בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> כללי > פוטושופ לצלמים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

כללי

פוטושופ לצלמים

ללמוד את תוכנת הפוטושופ לצלמים להיראות נהדר באמצעות פוטושופ
תיקון ועריכת תמונות בעבר, כאשר אנשים היו מצטלמים הם היו יודעים כי הדרך בה הם נראים משתקפת פחות או יותר בתמונה שמפותחת מהמצלמה. אולם, כיום העולם השתנה לחלוטין עקב פיתוח תוכנת הפו
המאמר קיבל את הציון: המאמר פוטושופ לצלמים קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1064  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

ללמוד את תוכנת הפוטושופ לצלמים להיראות נהדר באמצעות פוטושופ
תיקון ועריכת תמונות בעבר, כאשר אנשים היו מצטלמים הם היו יודעים כי הדרך בה הם נראים משתקפת פחות או יותר בתמונה שמפותחת מהמצלמה. אולם, כיום העולם השתנה לחלוטין עקב פיתוח תוכנת הפוטושופ. תוכנה זו מאפשר שלל פונקציות נהדרות באמצעותן ניתן לשנות לחלוטין, לייפות ואף לכער מראה של אדם בתמונה.

מה קרה בעולם הפרסום? בשנים האחרונות נמתחו ביקורות רבות מצד גורמים שונים בחברה כנגד שימוש בתוכנת פוטושופ ככל שזה נוגע לדוגמנים ודוגמניות המשתתפים בפרסומות למיניהן. הסיבה לכך טמונה בעובדה שאותם דוגמנים ודוגמניות משמשים עבור רבים בחברה כמעין מודל לחיקוי, לפחות בכל הנוגע ליופי. אותם דוגמנים ודוגמניות גם ככה נחשבים ליפים בצורה בלתי רגילה, תוסיפו לזה את העובדה שתוכנת הפוטושופ אפשרה להם/ן להיראות עוד יותר רזים, מושכים, וסקסיים. אידיאל יופי אוטופי שכזה הוביל להרבה בעיות חברתיות ושל דימוי עצמי ודימוי גוף ואי לכך נחקקו חוקים מסוימים המגבילים בצורות מסוימות את השימוש בתוכה המופלאה של הפוטושופ.

יכולות התוכנה רבות -עכשיו, לאחר הסקירה התמציתית אודות ההשלכות החברתיות העצומות של מוצר זה, הגיע הזמן להבין את כל היתרונות הגלומים בתוכנה. אתם יכולים לקחת שלל תמונות ולהפוך אותן למפוקסות וממוקדות יותר. תמונות שיצאו באיכות נמוכה ובהן העיניים של האנשים יצאו בוהקות ואדומות, ניתן לתקן באמצעות התוכנה. כמו כן, המומחים ברזי התוכנה יודעים כיצד להפוך את האדם לרזה יותר, שמן יותר או לטשטש אזורים פחות מחמיאים בגופו. מדובר בתוכנה נהדרת שעושים בה שימוש רחב היקף, הן בספירה הפרטית והן בעסקים שונים למיניהם, כגון עולם האופנה, הצילום, השיווק וכד'.
ללמוד את התוכנה לכל תחום בעיצוב גרפי או צילום אם גם אתם רוצים לדעת כיצד להפוך כל תמונה ליצירת אומנות של ממש באמצעות הפוטושופ, הירשמו עוד היום לקורס לימוד רזי תוכנת פוטושופ ותצאו כאשר יש לכם את כל הידע, הכלים והניסיון לצאת לשוק העבודה ולהתחיל לעבוד עם התוכנה. כמו כן, אנשים רבים לומדים קורס זה לצורך פרטי ובייתי ולא לשם שימושי תעסוקה. כל אחד והמטרות שלו, התחביבים שלו והרצונות שלו. ישנם שלל קורסים מסוג זה בארץ, ואתם צריכים לבחור את זה המתאים לכם ביותר ומספק לכם את הכלים הטובים ביותר להכרת התוכנה ולהשגת יעדכם הסופיים.

באדיבות מכללת סולו לעיצוב גרפי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור כללי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים