נסגל איכות תנועה מדויקת מיומנת וזורמת, נפתח את חוזקו וגמישותו של הגוף, נחפש את השילוב היוצר תנועה שקטה ורצופה של הנשימה הגוף והאנרגיה, נלמד לתרגל מתוך כוונה, הקשבה, חיבור ורגישות.


על מייסד השיטה, Shandor Remete - שאנדור רמטה.
נולד בשנת 1947 בהונגריה. הוא החל את הכשרתו כיוגי בגיל שש ע"י אביו. היוגה עזרה לו לשמור על שפיותו לאחר תקופה בה שרת ביחידת עילית בווייטנאם. הוא גילה את סיפרו של איינגר `אור על היוגה` והחל לתרגל לפיו, נסע לפונה שבהודו והיה לאחד מתלמידיו הקרובים במשך כשני עשורים. בהמשך למד שיטות יוגה שונות, כמו גם אומנויות לחימה, רפואה הודית מסורתית וסגנונות שונים של מחול הודי עתיק. כמו כן רחש לעצמו ידע והבנה מעמיקה בכתבים היוגים העתיקים. את כל אלה הוא שילב כדי ליצור את סגנון השאדו יוגה, אותו הוא מלמד ברחבי העולם.

צוות המדריכים:

רועי לוי
מתרגל יוגה כשתיים עשרה שנים, ומלמד בשבע השנים האחרונות בדרום הארץ.
התודעתי ליוגה בהודו, וגיליתי עולם אינסופי של תנועה וחוכמה אותו המשכתי לחקור שם במשך ארבע שנים ביניהם שנתיים וחצי באסכולת איינגר יוגה בהדרכת שארת אורורה. המשכתי להעמיק בארץ בויג`נאנה יוגה בהדרכתה של אורית סן גופטה והוסמכתי על ידה במכללת וינגייט וארגון מורי היוגה. כיום אני לומד אצל דודי מלכא באסכולת השאדו יוגה בהרדוף.
מאז שאני זוכר את עצמי חיפשתי תשובה לשאלה... איך להיות יותר מאושר.
בהתחלה אני זוכר את הכמיהה הזו מתעוררת בי ככמיהה לחופש! חופש מהכל, מהחברה, מהמסגרות מהנורמות.
החיפוש הזה הוביל אותי להודו הרחוקה, שם גיליתי דרך.
דרך של גילוי עצמי, דרך של כנות, מסתורין, מודעות ותנועה...
דרך היוגה.
ומאז זו הדרך בה אני הולך מזה שתיים עשרה שנים.
ומה שווה האושר אלא אם אתה חולק אותו...?
אני מזמין אתכם לשעור ניסיון, לחוש, לבדוק ללמוד להכיר עצמנו דרך התנועה, דרך היוגה...

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
  שכונה ג`
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  באר שבע, נתיבות, קרית גת,
 • שעות פעילות:
  יום ב` 19:00, יום ג 19:00, יום ו 12:30
  יום ד 19:00 - מתקדמים
 • מחיר:
  200
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים