בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> רייקי > אור המגן דוד - רייקי יהודי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רייקי

אור המגן דוד - רייקי יהודי

אור המגן דוד
רייקי ע"פ היהדות
רה-אלי מסטר מקור לאור המגן דוד.זו אנרגיה מרפאה בעלת תובנה אלוקית שמהותה במקורות היהודיים. ניתן באמצעותה לעזור בריפוי של כל מחלה הן בפיזי והן בנפשי. היא משפיעה על מערכות היחסים, והשפע הכלכלי. ניתן לשלוח אותה ולטפל במי שנמצא בכל מקום על כדור הארץ ומעברו.
המאמר קיבל את הציון: המאמר אור המגן דוד - רייקי יהודי קיבל את הציון 3.4 כוכבים  נצפה: 5940  |  דורג: 15
דרג מאמר זה
אור המגן דוד - רייקי יהודי

"אור המגן דוד"
תדרי אור המגן דוד היא אנרגיה שמקורה בראשית היקום. לדברי רה-אלי קמחי מפתחת השיטה, היא מכילה בקרבה את הקודים הקשורים באנושות, בדגש על היעוד והמהות של בני ישראל, ומשלבת עידון ועוצמה בעת ובעונה אחת, סוד המגן.
מאת-ראובן שבת
פרטים אישיים: מתגוררת ברמת-גן, מלמדת ומטפלת בשיטה ייחודית שפותחה על ידה –"אור המגן דוד".
לימודים: במקצוע הראשון- אדריכלות, אחר כך מתוך בחירה-לימודים בתחומי מדעי המדינה והחברה, והוראה בתחום בבתי ספר.
נסיון טיפולי והדרכתי: לפני עשר שנים נחשפתי לעולם הרוחני-אלטרנטיבי. חברה ביקשה ממני להצטרף אליה לסדנה של מדיטציה. כשהגעתי לשם קרו לי דברים מופלאים, נחשפתי לכוחות של ריפוי וראיה על חושית. בתחילה טיפלתי בעצמי. אחר כך ראיתי שיש ביכולתי לעזור גם לאחרים. התחלתי ללמוד רייקי טיבטי והתקדמתי עד תואר מאסטר בתחום. במהלך קבלת המאסטר התלבטתי אם עלי להמשיך וללמד אנשים אחרים את התחום, כי זו אחריות גדולה. לאחר מספר סדנאות שבהם לימדתי את הרייקי הטיבטי התחלתי לקבל מסרים ממדריך רוחני גבוה הקשור ביהדות. ממנו למדתי כי קיימת אנרגיה אחרת, מתאימה לי יותר, שקשורה בבני ישראל. הודרכתי כיצד לחנוך את האנשים על פי שיטה זו וקיבלתי את הקודים והסמלים ביהדות המתאימים לי. לאחר מכן התחלתי לטפל באנשים: זה התחיל באופן פרטני ועבר לתחומים קבוצתיים של סדנאות והדרכות. זה נמשך כמעט עשר שנים ובמהלכם הועברה אנרגיה נפלאה מאוד, לפתרון לאנשים רבים מאוד בפתרון בעיות פיזיות ונפשיות שונות. הם מצידם, לאחר שנרפאו, עזרו גם לאחרים.
על השיטה והוראתה: אור מגן דוד, היא אנרגיה קוסמית, שראשיתה מבראשית היקום. היא מכילה בקרבה את הקודים הקשורים באנושות, בדגש כל הייעוד והמהות של בני ישראל. האנרגיה משלבת עידון ועוצמה בעת ובעונה אחת. היא מועברת באמצעות מגע דרך כפות הידיים. ההתחברות אליה מביאה אותנו להתעלות, לאיזון, לריפוי עצמי ולריפוי של אחרים. ניתן להשתמש בה לאיזון וריפוי סוגים שונים של הפרעות ומחלות. לימוד השיטה נמשך בארבעה שלבים. בשלב ראשון- לומדים לחוות את האנרגיה ולהתחבר אליה, מתנסים בטיפול עצמי וגם בטיפול באחרים., מגיעים לאיזון אנרגטי. בשלב השני- לומדים את 22 הסמלים הקשורים ליהדות שבאמצעותם אפשר לטפל בבעיות מוח גוף ונפש. שלב שלישי-זהו מאסטר מטפל, שכולל למידה ורכישה של 37 סמלים ברמת הנשמה. וטיפול יסודי יותר בעצמנו ואחרים. בשלב הרביעי זהו מאסטר מלמד אדם שרכש את כל המיומנויות הנוגעות לטיפול ולומד את הסוג העתיק של החניכה שמחברת אנשים לאנרגיית החיים מגן-דוד וכיצד להעביר סדנאות בתחום.
