בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >>חוג מגזין > דביר אור

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג

הירשמו חינם להטבות
 • תרגול יוגה לשיפור הקארמה /דביר אור

  על פי תפיסת היוגה האדם אינו מגיע לעולם כלוח חלק ללא עבר. האדם מגיע לעולם עם מטען של קארמה כלומר פוטנציאל של אנרגיה שממתינה להתממש בחיים אלו. האדם מגיע למציאות זו לאחר גלגולים אין ספור שבו חוותה נשמתו צורות חיים שונות ורמות התפתחות שונות. נשמת האדם לובשת גוף בשר בתהליך הלידה כדי לממש את הקארמה שיצרה בחיים קודמים ולצורך תיקון המידות שלה.
  5.0 מתוך 5
 • השקט שבתוך הסערה - השגת מיקוד וריכוז | דביר אור

  ראג′ה יוגה היא ענף ביוגה העוסק בתודעה של האדם (Mind) השלב השישי נקרא דהרנה (Dharana) או ריכוז פיתוח יכולת הריכוז הוא מפתח להצלחה ביוגה ובחיים בכלל. הריכוז הוא תוצאה של היכולת לבודד מחשבה אחת או מושא התבוננות אחד מרבים ולהיות מסוגל להתמקד בהם. התוצאה של מיקוד זה היא שלווה. כאשר התודעה מפוזרת, קופצת מנושא לנושא, התוצאה היא בילבול ואי שקט.
  5.0 מתוך 5
 • ההבדל בין תנוחות היוגה להתעמלות / דביר אור

  תנוחות היוגה נועדו לשהות בהן לפרק זמן מסוים במצב של מנוחה. לתנוחות היוגה הקלאסיות השפעה מיוחדת על הגוף ועל הנפש. מבחינה פיסיולוגית, התנוחות מאריכות את השרירים ומחזקות אותם, ממריצות את האברים הפנימיים וגורמות לתחושה של הרפיה. הפן המיוחד הוא שהתנוחות משחררות חסימות בגוף האנרגטי, ממש כמו בטיפול בשיאצו, רק שאנו יכולים לעשות זאת בעצמנו ללא צורך במטפל.
  3.0 מתוך 5
 • תרגילי נשימה ביוגה -פראנימה / דביר אור

  תרגילי הנשימה ביוגה נקראים פראנימה pranayama פראנה – פירושו בסנסקריט אנרגיית החיים. איאמה – פירושו שליטה. וכך תרגילי הנשימה נועדו לשלוט באנרגיית החיים או לכוון אותה. הפראנה היא לא רק כוח מניע, אלא כוח מלכד ומאחד את החלקים, התאים, האברים, המערכות לגוף אחד מוגדר ומתפקד. הרפואה המשלימה יודעת שכל הפרעה בתנועת הפרנה יוצרת חסימה וכתוצאה מכך- הפרעה תפקודית או מחלה.
  5.0 מתוך 5
הקודם
1 |
הבא
בניית אתרים