בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> נומרולוגיה > משה קצב- היבט נומרולוגי קבלי על דרכו ואישיותו

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

נומרולוגיה

משה קצב- היבט נומרולוגי קבלי על דרכו ואישיותו

מפת הלידה של משה קצב, נשיא המדינה לשעבר, מצביעים על אדם חם ואוהב, חסר סבלנות, שתוכו אינו כברו. כלפי חוץ עשוי להיות שלו ורגוע, אבל בפנים כולו רוחש ומלא פעילות שלילית וגם חיובית. הוא נראה תמים אך הוא אינו כזה.
המאמר קיבל את הציון: המאמר משה קצב- היבט נומרולוגי קבלי על דרכו ואישיותו קיבל את הציון 4.5 כוכבים  נצפה: 1925  |  דורג: 10
דרג מאמר זה
משה קצב- היבט נומרולוגי קבלי על דרכו ואישיותו

מפת הלידה של משה קצב, נשיא המדינה לשעבר, (תאריך הלידה 5.12.1945) מצביעים על אדם חם ואוהב, חסר סבלנות, שתוכו אינו כברו. כלפי חוץ עשוי להיות שלו ורגוע, אבל בפנים כולו רוחש ומלא פעילות שלילית וגם חיובית. הוא נראה תמים אך הוא אינו כזה. הוא אדם מיני, בעל יצרים חזקים, ובנות המין השני נמשכות אליו, במיוחד לאור העובדה שיש לו לשון חלקלקה וכושר ביטוי מעולה.
משה קצב הוא טיפוס של "מים שקטים חודרים עמוק" - העשייה שלו נעשית בשקט ובצניעות, מתוך רצון לעזור ולהועיל לאחרים. הוא הטיפוס של "הקדוש המעונה" אשר את האמת עליו אפשר לגלות רק אם צוללים לתוך נפשו פנימה. אדם מאד יצרי שיודע לבטא את אהבתו במילים מרגשות ועשוי להתגלות כבעל התנהגות שאינה הולמת את מעמדו.

מבחינה קבלית, ייעוד הנשמה של משה קצב מחזק את האמור לעיל – נשמתו אחראית על מהות ההרמוניה ביקום אולם צריכה ללמוד שאהבה הינה לא רק איזון חיצוני אלא גם פנימי. כמו כן הכוכב השולט בעולמו הינו כוכב התקשורת – מרקורי, אשר ברך אותו בכושר ביטוי. הבעיה של קצב שהוא צריך ללמוד להתחבר לאנשים דרך הרגש ולא רק דרך השכל.
היבט קבלי נוסף - היות ויש לו צורך בקבלת הכרה הוא עשוי לנצל את מעמדו הרם להיות בשליטה כאשר המיקוד שלו הוא חיצוני ולא פנימי. הוא עשוי לטפל ברגשות של האחרים במקום ברגשות של עצמו....את הכוחות שלו הוא שואב ממקור חיצוני על מנת לקבל הכרה חברתית. בגלגול קודם קצב חי בהרגשה של חוסר הנאה בחיים וחוסר ביטחון, ואי לכך הוא מפצה את עצמו בהתנהגות שתקנה לו מעמד וכבוד. השיעור שלו הוא לקחת אחריות על החיים שלו, להודות ברגשות, להיות "ים של דמעות" ולחזור הביתה לאישה חמה ואוהבת.

מספר יום תאריך הלידה של קצב (5) מחזק את האמור לעיל. בפן הבונה, מבחינת תקשורתית הינו אמן הדיבור, סקרן וזקוק להרבה ידע. אולם בפן המעכב (השלילי) הינו חסר מנוחה, בעל מערכת עצבים מאד רגישה, אינו מחובר למהות הפנימית שלו, וקיימת משיכה לבנות המין היפה. משאלת הלב (שאיפה פנימית) ומספר היום זהים, והם מצביעים על הצורך שלו בחופש, תקשורת ועבודה עם שכל ופחות עם רגש.