כיצד נוצרה השיטה: המקור לאנרגיה נמצא באור אלוקי אינסופי ובקודים שמקורם בספרי התורה, בספר תהילים ובקבלה. שם קיים כל הנחוץ לרפואה שלמה לעצמנו ולאחרים. הקודים פשוטים ובנויים מאותיות, מילים, משפטים וסמלים. הם מכילים אהבה אינסופית המוענקת מאלוהי ישראל לכל הברואים. אברהם אבינו היה הראשון שנחשף לרזי השיטה. משה רבנו נחשף אליה באירוע של הסנה הבוער.הוא העביר את זה לאחיו, אהרון הכהן. אחריו זה עבר בין השאר לדוד המלך ולמנהיגים אחרים בעם ישראל.האנרגיה הזאת עוזרת בריפוי, איזון והתפתחות רוחנית ומחברת אותנו לשורשים הטבועים בנו. בהתחברות לאנרגיה אנו מממשים למעשה את ייעודנו לגאולה עצמית ולגאולה של אחרים גם כן.
למי מומלץ הטיפול: באנרגיית החיים מגן דוד יכול כל אחד המתחבר לאנרגיה לעזור לעצמו, וגם לאחרים. הן בתחום של מחלות פיזיות, מהקלות ביותר עד לאלו הקשות, והן בתחום הנפשי. אישה כבת 82, שהייתה חולה באלצהיימר, נרפאה בזכות בתה הצעירה שלמדה את השיטה של אנרגיית מגן דוד ויישמה אותה בטיפולים על אימה. אדם בשנות הארבעים לחייו עמד בפני סכנת התעוורות, וטיפול של בנותיו בו באמצעות האנרגיה הציל את מאור עיניו. בחור בשנות העשרים לחייו שסבל מסרטן קיבה ונמסר לו כי ימיו ספורים, ביצע טיפולים עצמיים של האנרגיה ונרפא כליל. תינוק שכתפו נשברה במהלך לידתו טופל על ידי אימו שעברה סדנה בתחום האנרגיה וריפאה אותו. תחושה ראשונית של האנרגיה יכולה להתבצע אם נרשום על כל אחת מכפות הידיים את האותיות ומילים: כרובים, כפורת, תמר, נחתום במגן דוד, נצמיד את כפות הידיים למספר שניות ונניח אותן לזמן מה על גופנו ואז נחוש את האנרגיה.
מהיכן שאבת את ההשראה לטיפולים: מדובר במה שאני מגדירה כמידע קוסמי שקשור במקורות היהודיים שלנו ובבורא עולם. זה הגיע אליי דרך חזיונות, ואחר כך באמצעות תקשור. אנשים שעברו את הטיפולים הם היופי שבתהליך.
תיאור שלבי ההתפתחות הרוחנית של בני אדם בעינייך: התכוונות ורצון של האדם לצאת מהמקום שאליו הוא תקוע בו. ומימוש הייעוד שלו לפי תוכנית הנשמה שלו. ככל שאדם מתחבר לדברים שקשורים ברמות הנשמה הגבוהות יותר, כך נפתח לו מהר יותר צוהר מואר יותר ואור להם הוא ראוי לאושר גדול יותר. הוא מתחבר ביתר קלות לצדדים הארציים שלו, וזה גם מביא לו שפע , פרנסה, אהבה ושמחה.
מהו מטפל טוב: מטפל טוב מבין שזו זכות גדולה עבורו לטפל באנשים. הוא ייתן למטופל את הכלים והיכולת לעזור ולרפא עצמו. מטפל טוב הוא כזה שדואג ראשית כל לשלמות שלו הגופנית והנפשית. ויחד עם זה הוא יכול להיות אמפטי ואובייקטיבי בעת ובעונה אחת.עליו להבין שהוא כלי להעברת בריאות פיזית ורוחנית למטופל שלו, ולכן עליו לפעול בלי כעסים, אגו מועצם, או רגשות תקועים. למי שעובד במגע למשל- שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי לסוגיו. הטיפול באנרגיות מגן דוד יכול להיות כלי עזר גדול להעצמת היכולות שלו בתור מטפל.
הכי אוהבת: מגוון שלם של דברים-ספורט, תיאטרון, טיולים בטבע, מוזיקה.
עצות טיפוליות: קודם כל להיות אדם "נקי" עם כמה שפחות אגו. לדעת לקבל בראש פתוח את ההבנות והתובנות להגיע למקום הכי נכון עבורנו מבחינה קיומית. זה כולל כמובן נתינה ללא תנאי, אהבה והענקה ללא תנאי. אבל תמיד להקפיד על איזון נכון מבחינה פיזית: תזונה, פעילות גופנית, טיולים, ודברים שמזינים את הנפש.
אם לא היית מדריכה רוחנית/ מטפלת במה היית עוסקת: בתחום האמנות, ובעיקר בפיסול ובציור ובעזרה לאנשים.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור רייקי

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות)

 • 1
  התוכלי לפרט על הקשר בין שיטתך לרייקי?
  האם את מכנה אותה: `רייקי יהודי`?
  אברהם   (10.8.2006)
 • 2
  היי רה-אלי אני חייבת לדבר איתך
  היי אחרי מה שקראתי אנחנו חייבות לדבר,יש לי כול כך הרבה לספר לך ולשתף אותך ,ידעתי שלא נפגשנו בדרך מקרה ושאין פה סתמיות אלא גורל אני מרגישה שהנשמה שלי צריכה להעביר לך דברים שלא ידעת ואולי היום את יודעת חלקית אני יודעת שאני כותבת בצורה מבולבלת אבל כשנדבר אסביר צרי איתי קשר בטל 0547760643 שיהיה לך יום נפלא סיגלית
  סיגלית   (4.9.2006)
 • 3
  רייקי יהודי??
  אין דבר כזה!! אם הייתי כותבת על הגישה היהודית לרייקי עוד היינו מבינים איכשהו... אבל רייקי יהודי? איך יכול רייקי להיות יהודי? איך יכול רייקי בכלל להיות דת כלשהי??
  אלי נבון   (17.2.2007)
 • 4
  שטויות במיץ עגבניה!!
  מאיפה המצאת את השטויות במיץ עגבניה הזה?
  אלי   (4.12.2007)
 • 5
  האם זה משנה איך קוראים לזה?
  האנרגיה של אור המגן דוד מגיעה מאותו מקום ממנו מגיעה האנרגיה של הרייקי המסורתי. שיטת הטיפול באור המגן דוד דומה לשיטת הטיפול של הרייקי המסורתי, אך הסמלים שונים, הם לקוחים מהעולם היהודי. אך למעשה אלה סמלים אנרגטים אוניברסלים שהדת היהודית "לקחה" לעצמה. האנרגיה היא עוצמתית ועובדת נפלא מניסיון. הטיפול באור המגן דוד פשוט מדהים ועושה את העבודה בצורה נפלאה. אז במקום להכפיש ולחפש את השונה והנגד, נסו לקבל דברים גם אם זה לא משהו שאתם מכירים.
  אודי   (30.10.2010)
 • 6
  מתי תתעוררו?
  מתי תבינו שהכל מגיע מהיהדות שזה בעצם מבורא עולם, וכיום יש הסתר פנים כל כך גדול, אך מי שמנסה להתקרב ולעשות דברים טובים לאט לאט מגיע לאמת, וכל הכוחות של הרייקי "המסורתי" קיימות מעבודות אלילים. וכן בעבודת אללים יש הרבה כוח שמגיע מהסיטרא אחא שהיה קיים כבר בבריאת העולם, השאלה אם אתם יהודים או גויים ולאיזה מקום אתם רוצים להגיע??? לאיזה כוחות אתם רוצים להתחבר? כוחות של הסיטרא אחא או של הקב"ה???
  שלומית גולן   (30.11.2011)
 • 7

  איך מגיעים אליך? וכמה זמן הלימוד?
  גאולה   (9.4.2017)
בניית אתרים