בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >>חוג מגזין > חוה טופר

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג

הירשמו חינם להטבות

בחר מדור:


חוה טופר

הבלוג של חוה  טופר

שם פרטי: חוה
שם משפחה: טופר
דוא"ל: שלח דואר
קישור :  האתר שלי
ישוב: פתח תקוה
קצת עליי:
מאמנת אישית ומנטורינג מוסמכת להורים ילדים ונוער. בעלת תואר בחינוך,מחנכת ומורה בכיתות א-ח,משך 32 שנים. נשואה 3 ילדים, מתגוררת בפתח תקווה. בוגרת קורסים אימון הורים ילדים ונוער במרכז אימון ארצי I.C.U . קורס להכשרת מאמני ילדים בשיטת האימון האינטגרטיבי. מתנדבת בארגון "עלם"- עמותה לנוער במצבי סיכון, כמאמנת אישית לנערים ונערות ובהנחיית קבוצות נוער. שילוב ניסיוני בנושא אימון הורים ילדים ונוער וכן ניסיוני רב השנים כמחנכת וכמורה,מאפשר לי לספק תמיכה רחבה לילד הן מההיבט האימוני והן מההיבט הדידקטי. רשומה ב "אינדקס המאמנים האישיים בישראל"
 • חוג ציור

   שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

   למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

   חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

   סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

   נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...
 • חזרה לבית הספר

  חודש וחצי חלף עבר. היינו בים, בבריכה, במחשב, ב"פעילויות מיוחדות לילדים", התבטלנו ,רבנו ו.... מתחילות המחשבות על החזרה לבית הספר. ברוב המקרים הילדים, גם אם לא יודו בכך בפה מלא, מחכים כבר לשיבה לבית הספר. ננסה הפעם לראות כוון נוסף לקראת השנה החדשה. ניקח את החזרה לבית הספר תחת הכותרת אחריות . מהי אחריות? של מי האחריות? אחריות הילד כחלק מהמשפחה. אחריות לקראת תחילתה של שנה.
  0 מתוך 5
 • חוברות לחופש בעד/נגד? צריך/כדאי?

  ...למרות כל ההכנות .החופש הגדול כבר מזמן כאן ומהרבה בתים נשמעים המשפטים הבאים: כמה זמן אפשר לישון ? תעשה משהו עם עצמך? לא עבדת היום בחוברת! ומנגד : די כבר, לא בא לי על החוברות הן משעממות למדתי מספיק כל השנה... החופש הגיע, הילדים מאושרים, אנחנו ההורים מאושרים בשבילם, אבל יחד עם זאת מכרסם החשש מהשעמום ולאן הוא עלול להוביל אותם. אחד הפתרונות ה"יצירתיים"- חוברות עבודה
  5.0 מתוך 5
הקודם
1 |
הבא
בניית אתרים