הייעוד של קצב (9) הוא ליצור שינוי לעומק, אצלו ואצל אחרים, באמצעות מתן דוגמא אישית. התנהלות חייו מביאה אותו לעשות שינוי לעומק מקצה לקצה (טרנספורמציה) עד כדי היוולדות מחדש. הוא ווכחן, חסר תודעת שפע, ויש לו אגרסיות מודחקות כתוצאה מצבירת כעסים. קצב מרוכז מדיי בעצמו ושואף לספק את עצמו. יש בו צורך מיני עז, שכאשר הוא מנותב לאישה המתאימה הינו מפגש של אנרגיות מטהרות.
כל האמור לעיל מעצים את התנהגותו של האיש, מפני שמספר דרך החיים שלו (מספר 9) זהה למספר הייעוד (גורל) שלו.

גילה קצב, האישה שאיתו - אישה מאד חמה ולבבית ובעלת אמונה פנימית מאד חזקה. היא ניחנה באינטליגנציה גבוהה וכישורים יצירתיים יוצאי דופן. יש לה יכולת ללמוד ולאגור כוחות רוחניים על מנת להבין ולבחון את הדברים. גילה קצב הינה אישה מינית ובעלת אינטואיציה נשית. אלה מסייעים לה להתחבר לבן זוגה על מנת לספק את הצרכים שלה. היא חווה לא פעם תנודות במצבי רוח, הרגשת בלבול וחוסר וודאות מהנעשה סביבה. גילה היא אישה אוהבת ומסורה, יודעת לתת עצות טובות ומוכנה לעזור לבן זוגה ולזולת בכלל, גם במחיר של פגיעה עצמית. בגלל הקושי שלה לעשות שינויים ומהחשש שמא יתפרקו נישואיה – היא מאמינה בניקיון כפיו של בעלה.

שילוב האותיות של בני הזוג (ג + מ )מאד דואלי ומצביע על שני היבטים:
מצד אחד הקשר עשוי להיות מוצלח וגורם לאושר ושמחה לשניהם. יש ביניהם הערצה הדדית וחיבה, והם מאד קשורים זה לזה למרות התנהגותו המינית. מצד שני עלולות להיות בעיות, כי לקצב אישיות דינאמית המאפילה על אישיותה של רעייתו.

מדוע התפוצצה הפרשה דווקא בשנה זו (2007)?
החל מ-12/2006 משה קצב נמצא בשנה של "תיקון" וחשבון נפש. האירועים בחייו והתנהלותו האישית מלמדים אותו לקחת אחריות על אופן התנהלותו. זו שנה של התבוננות פנימה, איבוד שליטה וחיבור לתובנות. מנגנוני הגנה נסדקים ויש הפרת אימון בזוגיות. בשנה זו הוא מקריב את עצמו, נכנס לעומק נפשו והתוצאה היא לקיחת אחריות שממנה הוא מגיע לתובנות חדשות.
שנה זו תסתיים ב-12.2007 - ועד אז כולי תקווה שהצדק ייצא לאור!!!


ציונה אבירם-נומרולוגית
יועצת מוסמכת בתחום הנישואין וזוגיות
roga2002@gmail.com

052-8231669 09-8346375


אהבתם?

כתבות נוספות ממדור נומרולוגיה

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות)

 • 1
  מאמר מקצועי, מעניין ומקיף
  כל הכבוד!
  ניסו   (6.8.2007)
 • 2
  יכלת לחסוך הרבה כסף למדינה
  וזמן ועוגמת נפש ליועץ המשפטי. ניסית לעניין מישהו בזה?
  זיווה   (9.8.2007)
 • 3
  תודה רבה על המשוב..
  מאד מחמיא לי... לא, לא עניינתי אף אחד , אבל בעקבות זה יש לי רעיון אחר... תודה רבה, ציונה
  ציונה אבירם   (11.8.2007)
 • 4
  משה קצב
  ניסוח וניתוח נפלא.
  זהבית   (14.8.2007)
בניית אתרים