בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> נומרולוגיה > הנומרולוגיה והקבלה בשרות ארקדי גאידמק....

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

נומרולוגיה

הנומרולוגיה והקבלה בשרות ארקדי גאידמק....

עם מפה נומרולוגית כמו של האיש... גם אני הייתי רוצה להיות ארקדי גאידמק .
המעניין ביותר הוא השם ושם המשפחה
המאמר קיבל את הציון: המאמר הנומרולוגיה והקבלה בשרות ארקדי גאידמק....  קיבל את הציון 3.8 כוכבים  נצפה: 1655  |  דורג: 4
דרג מאמר זה
הנומרולוגיה והקבלה בשרות ארקדי גאידמק....

עם מפה נומרולוגית כמו של האיש... גם אני הייתי רוצה להיות ארקדי גאידמק .
המעניין ביותר הוא השם ושם המשפחה. בשמו מופיעות האותיות א.י.ק. וכנ"ל בשם המשפחה.

מהי הפרשנות הקבלית לכך?
א=1 י=10 ק=100 . היות ואותיות שם האדם הינן האנרגיות להגשים את הייעוד שלו, אי לכך כאשר מופיעות קבוצת האותיות הר"מ בשם ז"א יש לו את כל הכוחות האנרגטיים לפעול ולהגשים את מטרתו בחיים. על אחת כמה וכמה אותן אותיות מופיעות גם בשם המשפחה.
זה נראה כך: ארקדי גאידמק.....אשרהו וטוב לו!

האות הראשונה בשמו (א) מייצגת את המציאות אותה הוא יוצר. היא מצביעה על אדם יוצא דופן, בעל ראייה רחבה, אוהב לעזור לזולת, אמיץ בדעותיו ובעל יוזמה ומעוף. היות ולאות זו אין מסגרת והיא פתוחה מכל הכיוונים, עלול להיות מצב של פריצת גבולות המותר והתפרצויות לא מבוקרות.

מספר השם המלא של ארקדי הינו 9 מצביע על גמילות חסדים והאצלת ההשראה שלו על הזולת לנוע בעקבותיו. הוא נע במעגלים רחבים ומרחיב את אופקיו והשקפותיו בכל דרך אפשרית. בפן המעכב חשוב שיגלה סבלנות וישלים עם העובדה שדברים מסוימים לוקחים זמן ואינם מתבצעים מייד.

בגלגול קודם ארקדי היה מלך (!) הייתה לו תהילה וחש הוא פריבילגיה מעל כולם.
משום כך מתעקש הוא שדברים יתבצעו לעיתים בהתאם לדרך שלו. הוא שונא להפסיד וחשוב לו לקבל הערכה . יש לו קרמה קבוצתית והתכונות הטובות שלו יוצאות כאשר הוא עושה למען הכלל.
בגלגול זה עליו ללמוד להשתחרר מתשוקות ומעקשנות. חשוב שימשיך לנצל את הכריזמה שלו לטיפוח רעיונות, עשייה למען הקהילה והובלת מטרות הומניטאריות.

הייעוד בתאריך הלידה שלו 8.4.1952 הינו 29=20=11=2 ומשמעותו יושר פנימי, חוכמה, שיתוף פעולה ובדיקת החוסן הפנימי שלו. כמו כן, הפצת יידע, צדק חברתי, אידיאליים גבוהים , חיבור לרצון הנשמה כאשר הכל "מתובל" עם המון אמפטיה , גמישות ושלמות עצמית. ובכל זאת,
יש לו מערכת עצבים רגישה עם רגישות רבה לאגו כאשר עליו הוא צריך לעבוד פעמיים (1+1).

על מנת להגשים את ייעודו פועל הוא ע"י נתינה לקהילה.(8) רוצה הוא לממש את העוצמה האמיתית שלו, מארגן מטרות חברתיות ואין לו פחד מכישלון. ה-"מה יגידו" כמעט ולא עובד אצלו.
בפן המעכב, פועל הוא לעיתים באמצעות כוחניות, שתלטנות וקושי עם גורמי סמכות.

הפרסום והחשיפה לה זוכה ארקדי מאופיינת בתקופה בה הוא נמצא. מ-4.2007 ועד 4.2008הוא בשנה של הזדמנות בדרך למימוש עצמו. שנה של זרימה רגשית, פתיחות וגלוי לב עד כדי הוצאת דברים מפרופורציה. בשנה זו הוא עובד "מצאת החמה עד צאת הנשמה" לכן מומלץ לשמור על איזון אנרגטי.

לסיכום, מפת לידתו של ארקדי גאידמק מצביעה על אדם הומניטארי אשר פועל בכל רמ"ח אבריו למען הכלל. אם "יעבוד" על המעכבים והחוסמים במפת לידתו – נצא כולנו נשכרים מפועלו ותרומתו למען הקהילה והמדינה בכלל.

ציונה אבירם – נומרולוגית
יועצת מוסמכת בתחום הנישואין וזוגיות
Roga2002@gmail.com
www.roga2002.com
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור נומרולוגיה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים