בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> נומרולוגיה > כיצד עוזרת הנומרולוגיה לשפר חיינו?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

נומרולוגיה

כיצד עוזרת הנומרולוגיה לשפר חיינו?

הנומרולוגיה מתבססת על משמעות המספרים וכוחם המאגי. מספרים עוזרים לנו להבין אירועים בחיינו שאין להם הסבר, עוזרים להבין תכונות שלנו ושל אחרים. מספרים עוזרים להבין מה ניתן לשנות ומה כדאי לקבל. אנו מבינים מדוע חוזרים על אותן טעויות והתנהגויות שגורמות לאכזבות
המאמר קיבל את הציון: המאמר כיצד עוזרת הנומרולוגיה לשפר חיינו? קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 7049  |  דורג: 538
דרג מאמר זה
כיצד עוזרת הנומרולוגיה לשפר חיינו?

כיצד עוזרת הנומרולוגיה לשפר חיינו?

הנומרולוגיה מתבססת על משמעות המספרים וכוחם המאגי. מספרים עוזרים לנו להבין אירועים בחיינו שאין להם הסבר, עוזרים להבין תכונות שלנו ושל אחרים. מספרים עוזרים להבין מה ניתן לשנות ומה כדאי לקבל. אנו מבינים מדוע חוזרים על אותן טעויות והתנהגויות שגורמות לאכזבות.

אנו מבינים שיש מחזוריות של 9 ספרות במניין שנותינו ובכל שנה יש פוטנציאל טוב או רע למהלכים מסוימים. יש שנים שבהן יהיה קל למצוא בן זוג או להרות או להחליף מקום עבודה. זה לא אומר שכל 9 שנים נתחתן, נוליד....
המספרים עוזרים להכיר את בני זוגנו ולהבין מה חייבים לקבל ומה אפשר לשנות ובאיזו גישה לנקוט כדי לחיות בשלום. אותו דבר עם חברים או ילדינו.
כדאי לבדוק התאמה נומרולוגית לפני שמתאהבים, כי כשהאהבה בוערת השיפוט הלוגי אינו פועל. לא כדאי להיכנס ליחסים שבהם דחייה מהבחינה הנומרולוגית.
מתוך ניסיוני הרב הבנתי שהנומרולוגיה המבוססת על תאריך לידה ושם פרטי מראה לנו את הפוטנציאל איתו נולדנו והשם שניתן לנו.
כתב היד מראה את המקום שאנו נמצאים כעת.
לכן, אם ישנה התאמה נומרולוגית, ממשיכים לבחינת כתב היד, לראות היכן האדם עכשיו ואם יש התאמה.
ומכאן, כשתינוק נולד כדאי להתאים לו שם שמתאים לתאריך הלידה שלו ויעזור לו להתקדם בחיים בצורה חלקה יותר. אנשים מבוגרים שבאים להתייעץ מקבלים שמות מתאמים. מי שמוכן להחליף ולעבור את אי הנעימות בהחלפת שם, זוכה להתקדמות, גם בגלל הכוח המאגי וגם כי בעצם מפעיל כוחות נפש שמתועלות גם לכיוון שינויים אחרים.
אני אישית, החלפתי מ-שושנה ל-שוש וחיי השתנו לטובה ללא היכר. כביכול לא שינוי גדול, אבל לי זה היה קשה מאד.
ההתמדה השתלמה והיום אני נהנית ואפילו החלפתי בתעודת זהות, למרות שאין בכך צורך ממשי.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור נומרולוגיה

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות)

 • 1
  רציתי לספר לך על המשמעות של המילה שוש על פי הקבלה
  שוש:שם עם עוצמה חזקה מאוד.אישה רוחנית מאוד,או שמתענינת בשלב מסוים בחיים בכל הקשור למיסטיקה,מה קורהאחרי המוות,האם יש גלגולי נשמות וכדומה.חזקה ואמיצה,אך לא בעלת ביטחון עצמי(אומץ ליבה המפותח לא מלה את בעית חוסר הביטחון העצמי שלה).יש בה חום,התלהבות,מיניות,ואנרגית חיים מפותחת.מתאים לה מקצוע הקשור בניהול,או הדורש יוזמה ומרץ.יתכן שמתאים לה להיות עצמאית ולא שכירה,ובכל מקרה תהיה אחראית,יוזמת,ומנהיגה במקום עבודתה.עליה להיות בפעילות יוזמת כל הזמן,אחרת תהיה חסרת סבלנות,עצמאית,וחסרת מנוחה ללא תקנה. על פי ספר השמות של נפתלי פרום.
  יהוידע בן טלילה   (3.3.2007)
 • 2
  תודה. הארת את עיניי. (ל"ת)
  שוש   (5.3.2007)
בניית אתרים