בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> רייקי > הרייקי חיזוק המערכת החיסונית

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רייקי

הרייקי חיזוק המערכת החיסונית

כיצד לחזק את המערכת החיסונית, כיצד להפעיל מחדש את "בלוטת התימוס", ועוד.ציטוט מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי" חלק ב`.
המאמר קיבל את הציון: המאמר הרייקי חיזוק המערכת החיסונית קיבל את הציון 4.2 כוכבים  נצפה: 0  |  דורג: 6
דרג מאמר זה

לחיזוק המערכת החיסונית
מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי"

לשם ריפוי עצמי, השתמשו בדאי – קו – מיו באותו האופן שמשתמשים בו לריפוי אחרים. ציירו אותו על צ'אקרת הלב שלכם, ודמיינו אותו ביחד עם סמלים אחרים, באופן זה הוא גם ישפיע על הטימוס .

"הטימוס" :
הטימוס נחשב ברפואה כחלק מהמערכת הלימפטית .
המערכת הלימפטית היא מערכת של צינורות ובלוטות הנמצאות במרבית האיברים בגוף, למערכת זו יש תפקיד גם במחזור הדם וגם במערכת החיסונית.
צינורות הלימפה מנקזים את הנוזל הבין תאי שבגופנו ומחזירים את הנוזל הזה למחזור הדם.
בלוטת הלימפה היא קשרית הלימפה – "תחנת ביניים" ובתוכה יש הרבה תאים לימפוציטים שהם סוג של כדוריות דם לבנות, כאשר חודר לגוף וירוס או חיידק, אשר צריך להתרבות בתוך רקמה בגוף באזור התאים, אזי חלק מהחיידקים נכנסים לתוך צינורות הלימפה ומגיעים אל קשרית הלימפה שבתוכה יש את הלימפוציטים החוקרים את החיידק, וירוס, בודקים אותו ומאפשרים על ידי כך לייצר נשק ספציפי כנגד הפולש המאיים.
לטימוס נודעת חשיבות רבה במיוחד לעובר ולילדים וככל שגודלים הוא מצטמצם ומהווה מצבור של לימפוציטים.

כאמור סמל זה מעורר את צ'אקרת התימוס על קו ההרה ומחזק את המערכת החיסונית.

להלן תרגיל לחיזוק המערכת החיסונית.
מומלץ לבצע את התרגיל פעמיים ביום, בבוקר עם הקימה ובערב לפני השינה.
אגרפו את ידכם הימנית בחופשיות וטפחו קלות בעזרתה בעדינות על החזה מעל עצם החזה סידרה של כעשרים פעמים, כשאתם ממשיכים לדמיין את הדאי – קו – מיו כל העת.
עשו את התרגיל פעמיים ביום.
הטפיחה על בלוטת התימוס מעוררת ומחזקת אותה .
לעיתים נכחתי במספר פצעונים שהופיעו אצלי על בית החזה, כאשר נהגתי כך לאחר יומיים שלושה הפצעונים נעלמו, אגב אין לשפשף אזור זה אשר לעיתים מגרד, מאחר ושפשוף גורם להחלשת בלוטת הטימוס.
קיים ספר העוסק בחיזוק בלוטת התימוס, זהוא ספרו של ד"ר ג'ון דיאמונד , דיאמונד מכנה תרגיל דומה לזה שתואר "הטפיחה על התימוס".לחיזוק המע' החיסונית
מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי"

להלן תרגיל נוסף לחיזוק המערכת החיסונית:
בצעו את התרגיל פעמיים ביום כדלהלן : עימדו זקופים, מצאו את הנקודה המשורטטת בתרשים , היא ממוקמת על כל חיבור בין זרוע לשכמה בשקע בין העצמות.
ראה תרשים


שפשפו את כפות ידכם עד שתהיינה חמות והתחילו לעסות נקודה זו על שכמה אחת עם קצות האצבעות של היד הנגדית. עסו אותה עם כיוון השעון במשך דקה לערך ולאחריו התחילו לדמיין את סמל הדאי – קו – מיו והקרינו אותו למקום.
עברו לאחר מכן לצד השני מצאו את אותה הנקודה וחזרו על התהליך .

לניקוי, העצמה וטיהור.
מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי חלק ב'"

לסמל הדאי – קו – מיו בתוספת הסמלים האחרים שמושים נוספים שונים.
הסמלים כוחם יפה בניקוי טיהור והעצמה של עצמים שונים כגון: קריסטלים, מטוטלות, חדרים, תמציות פרחים הומיאופטים, תמציות צמחים ושיקויים שונים , מזון ועוד .
לשם כך יש לדמיין את ארבעת הסמלים, החזיקו את הגביש, מטוטלת או אבן החן בין כפות ידיכם, שלחו לו אנרגיית רייקי.
בתחילה דמיינו את הדאי – קו – מיו ואחר כך את הסיי – הי – קי, כדי לטהר את האבן מכל שליליות וכאב שאולי ספגה.
עתה שלחו אליה את הצ'ו – קו – ריי והשתמשו בסמל זה כדי לתכנת את הגביש – כדי שישמש למטרה מסוימת , כגון ריפוי .
אם אתם משתמשים באבן לריפוי עצמי או לריפוי אדם אחר, הוסיפו גם את ההון – שה – זי – זו – נן .
לבסוף דמיינו את הדאי – קו – מיו שוב, בקשו שמעתה ואילך תטהר האבן את עצמה על פי הצורך, פירושו שהאבן תפעל לטיהור עצמי, אם כי מומלץ שגם אתם תנקו אותה מפעם לפעם (יהיה צורך לנקותה לעתים רחוקות יותר ותוכלו לבדוק זאת עם המטוטלת ).
כאשר מכינים שיקויים בעזרת תמציות פרחים , מומלץ להוסיף את סמל הדאי – קו – מיו והצ'ו – קו – ריי, לתמציות על ידי אחיזה בבקבוק התמצית שהכנתם בין שתי כפות הידיים והקרנת רייקי לבקבוק במשך כשלוש דקות, מניסיוני הדבר משפר את השיקויים .
בצעו טכניקה זו גם כדי לטעון תרופות הומיאופתיות, מזון ועוד באנרגיה.

תכופות זהו הסמל היחיד שיש להשתמש בו. אני משתמש בסמל דאי – קו – מיו בכל פעם שאני עושה רייקי, לרוב בתחילת טיפול ובסיום של כל סדרת סמלים או טיפול, שהרי הוא הסמל הפותח את הנשמה, את הצד הרוחני שבאדם, דרכו ניתן להתחבר למטופל האנרגיה שלו חזקה ועמוקה מאוד.

השתמשו בוריאציה של הסמל הנראית לכם ביותר, כל הגרסאות עובדות. יש לציין שבטכניקת הצ'י קונג הספירלה מייצגת את אנרגיית האלה. ספירלה שמציירים מהמרכז בכיוון השעון מתאפיינת בתכונתה להוסיף צ'י, את הדאי – קו מיו המודרני מציירים בצורה כזו, מהמרכז כלפי חוץ בכיוון השעון.
על ידי הפיכת הכיוון מתפשטת אנרגיית הצ'י הפנימית ומתחברת עם אנרגיית הצ'י שמחוץ לגוף. אחרי שההתפשטות הושלמה משתנה הכיוון אוטומטית ואנרגיית הצ'י נשאבת פנימה. ההנחה היא שהספירלות יוצרות מערבולות אנרגיה שמושכות פנימה אנרגיות נוספות. כידוע הטבע נע בספירלות מהאדים שעל פני המים בברכה ועד לסופות והוריקנים, כן גם אנרגיית הרייקי וכן הצ'קרות שבגופינו,כל אלה משמשות בצ'י קונג לאיסוף ודחיסה של אנרגיית צ'י כדי לשפר את הבריאות ולהגדיל את כוח הריפוי.
ספירלות שמציירים בכיוון השעון מעוררות ומחזקות את אנרגיית הבריאה ונחשבות ליאנג, בעוד שאלה שמצוירות בכיוון ההפוך יוצרות פיזור שחרור החלשה ונחשבות ל- ין.

סטארהוק בספרו משנת 1979 משווה את הספירלה הכפולה למבוך שמוביל למרכז הבריאה הריק בבודהיזם :
כאשר אנו עוברים דרך הספירלה, העולם נמס, הצורות מתמוססות , עד שאנו מגיעים ללב הנסתר שבו הלידה והמוות זהים.
מרכז הספירלה הנוצץ הוא כוכב הצפון וזרועות הספירלה הן שביל החלב, אין ספור כוכבים הסובבים לאיטם סביב לנקודת המרכז...... עכשיו הרגישו כיצד אתם נדחפים אל מחוץ לספירלה, אל תעלת הנרתיק כדי להיוולד מחדש. סובו בכיוון השעון דרך הספירלה הכפולה של ה – DNA שלכם.
עד כאן ציטוט מתוך ספרו של זיו מאיר "הרייקי האוניברסלי" חלק ב'.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור רייקי

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות)

  • 1
    מעניין מאוד

    נטלי   (18.3.2008)
בניית אתרים